Alterra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schindler-bogi, Módosítva: 2011. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémben a következő összetevők ellenőrzött organikus gazdálkodásból származnak: szójabab olaj, pálmaolaj, shea vaj, avokádóolaj, mandulaolaj, sárgabarackmagolaj

MayaBaba

2013. július 14.

Hasonló, mint az őszibarackos, mindkettőt szeretem használni. Felszívódnak, csak kicsit jobban be kell őket masszírozni a bőrbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Tatus

2013. június 28.

Szerettem, nagyon sokáig elég , karácsonyra kaptam és csak most fogyott el. Kellemesen frissítő illata van, hidratálása télen egy picit kevés,de egyébként elégedett voltam vele,puha bőrt varázsolt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 28.

Holdfény

2013. május 21.

Megvettem én is hónapokkal ezelőtt, és még mindig van benne. Nem használom olyan sűrűn, mert jobbra számítottam. Az illata jó (szeretem a friss, citrusos illatokat), bár mintha lenne egy kis fura mellékillata. A hatásáról annyit, hogy sokkal jobb is lehetne (néha mintha szárazabb lenne tőle a bőröm???), bár rossznak sem mondanám. Az összetevői dícséretesen szépek, de nem venném újra. Jó szívvel adok egy kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Edit89

2012. augusztus 29.

Jó kis testápoló. Az őszibarackos-licsis testvérét és őt használtam eddig. Mindkettőt szeretem, az illatuk is szuper, csak kár, hogy hamar elillan. Nem zsíros, jól hidratál. Picit talán lassan szívódik be, de engem ez nem zavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Vikcike

2012. augusztus 27.

Kedvenc testápolómmá avanzsált, nagyon finom illata van, tökéletesen hidratál, sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle. Eleinte kicsit nehezen szívódik be, emiatt tényleg figyelni kell a mennyiségre, de én így is nagyon szeretem, nyáron csak a könyökömre és a lábszáramra használom szőrtelenítés után! Mindenképpen 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Vikeee

2012. június 26.

Nagyon fincsi, kellemes illata van, ami elég erős, és sokáig érezhető is. Ami mondjuk engem nem zavar, mivel szívesen szaglászom :) Masszírozáshoz szoktuk használni a párommal, és nagyon bejött ! Nem darabolódik tőle a bőröm, mint a normál testápolóknál, ami nagyon jó tulajdonsága ! Jó beszívódik, kellemes érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Angelheart

2012. május 16.

Nagyon jó a normál/zsíros bőrömre, így tavasszal/nyáron épp eléggé hidratál. Meg is lepődtem kissé, hogy nekem jobban bevált, mint a drágább/ismertebb testápolók, amiket előtte használtam. Viszonylag könnyen kenhető, tényleg hagy egy vékony fehér réteget a bőrömön, de hamar beszívódik, sokkal hamarabb, mint a Nivea testápolója, amit felváltott nálam. Az illatát is hamar megszerettem, az én bőrömön édes, rágóra hasonlít. Az ára kedvező, az összetevői szépek, nálam ötös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

médea

2012. április 29.

Nagyon finom az illata, és a bőrömet utána jól hidratáltnak érzem. Nagyon jó benne a citromfű, ami ellensúlyozza a barack édességét, mégsem lesz savanyú az illata a krémnek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

81Judit

2012. március 3.

Ez volt az első natúr testápolóm, a tusfürdő-párjával együtt. Akkoriban még nem foglalkoztam az összetevőkkel, csak azt néztem, hogy BDIH-s termék, és tűrhető az ára. Az illata kicsit furcsa volt először, de hamar megbarátkoztam vele. A bőrön amúgy se marad meg sokáig az illata. Könnyen kenhető, vékony rétegben kenve a bőröm is viszonylag hamar beszívta. Mikor jobban utánanéztem a natúrkozmetikumoknak és az összetevőknek, inkább lecseréltem saját készítésű shea vajas krémre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

Sephira

2012. február 22.

Nekem már nem sok van ebből a testápolóból, ha elfogy nem veszem újra..Pedig reményeket fűztem hozzá, hogy natúr, meg szépek az összetevői, nem drága, jobban lehet adagolni..(Lehet azért nem jó mert viszonylag olcsó?). Úgy éreztem nem hidratál eléggé, furcsa és intenzív az illata. Talán az alkohol miatt ami harmadik helyen szerepel, olvastam hogy az száríthat, pedig eleinte meg voltam könnyebbülve hogy a gylcerin negyedik helyen szerepel, ami már jó, de helyette előtte ott az alkohol..
Jobb volt az Alverde makadám diós testápolója, csak azzal az volt a gondom hogy ''nyúlkálni'' kellett bele és ott meg harmadik helyen áll a glycerin, állítólag az a jó ha az első három között nem szerepel mert hogy a túl sok glycerin felszívja a vizet a bőr mélyebb rétegeiből hogy kívül kifényesítsen, vagyis belülről kifelé szárítja a bőrt..
Sajnos nem találtam meg a tökéletes testápolót, hiába a szép ennek meg a másiknak az összetevői, ha a glycerin meg az alkohol aránya miatt mégse jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil