Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wifee, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Önbarnító folyadék bio kakaóvajjal és bio kókuszolajjal

Ez az önbarnító folyadék a bőrnek egyenletes barnaságot kölcsönöz. Könnyen eloszlatható, nem zsíroz. Természetes cukor alapú önbarnítót tartalmaz. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően a bőrt intenzíven hidratálja.

diahlin

2020. július 28.

Amit szerettem benne: könnyű vele dolgozni mert elég híg, a színe közepesen intenzív de természetes hatású, ha jól vittem fel és nem öltöztem fel mielőtt beszívódott volna, akkor nem lett foltos. Finom illata van (reggelre azért megjelenik a klasszikus önbarnító szag, de egy gyors zuhany után teljesen eltűnik), és távoltartja a szúnyogokat :D
Amit nem szerettem: jobban kopott mint más hasonló termékek, és pattanásokat okozott ugyanúgy mint más hasonló termékek - lehet, hogy nekem nem kell erőltetni ezt az önbarnítós testápoló vonalat :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Akciósan vásároltam ezt a szuper önbarnítór, amivel nagyon könnyű dolgozni, szépen eloszlatható a bőrön, egyáltalán nem foltos. A felvitel után már látszik egy kis enyhe barnaság, négány íra elteltével érik be a szín. Napi használattal fokozható a barnaság. Újra szeretném vásárolni, de sajnos jelenleg nem találom a Rossmann polcain.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. július 31.

Életemben először használtam önbarnítót. Mivel természeteset akartam, így erre esett a választásom. Én már alapból le voltam barnulva, de ezzel egy picit fokozni szerettem volna a barnaságom. Ez sikerült is😊. Nagyon finom kókusz illata van. A hatása tényleg 3-6 órán keresztül tart. Mivel cukor van benne, így amikor napozol, picit ragadsz, de nem vészes. Úgy gondolom, hogy ennyi kényelmetlenséget el lehet viselni a szép bőr érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.