Alterra

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. július 26.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nedves arctisztító kendő nagyon érzékeny bőrre, bio aloe verával és kamilla illattal. Eltávolítja még a vízálló sminket is, tisztítja és ragyogóvá varázsolja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná.

dorif

2020. december 30.

Nekem nagyon csípte az arcbőrőmet és utána sokáig piros foltos maradt tőle, szóval egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Bettu

2020. szeptember 6.

Arcom áttörlésére vettem. Nagyon jó ár-érték arányban van. :) Szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Lewanda

2020. június 30.

Nekem piros foltokat és irritációt okoz, így felejtős. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Nekem piros foltokat és irritációt okoz, így felejtős. :(

viragi

2020. június 30.

Nem napi használatra vettem, hanem utazáshoz, amikor nem akarom magammal cipelni az 500 ml-es arclemosómat. Mivel így sokáig használom, nagyon tetszik, h a végére érve sem száradtak ki a kendők. Smink leszedéshez nem használtam, így ezirányú tapasztalatom nincs vele. Valóban nem szárított. Viszont párszor piros lett az arcom miután áttöröltem (lehet, hogy erősen töröltem?), így nem újravevős, most a DM-eset használok helyette. Csak azt nem értem, hogy érzékeny bőrre miért kell bele parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

senskin

2020. március 14.

Utazáshoz cieplegetem, amúgy nem venném. :) Tökéletes, pedig próbáltam már sok millió fajtát. Pont jó nedves, a sminket leszedi, hidratál valamennyire. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Fabricia

2019. szeptember 20.

A legjobb! Gyönyörűen tisztítja a bőrömet, utána kellemes friss tiszta érzet megvan:) Nem irritál és szinte pattanásom sincsen.
Ami a negatívum,hogy picit drágállom, hisz 1 hónapra sem elég de sebaj. Jó nedvesek a kendők és baromi jó illatuk van^^
Nem smink lemosásra használom, hisz nem arra van, hanem arc tisztításra, főleg reggel a kómás bőrnek nagyon jól esik:)
Nagyon jól zár a fólia rajta és nem száradnak ki a kendők a nyitogatás-csukogatás után.
Azért is választottam ezt a terméket mert vegán és natúr kozmetikum. Többet is próbáltam (arclemosók, tonikok,tisztítók, micellás vizek) és egyedül ő jött ki győztesen. Nem hagy semmiféle ragacsos érzetet utána, alaposan tisztít. Próbáltam a kifejezetten aloe-s változatát is de az picit irritálta a bőröm pl edzés után ha ki voltam melegedve:) Pedig annak még jobb illata van.
Én már nagyon sokszor újra vettem és fogom is ,mert reggelre tökéletes a gyors készülődésközben csak áttörlöm a pofim vele.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

szeliger

2019. július 30.

Jó kis termék és az ára sem megfizetethetetlenül magas. Úgy érzem, különösen jó vásárt csináltam, egy utazáshoz vettem a 15%-s kedvezménynapon, 25 db szép nagy kendő van a csomagban. A kendők egyik oldala mintázott felületű, egyéként jól át vannak itatva folyadékkal, de az enyém nem tocsogós. Komplett smink lemosásához kevés, a szemceruzával, spirállal küzd rendesen, de csak nem akar nyerni, nekem hosszas dörzsölgetés után is még megmaradtak a nyomok. A rendes itthoni alapozóm és egyebek arcról való tisztességes letisztításához pedig két kendő is kellett.
Utazáskor azonban épphogy csak sminkelek, ahhoz bőven elég. Az arcom bőrén semmiféle irritációt nem okozott, használata után a bőröm nem húzódott, pedig reggel és este is ezzel töröltem át az arcomat. Fontos szempont, hogy a reptéri ellenőrzésnél nem kell a folyadékoknak fenntartott csomagba tenni, így a táskába bárhová bedobható. A visszaragasztható műanyag zárófólia egyelőre jól zár, a többszöri nyitogatás-csukogatás mellett is tartja a funkcióját.
Mindennapos használatra nekem alkalmatlan, rövidebb időszakokra ugyanakkor nagyon jól használható, simán újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

csokilany

2019. április 22.

Ugyanolyan tökéletes mint az aloe verás változata. Minden sminket és koszt le tudok vele szedni egy lépésben. Nem szárít, nem irritál, de tökéletesen tisztít és frissít. Utazáshoz is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

anett94

2018. december 30.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a kendővel kapcsolatban. Tetszik, hogy tényleg nedves és a sminket leszedi, kivéve a szempillaspirált. Viszont használata után égető érzést érzek ami nem tudom mitől van, főleg hogy ez bio termék. De sem kiütés,se más nem jelentkezett, úgyhogy összességében nem rossz termék, de nem biztos, hogy ezt választanám legközelebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

hgabi

2018. szeptember 1.

Aloevera-sat vettem belőle, az illata semleges , viszont tényleg nagyon tocsog. Sminket leszedi, nem is kell dörzsölni vagy ilyesmi. Az én bőrömet kicsit kipirosította ( majd írok up date-t hogy elmúlt -e :D ) . Ár-érték arányban megteszi.
Update: MÁsodik alkalommal is kipirosodtam, marad vészhelyzet esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Update: MÁsodik alkalommal is kipirosodtam, marad vészhelyzet esetére.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract