Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. december 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az értékes olajok és a növényi kreatin ápolják és táplálják a szempillákat.

Tvylvis

2017. augusztus 1.

Szerintem inkább regenerál és erősít, a növekedést annyira nálam nem befolyásolta. Amíg hagyományos szemfestéklemosókat használtam, jó szolgálatot tett, mivel azok az én pilláimat eléggé meggyötörték. Amióta kókuszolajat használok a szemsmink leszedésére, nincs erre a termékre szükségem, a kókuszolaj megfelelően hidratál, ápol. Kényelmes, jó kiszerelés. A kókuszolaj, ricinusolaj kombó szerintem sokkal hatásosabb, de szerettem ezt is. Viszont nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kincsö

2017. május 3.

Az Alverde utàn nem füztem hozzà nagy remènyeket,de ez tènyleg müködik 🤗 Szempillàmra hanyag módon hasznàlom csak(lustasàg)viszont a szemöldökömmel csodàt tett.Alig 1hónap alatt rengeteget nött,föleg a "farkincànàl"mert ott jôl kitèpkedtem és az istenèrt sem akart vissza nöni.De most vègre ott van ùjra 🙂 Csodaszer 🤗 10 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0