Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bio őszibarack-bio mangó-bio papaya kivonattal és egzotikus gyümölcsös illattal.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

violetti

2019. szeptember 21.

Minőségre ugyanolyan, mint a többi Alterrás tusfürdő, de borzasztóan rossz az illata. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

bogikaaa

2019. augusztus 21.

Az illata jó, de inkább barack, mint trópusi. Viszont mintha valami furcsa réteget hagyna, ami miatt nehezebb lemosnom magamról, mint bármelyik más eddig használt tusfürdőmet. Plusz, engem szárít is. Kipróbáltam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

szgreta

2019. július 9.

Többnyire a dm sajátmárkás natúr tusfürdőit szoktam venni,de gondoltam ezzel is teszek egy próbát.Átlátszó,zselésebb állagú,az illata nem marad meg a bőrömön.Nem is baj,mert nem vagyok lenyűgözve az illatától,egyszerűen nekem nem azt hozza (trópusi) amit ígér...Nem rossz,lehet hogy kipróbálnám az egyik krémesebb Alterra tusfürdőt,de konkrétan ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA