Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mokkalany, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Alterra szemkörnyékápoló krém kifejezetten a vízhiányos és érzékeny szemkörnyék ápolására lett kifejlesztve, illetve az első ráncok visszaszorítására. A hialuronsavat és Pentavitint tartalmazó "Hydrokomplex" formula gyorsan beszívódik, optimális hidratálást nyújt a szemkörnyéknek, ezen kívül bio szőlő, olívaolaj és fehér tea kivonatokkal véd a bőr öregedésének jelei ellen.

Repuka

2018. december 30.

Még nem régóta használom, de eddig nagyon jól működik. Iszonyatosan puhává varázsolja a szem alatti területet, eddig imádom :) majd updatelek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Jezy

2018. május 11.

Az itteni vélemények miatt szereztem be, de sajnos azt vettem észre, hogy amióta ezt használom, szárazabb a szemeim környéke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Burya

2018. január 13.

Ráncos ugyan nem vagyok még, viszont hiába a napi 2 liter víz, iszonyúan vízhiányos a bőröm, így sajnos elkezdtek megjelenni a szarkalábak a szemem körül. Még életemben nem használtam szemránckrémet, de ez a pillanat is elérkezett, és rá esett a választásom, mert tapasztalataim szerint a márkás termékek nem csak hogy nem jobbak, de gyakran silányabbak is, mint a kevésbé ismertek, és semmi kedvem egy jól csengő márkanév miatt 5x annyit fizetni gyakorlatilag ugyanazért. 700.- Ft-ért nem vártam csodát, ehhez képest már a legelső használat után az állam a padlót súrolta, akkora volt a változás. Csak hogy egy példát említsek: mindig "természetesre" sminkelem magam, de egyszer kísérleti alapon smink nélkül jelentem meg, és aznap hárman kérdezték meg tőlem, hogy "Sírtál?", "Beteg vagy?" és "Behúztak neked?". Na ez kb. mindent elmond... :D Ezzel a kis krémmel viszont jelentősen javult a helyzet. A karikákkal ugyan nem tud mit kezdeni, de a kisebb ráncokat nyom nélkül eltüntette, habár hozzá kell tennem, ez nálam vízhiány jele volt és még nem az öregedő bőré, tehát 5-10 év múlva valószínűleg már nem lesz eléggé hatékony. Aki viszont hasonló problémára keres megoldást, annak ajánlom, mert pénztárcabarát, hatékony és nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Judy1

2017. augusztus 15.

Azért vettem, hogy reggelente felfrissítsem és hidratáljam a szemkörnyékemet sminkelés előtt, erre a célra tökéletesen megfelel. Jól eldolgozható állagú, nincs illata, jól hidratál. Ebben az árkategóriában kiváló. A ráncokkal és karikákkal szinte semmit sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Candy21

2017. február 15.

Nem rossz de nem ájultam el tőle kicsit hűsíti a szemkörnyéket de én több hidratálást vártam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

szilvia.bano

2016. november 23.

Ajándékba kaptam, és megörültem neki, mert ugyanebből a termékcsaládból a vízhiányos bőrre való nappali és éjszakai krémet régóta használom és szeretem. Kellemes használni, kicsit frissíti a szemkörnyéket, de amúgy nagyon sokat nem csinál. És mivel a nappali vagy az éjszakai krémjét is tudom kenni szemre/szem köré (mivel nem tartalmaznak alkoholt), így ez szükségetelené válik. Könnyedebb állaga van, mint az arckrémeknek, de az összetétel közel hasonló. Most a Schüssler Age Protection szemránckrémet használom, az többet ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Hannibal

2016. május 12.

Még csak pár napja használom ,az első szemre való krémem ,nem igazán tudom mit kell elvárnom tőle :)
Az illata a teafára hasonlít,a krém maga könnyű,vizes.
Nem csíp,nem irritál ,a szemem alatti bőr nagyon puha lett tőle :D Furcsa is volt,száraz a bőröm alapvetően ..
Kivasalja a kis ráncocskáim,de ezek a szárazságból adódnak,szóval hidratál,gondolom :)
Jónak tűnik :) És nevetségesen olcsó volt,kb 700 ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Az illata a teafára hasonlít,a krém maga könnyű,vizes.
Jónak tűnik :) És nevetségesen olcsó volt,kb 700 ft

mokkalany

2015. november 30.

A termékcsalád másik két tagja, a nappali és az éjszakai krém számomra tökéletes. Jobban beváltak az Alverde hasonló termékeinél. Ez ugyanakkor mintha kicsit kevesebbet tudna, mint például az Alverde hibiszkuszos szemránckrémje, de felváltva használom a kettőt, így semmi gondom - még mindig semmi ráncocska 38 évesen. (Persze ez a genetika és az elégséges vízfogyasztás eredménye is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0