Altruist

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2022. december 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

"Mélyen hidratáló, selymes, mégis könnyed érzetű hidratáló fluid, jól bevált, tápláló és regeneráló összetevőkkel és 0,5% hialuronsavval."

• Rövidtávon puhábbá, hidratáltabbá, simábbá teszi a bőrödet
  • Hosszútávon tömörebbé és elasztikusabbá
  • 0,5% alacsony molekulasúlyú hialuronsavval segít a vízhiány ellen
  • Glicerinnel, ureával és shea vajjal táplálja és óvja a bőrödet
  • Selymes, tápláló, mégis könnyed fluid állag

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

inspiredina

2024. február 27.

Nekem nem jött be, zsíros réteg maradt a bőrömön, ami nem is nagyon szívódott fel, de még hidratáló hatást sem éreztem. A kiszerellése meglehetősen pici az áráhpz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 27.

csizi

2024. február 14.

A legjobb hidratáló amit valaha próbáltam. Vegyes, problémás bőrömre tökéletes. Nap közben sem kezd el zsírosodni, fényleni a bőröm, jól hidratál mindenhol. Ezentúl csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 14.

RIldiko

2023. október 9.

Nagyon szeretem, többször újra vettem már, mindig van otthon. Nagyon jó az állaga, nekem nem hagy maga után réteget. Sokszor vettem már ajándékba is, eddig mindenkinek tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 9.

kiinga17

2023. augusztus 14.

Bár váltogatom az arckrémeket, ebből mindig van itthon. Szuper az INCI, az állag, jól rétegezhető, könnyen eloszlik. Az egyedüli bajom vele, hogy marad utána egy ragacsos réteg az arcomon, de ezzel együtt tudok élni, mivel főként este használom. Inkább nyári krém, nagyon könnyed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

Emma23

2023. augusztus 6.

Nagyon jó, könnyed állagú krém. Nappalra nagyon szereti a bőröm főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

Nagyon jó, könnyed állagú krém. Nappalra nagyon szereti a bőröm főleg nyáron.

Mjudytt

2023. június 3.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Zavaró, csúszós réteget hagy maga után. Elhasználtam, ami nem volt nehéz mert pici kiszerelés és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

dragonfly88

2023. június 3.

Egyre jobban kedvelem a kevesebb összetevős, "basic", amolyan egyszerű, de nagyszerű termékeket, és ez ilyen. Szép csendben teszi a dolgát - felkened, és percek alatt, mintha nem is kentél volna magadra semmit: beszívódott, nem látni, nem érezni, de a bőr szépen hidratált. Különösen nyáron nem tudom elviselni, hogy éjszaka érezzem még az arcomon a hidratálókat, és ahogy mások is írták, rétegzős rutin utolsó lépéseként is tökéletes. Nekem nagyon bevált minden évszakban, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

Biuss13

2023. február 20.

Részben azért esett erre a termékre a választásom, mert ahonnan rendeltem, ár érték arányban megfelelőnek gondoltam beépíteni a többlépcsős arcápolási rutinomba.
Gondosan kiválogattam az első kombinált termékes csomagom és nem bántam meg, hogy ezt a terméket is beválasztottam közéjük.
Azonban még nem tudom, hogy újból veszem-e, mivel eddig csak interneten rendeltem, de ha személyes vétellel a többi termékem mellé tudok hasonló összetételű hidratálót venni, akkor azt fogom előnyben részesíteni. (Nem szeretném minden termékem külön-külön oldalakról rendelgetni, sem egyesével)

Szerintem krémesebb állagú, de nagyon könnyen beszívódik és nem hagy nyomot maga után. Amikor pluszban használok Benzoyl Peroxide krémet is, akkor ezt a hidratálót vegyítem pár csepp 100%-os chiamag olajjal és a kettő együtt eddig nagyon jól bevált nálam.
Önmagában is jól hidratál.
Nekem nem kell túl sok az arcomra belőle, illetve mivel főleg kombinálva használom, így a kiszerelése sem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 20.

Önmagában is jól hidratál.

Norikanorika1010

2022. november 19.

Kellemes használni es jól hidratál, nem irritál. Kár hogy csak online lehet kapni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 19.

timity

2022. november 8.

Enyhén kipirosodik tőle a bőröm, elhasználtam, mert legalább nyáron jól hidratált, de télen nekem nagyon kevés. Többet nem veszem újra.

Ami miatt 4 csillag és nem 3: hamar beszívodik és nem hagy zsíros, fénylő felületet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Potassium Lactate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)