Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Illata frissíti, növényi glicerin tartalma védi a kiszáradástól, sárgabarack kivonata ápolja a bőrt. Színezőanyag, illat- és tartósítószermentes. Mentes szilikontól, paraffintól, és ásványi olajoktól. A növényi összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

malvina

2014. május 5.

Ez milyen jó tusfürdő volt! Nyáron használtam, frissítő illata volt, bár a barackra csak haloványan emlékeztetett. Géles állaga miatt nem is fogyott túl gyorsan, és nem szárított. Ma már az Alcohol Denat miatt nem biztos hogy újravenném - ha ismét gyártanák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

unicole

2013. január 19.

Ez is a listámon van, mivel már csak natúr termékeket használok:) Isteni illat, jól tisztít, puha, finom bőr, pont annyira habzik amennyire kell és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

Csilluska

2012. október 11.

Tényleg nagyon jó tüsfürdő, krémes, jól habzik, nem szárít, jók az összetevői. Egyébként nekem is jobban tetszik, mint az alverdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Vikcike

2012. augusztus 30.

Egyik kedvenc tusfürdőm, mennyei az illata, szépen tisztít és nem szárítja a bőrömet! Ma akciósan, 290 Ft-ért vettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Vikeee

2012. június 26.

Finom illat, kellemes állag, jó tisztító hatás ! Nekem nem habzik úgy, mint a narancsos társa, de így azért elég jó. Az Alverdéseknél mindenképp jobban habzik, és nekem az Alterrás illatok is jobban bejönnek tusfürdőbe, mint az Alverdések.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Blame

2012. május 16.

A boltban mikor megszagoltam nagyon tetszett az illata. Ezért is vettem meg. Viszont fürdéskor már nem annyira. Kicsit tényleg olyan mosószeres/gyógyszeres illata van. A zselés állagán is meglepődtem picit mert én krémesebb tusfürdőre számítottam. De összességében nem rossz, csak még az illatát nagyon szoknom kell. Viszont ha ez elfogy tuti kipróbálok még egy másfajta illatú Alterra terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

miraclum

2012. május 3.

Az illata érdekes, olyan enyhén édes, savanykás-citrusos és egyszerre gyógyszerszagú. Akár azt is mondhatnám, hogy olyan szaga van, mint valamelyik instant forróital pornak, amit meghűléses tünetek kezelésére árulnak. Egyébként nem rossz, tetszik a géles állaga. Szívesen újraveszem, csak más illatban, biztos lesz, ami jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

médea

2012. április 29.

A végére egészen megszerettem, egy jó tusfürdő, de semmi különleges. Tetszik az illata, de mintha az illat mögött éreznék valami mosószer, szóda (?) szagot is. Mindenesetre szeritem valami megzavarja az illatát. Nem szárította a bőrömet, , nem túl erősen de azért habzik, nem kell többet használni belőle mint más tusfürdőből. Lehet, hogy még fogok belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

csill87

2012. április 4.

Kicsit fura illata van,de nekem tetszik. Zselés, gélszerű az állaga, ami először furcsa volt, de megszoktam, és megszerettem. Jól tisztít, bár azt vettem észre, kicsit nehezebb lemosni, mint egy átlag tusfürdőt, nekem mégis bejön, mert nincs benne annyi rossz összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

szkeri

2012. március 6.

Már több különböző márkájú natúr terméket használtam, és nem vártam tőle csodát. Nem olyan finom habzású, mint pl. a Dr. Organic, de ennyi pénzért szerintem nagyon jó. Az illata kicsit tényleg erős fürdés közben, de azért tetszik, mert gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.