Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Vörösáfonya kivonattal tisztít és ápol.

Vegán. Ellenőrzött natúrkozmetikum

Nix

2014. július 12.

Első benyomásom, hogy furcsa "zöld" illata van és krémes állaga. Első használatkor bevörösödött tőle az egész arcom és nagyon égett is, azt hittem orvoshoz kell majd menjek vele, de reggelre elmúlt. Néhány nap múlva egy kevesebb mennyiséggel megint megpróbálkoztam, akkor már csak kevésbé pirosodott ki a bőröm, de többet nem mertem használni. Nem tudom melyik összetevőre lehetek allergiás, de már rég óta csak natúr arcápolókat használok és ilyet még sosem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Tvylvis

2014. január 28.

Régebben én is csak fizikai hámlasztókat használtam. Aztán - jórészt a KM-nek is köszönhetően - jött a láz a kémiai hámlasztókkal. Nem rossz dolog az, de rájöttem, hogy mértékkel bőven elég, nincs komolyabb problémám a bőrömmel. És néha jól esik a kis klasszikus fizikai hámlasztás.
Ez a kis krém épp akciós volt, gondoltam, kipróbálom, illik a natúr irányba elmozdult arcápolási tervembe. Nem csodaszer, de alapvetően jól végzi a dolgát. A szemcsék szerintem jók, nem mondanám sem túl durvának, sem túl kíméletesnek. És ami nekem nagyon bejött, hogy a krém maga nagyon kellemes állagú, és nem szárítja a bőröm. Nem csodaszer, de könnyen elérhető, nem drága (egy próbát simán megér), és bio (még ha az olcsóbb kategóriából is). Erős négyes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol