Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

100 % tiszta növényi olaj

Szintetikus tartósítószerek, valamint állati eredetű összetevők nélkül.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

vador

2016. szeptember 13.

Szekrényillatosítónak vettem, de végül be lett fogva kézmosásra. Tisztítóhatásához mérten nem szárít (nyilván ha folyton ezt használnám, tenné), az illata pedig nagyon kedves a lelkemnek. Már lapul is a szekrényben a következő darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Nikike05

2016. január 22.

Illat minöség kifogástalan
szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Illat minöség kifogástalan
szerelem :)

Zaynab

2015. november 20.

Számomra csalódás.
Régen szerettem a szantálfa illatát, de vagy ennek nincsen eléggé szantálos illata, vagy én emlékeztem rosszul.
Az egyetlen pozitívum az tényleg a krémes, habos használata csak.
Amúgy nem tetszik az illata és a színe sem.
Valóban férfias illat inkább.
Nálam a rózsás fajta a kedvenc eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 20.

Számomra csalódás.
Az egyetlen pozitívum az tényleg a krémes, habos használata csak.
Amúgy nem tetszik az illata és a színe sem.
Valóban férfias illat inkább.
Nálam a rózsás fajta a kedvenc eddig.

vzorka

2015. augusztus 14.

Imádok vele kezet mosni, mert nagyon jó érzés a krémessége miatt. A szantálfa pedig kész főnyeremény benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Babooca

2015. június 6.

Kedvesemnek vettük, mert elég férfias, határozott illata van. Hamar elpancsolta, és sárgára festette vele a kádat. Nem vettük újra, majd télen újrapróbálkozunk vele. A kedvence a narancsos. Arról leszoktatni sem lehet. Többi csak közepes, ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Shennny

2015. január 13.

Imádom az illatát :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Imádom az illatát :3

v.szilvia789

2015. január 10.

Nagyon tömény illata van, elsőre simán férfi kozmetikumnak gondolnám. Ezen túllépve jól tisztít, krémes a habja, testre és arcra is használtam már. Egyik helyen sem szárította ki nagyon a bőrömet. Hosszabb távon szeretném arclemosó szappannak kipróbálni, addig négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Tvylvis

2014. december 5.

Isteni az illata, nem szárítja a bőröm, krémes habja van. A kezeimen érzem, hogy mennyivel jobb ezt használni, mint az SLS-t tartalmazó folyékony szappanokat, sokkal kevésbé száradnak ki a kacsóim. Kellemes az állaga, nem nyúlik, nem olvad szét. Közepesen gyorsan fogy, de tekintve az árát, ez nem annyira vészes, legalább lehetőség van újabb alanyok kipróbálására. Szerintem az Alterra szappanjai teljesen jó kis minőséget képviselnek. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.