Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Tiszta növényi olajos szappan. Szintetikus tartósítószerek, valamint állati eredetű összetevők nélkül. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Bagagabcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mert van pár másik illatú Alterra szappan, ami már bevált. Jók az összetevők, nincs műanyagba csomagolva. Az ára jó. Ennek is finom, krémes a habja, az illatból nekem hiányzik a gyömbér. Nagyon könnyen szétázik, már kb 2-3 kézmosás után tiszta szappanlerakódás a szappantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Kristin

2018. október 31.

Érzékeny bőrömre használom kézmosáshoz.
Kellemes az illata, nem szárít és sokáig elég.
Sajnos az illata nem tartós, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Érzékeny bőrömre használom kézmosáshoz.
Kellemes az illata, nem szárít és sokáig elég.
Sajnos az illata nem tartós, átlagos.

susi95

2018. augusztus 11.

Sokáig elég, az illata finom, de nekem túl erős. Krémes habot képez, öröm vele mosakodni
😊. Ezen fellelkesve, ki fogom próbálni a többi illatot is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

😊. Ezen fellelkesve, ki fogom próbálni a többi illatot is

Gyevocska

2018. március 24.

Csak kézmosónak vettem, így "tavaszra". Friss, nagyon kellemes az illata, nekem nem szárít. Összehasonlításképp: munkahelyemen baba szappant kapunk kézmosáshoz, na az brutális. Hektószámra használok kézkrémet. Ellenben itthon semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

mujerconfused

2017. július 23.

Nekem csak kézmosó, annak jó de az illata sajnos egyáltalán nem érződik mióta elkezdtem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

ALettah

2017. június 9.

A bőrgyógyászoknak üzenem, hogy gondolják újra a dolgot, két alkalommal használtam zuhanyzáshoz egész testre, és érezhetően szárította a bőröm. Az illata plusz pontot ér, kellemesen gyömbéres, lehetne csak gyömbér szappan is, a verbénát nem érzem egyáltalán.
Azon is gondolkoztam, hogy kidobjam, végül kiment kézmosónak a hétvégi házba, majd elfogy.
Messzire kerülöm ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Messzire kerülöm ezután.

Kamerion

2017. május 4.

Szeretem ezeket a szappanokat, de a gyömbéres nagyon nem jött be. Durván szárítja a bőrömet. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Popet

2016. október 23.

Az olivás mellett ez a másik nagy kedvencem! Érzékeny bőrömnek maximálisan megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

vador

2016. szeptember 13.

Igazi gyömbér illata van (verbéna sehol), de szárít, mint a veszedelem. Persze, szappan, meg minden, de azért márkán belül is vannak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Zaynab

2016. július 2.

Update:

Sajnos lehúzom a szappant, az "új kedvenc" megnevezést is elveszem tőle, mivel pár nap után kiszáradt, hatalmas törésvonal jelent meg rajta, a színe alig van meg, és az illata is elpárolgott.
Oké, hogy a rózsásé is elillant, de valahogyan az mégis tartósabb, krémesebb és élvezet használni.
Ez meg most fura fakó zöld, mint egy sokak által látogatott nyilvános wc-beli gagyi szappan.
Ahhoz képest, hogy közel 300 forint, túl drága.
300 forintért jobb minőséget vártam el.
A magyar Nadin szappan jobb és olcsóbb, csak azt alig látni újabban.
Nem tervezem ezt a fajtát újravenni.
Csak a rózsás és kicsit a levendulás tetszett ebből a szappan kollekcióból.
A narancsos verzióval is ez történt, mint most ezzel a verbénással.

Két pontra értékelem, mert végül is tisztít, de nem 100% bio, nem 100% natúr, nem marad krémes a sokadik használata után is.

- - - -

2016. 06. 23:

Csak másfél napja használom, de nagyon szuper eddig.
Ez a másik kedvenc szappanom (instant kedvenc lett) az Alterra Rose mellett a "felnőtt natúrszappanok" között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 2.

Update:

Ahhoz képest, hogy közel 300 forint, túl drága.
300 forintért jobb minőséget vártam el.
A magyar Nadin szappan jobb és olcsóbb, csak azt alig látni újabban.
Nem tervezem ezt a fajtát újravenni.
Csak a rózsás és kicsit a levendulás tetszett ebből a szappan kollekcióból.
A narancsos verzióval is ez történt, mint most ezzel a verbénással.

- - - -

2016. 06. 23:

Csak másfél napja használom, de nagyon szuper eddig.