Altruist

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Mélyen hidratáló, selymes, mégis könnyed érzetű hidratáló fluid, jól bevált, tápláló és regeneráló összetevőkkel és 0,5% hialuronsavval."

• Rövidtávon puhábbá, hidratáltabbá, simábbá teszi a bőrödet
  • Hosszútávon tömörebbé és elasztikusabbá
  • 0,5% alacsony molekulasúlyú hialuronsavval segít a vízhiány ellen
  • Glicerinnel, ureával és shea vajjal táplálja és óvja a bőrödet
  • Selymes, tápláló, mégis könnyed fluid állag

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MissKrux

2022. június 17.

Normál, enyhén vízhiányos arcbőröm van, nekem nem volt sajnos elég a hidratáló hatása. Elhasználtam, tetszett nagyon a fluid textúra is, de nem veszem újra. Viszont az biztos, hogy zsírosabb bőrre kenve csodaszer lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

March92

2022. június 15.

Hialuron szérum után próbáltam ki, az első benyomásom az volt, hogy nagyon folyik és közel sem fog úgy hidratálni, mint a szérum. A tapasztalatom, hogy a bőrömnek önmagában kevés, de nagyon szereti, mégis elég az a hidratálás, amit nyújt, úgyhogy esténként belekeverem az éjszakai krémembe, ami viszont elég tömény és így szépen kiegészítik egymást. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

piroskalabda

2022. június 12.

Kellemes érzés felkenni, de egyáltalán nem hidratál. Reggelre ugyanolyan, ha nem szárazabb a bőröm, mint krem nélkül. Én biztos nem adok érte meg egyszer 3000 forintot. A 900 forintos balea is hozza ezt a színvonalat, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

accy44

2022. május 30.

Régóta próbálgatok különboző hidratáló krémeket, és eddig ez nagyon bejött. Nem tudom, hogy emiatt-e, de mióta használom alig jön ki gyulladt pattanásom, a bőröm valószínűleg szereti. Állagra én vizesebbre számítottam, ahhoz képest kicsit több kell hozzá hogy jól el lehessen oszlatni, de nem hagy rossz érzetet az arcon. Ár-érték arányban is szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Lilike0918

2022. május 29.

Hosszasabb használat után irritálta a szemem, mindig égett és piros volt. :( Pedig szépen hidratálta a bőröm és szerettem, viszont emiatt le kellett mondanom róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Bakoca

2022. május 21.

Tanulási folyamat része, hogy megismerem, a bőröm mit szeret. Rá kellett jönnöm, a sok szilikont nem tudja tolerálni. Befullad alatta, mert képez a krém egy filmszerű , csúszós, be nem szívódó réteget és sok pici felületi patival reagál rá a böröm. Ha túl vastagon kentem, mindig. Ja és csípi a szememet, azt se szerettem. De ezután legalább figyelek majd a szilikon tartalomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Beiggi

2022. május 19.

Ár-érték arányban tökéletes hidratáló, csak éjszakára használtam. Az állaga jó, könnyen kenhető. Egyetlen dolog ami nem jött be, az az enyhe illata ami arra emlékeztet mintha romlott lenne a krém, pedig nem volt az. Most egy másik márka hidratálóját fogom kipróbálni, simán újravevős lesz ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 19.

Bellana

2022. május 7.

Melegebb időszakra tökéletes nálam ez a krém, iszonyú könnyed, tényleg folyékony állagú, gyorsan beszívódik és selymes érzetet hagy, könnyen lehet rá fényvédőt is tenni és sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

00LaurA00

2022. április 30.

Mélyen hidratál,könnyű állag,gyorsan beszívódik. Nagyon puhává teszi a bőrömet. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 30.

dunaimano

2022. április 22.

Kombinált bőrömre leírás alapján ez a tökéletes hidratáló krém, nagy reményekkel voltam felé. Az első néhány használatnál még kísérleteztem a mennyiséggel, sikerült kicsit sokat kenni, amit a reggeli zsírosodásból éreztem (ugyanis az esti rutinban vetettem be). Utána már kevesebbet használtam, és így tökéletes volt, de azért inkább óvatosan adagolom. Könnyed állagú, jól hidratál, puhítja és feltölti a bőröm. Sokáig elég lesz, az biztos. A zsírosodás miatt nem lett a kedvencem, de ez még lehet változik idővel, nem először fordulna elő. Így viszont egyelőre 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Potassium Lactate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.