Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wifee, az összetevőket feltöltötte: gergovagyok, Módosítva: 2021. május 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Önbarnító folyadék bio kakaóvajjal és bio kókuszolajjal

Ez az önbarnító folyadék a bőrnek egyenletes barnaságot kölcsönöz. Könnyen eloszlatható, nem zsíroz. Természetes cukor alapú önbarnítót tartalmaz. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően a bőrt intenzíven hidratálja.

rosemary88

2021. július 2.

Tetszenek a természetes összetevők, az illata is olyan diszkrét, de kellemes, egy kicsit kakaóvajas. Más általam próbált önbarnítókhoz képest enyhébb, világosabb színt ad, pedig nekem elég világos a bőröm, így sötét bőrre nem ajánlanám. Viszont emiatt kevésbé lesz foltos, a kopása sem annyira észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

gergovagyok

2021. május 13.

Nagyon szuper, minden összetevő természetes. Aki barnítót akar kipróbálni, annak ajánlom, mert ebben semmi olyan nincs. Parfum is természetes esszenciális olajból van.
Ennél jobb összetevőket nem talál az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Ennél jobb összetevőket nem talál az ember.

bereszsuzsa

2021. március 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert a mindenhol hallható önbarnítós bakikat ezzel el lehet kerülni. Sajnos (vagy nem) én szeretek napozni, így nem ez az egyetlen forrása a barnaságomnak, de minden tavasszal előkerül, mert nagyon jól hidratál, és nagyon természetes barnaságot kölcsönöz a bőrnek, mire előkerülnek a rövidebb darabok, nyáron pedig segít egyenletessé tenni a barnaságot, jól hidratál akár egy strandolás után is, és amit még meg kell említeni, meglepő módon szuper az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

diahlin

2020. július 28.

Amit szerettem benne: könnyű vele dolgozni mert elég híg, a színe közepesen intenzív de természetes hatású, ha jól vittem fel és nem öltöztem fel mielőtt beszívódott volna, akkor nem lett foltos. Finom illata van (reggelre azért megjelenik a klasszikus önbarnító szag, de egy gyors zuhany után teljesen eltűnik), és távoltartja a szúnyogokat :D
Amit nem szerettem: jobban kopott mint más hasonló termékek, és pattanásokat okozott ugyanúgy mint más hasonló termékek - lehet, hogy nekem nem kell erőltetni ezt az önbarnítós testápoló vonalat :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Akciósan vásároltam ezt a szuper önbarnítór, amivel nagyon könnyű dolgozni, szépen eloszlatható a bőrön, egyáltalán nem foltos. A felvitel után már látszik egy kis enyhe barnaság, négány íra elteltével érik be a szín. Napi használattal fokozható a barnaság. Újra szeretném vásárolni, de sajnos jelenleg nem találom a Rossmann polcain.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

bendi13

2018. július 31.

Életemben először használtam önbarnítót. Mivel természeteset akartam, így erre esett a választásom. Én már alapból le voltam barnulva, de ezzel egy picit fokozni szerettem volna a barnaságom. Ez sikerült is😊. Nagyon finom kókusz illata van. A hatása tényleg 3-6 órán keresztül tart. Mivel cukor van benne, így amikor napozol, picit ragadsz, de nem vészes. Úgy gondolom, hogy ennyi kényelmetlenséget el lehet viselni a szép bőr érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol