Alterra

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szemkörnyékápoló bio aloe verával és gleccservízzel száraz és érzékeny bőrre

Szintetikus színező-, illatanyag- és tartósítószementes. Szilikon, parabén és egyéb ásványianyag mentes. A növényi alkotóelemek amennyire csak lehetséges, ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Elhasználtam, de nem lett a kedvencem. Szerintem kicsit szárította a bőrömet, és mintha ragadna utána a szemkörnyékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nagyannus

2018. december 9.

nekem bevált. nem szárit, sőt kifejezetten hidratál. szeretem, mert könnyen beszivódik. a mindennapjaim részévé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

A célnak megfelel, nekem nem szárította vagy irritálta a bőröm, sőt jól hidratál, szeretem. Ár/érték arányban szerintem teljesen rendben van. Nem szabad túl vastagon felvinni, akkor könnyen és gyorsan beszívódik, a smink is szép rajta. Szagolgatni tényleg nem érdemes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ethnan

2018. június 3.

Szárít, furcsa illata van, ráadásul kellemetlen érzést hagy maga után. Nem is tudtam minden nap használni, maximum heti kétszer-háromszor. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Mamamacica

2018. május 7.

Szárította és érzékennyé tette a szemkörnyéki bőrt. Az alsó szempillatövem fájt tőle, nem hidratált, az ára magas a teljesítéséhez képest. Nem ajánlom senkinek az alkoholtartalma miatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

szawai

2017. július 30.

Nyárra kiváló szemkörnyék ápoló, kissé híg, vizes, emiatt télire kevés lenne a száraz bőrömhöz. Gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Nem tapasztaltam a morzsálódós tulajdonságát, amiről többen is írtak. Ár-érték aránya véleményem szerint megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Sielu

2017. május 27.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Rögtön az első használat után éreztem a különbséget. Az állaga kicsit híg, de így is könnyen alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

NamelessWonder

2016. július 7.

A legjobb szemkörnyékápoló amit eddig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

A legjobb szemkörnyékápoló amit eddig használtam.

KatalinT

2016. július 5.

Gyorsan beszívódik, én összességében elégedett vagyok vele, bár lehet, hogy nem a leghatásosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

erynis

2016. május 8.

Hidratálni hidratál, de elég nehezen szívódik be, nekem is morzsálódik. Elég nehezen viselhető szaga van, tényleg olyan, mintha megromlott volna. Rendszeres használata halványította a szem alatti sötét karikákat, ugyanis amikor abbahagytam, rosszabb lett a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.