Alterra

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szemkörnyékápoló bio aloe verával és gleccservízzel száraz és érzékeny bőrre

Szintetikus színező-, illatanyag- és tartósítószementes. Szilikon, parabén és egyéb ásványianyag mentes. A növényi alkotóelemek amennyire csak lehetséges, ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szjrtfanni

2021. szeptember 6.

Szeretem, némi változást is látok a karikáimon , nekem könnyen felszívódik. Jól lehet rá sminkelni :)
Extra érzékeny szememet sem csípi/zavarja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Extra érzékeny szememet sem csípi/zavarja:)

husih96

2021. augusztus 13.

Megtetszettek az összetevői és az ára is, de nem lett a kedvencem. Nehezen eldolgozható, furcsa állaga van. Lassan szívódik fel, sokáig kell tapicskolnom az ujjaimmal, hogy végre beszívódjon, egyébként csak ül a bőr felszínén. Ha végre beszívódik, akkor szerintem jól hidratál. De egyértelműen tapadós, ragadós, nedves érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Isla

2021. június 30.

Nem csinál semmit, fura állagú és a szaga is rossz. Nem bírtam vele sokáig, így egy szép napon rákentem a maradékot a lábaimra az aloés lotion-öm helyett, hogy azért ne rögtön a kukába menjen. Szerettem volna szeretni a bio szándék miatt, de nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Pocokkiralylany

2020. augusztus 10.

Könnyen beszívódik, friss érzetet ad, hidratál is. Ár-érték arányban jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Könnyen beszívódik, friss érzetet ad, hidratál is. Ár-érték arányban jó termék

HVandass

2020. május 28.

Szeretem, kellemes érzetet hagy a bőrömön. Nekem az illata is bejött. Ebben az árkategóriában szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

v.alexandra27

2019. szeptember 29.

Elhasználtam, de nem lett a kedvencem. Szerintem kicsit szárította a bőrömet, és mintha ragadna utána a szemkörnyékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nagyannus

2018. december 9.

nekem bevált. nem szárit, sőt kifejezetten hidratál. szeretem, mert könnyen beszivódik. a mindennapjaim részévé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

A célnak megfelel, nekem nem szárította vagy irritálta a bőröm, sőt jól hidratál, szeretem. Ár/érték arányban szerintem teljesen rendben van. Nem szabad túl vastagon felvinni, akkor könnyen és gyorsan beszívódik, a smink is szép rajta. Szagolgatni tényleg nem érdemes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ethnan

2018. június 3.

Szárít, furcsa illata van, ráadásul kellemetlen érzést hagy maga után. Nem is tudtam minden nap használni, maximum heti kétszer-háromszor. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Mamamacica

2018. május 7.

Szárította és érzékennyé tette a szemkörnyéki bőrt. Az alsó szempillatövem fájt tőle, nem hidratált, az ára magas a teljesítéséhez képest. Nem ajánlom senkinek az alkoholtartalma miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.