Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2017. április 8.

Rizsviasz tartalmú szempillaspirál, mellyel extra hosszú szempillák érhetőek el, akár 12 órán át.

Emesh

2019. március 5.

Nem működik, szegény... Egy rétegben semmi, több rétegben kellemetlen ragacs és a kefe formája sem segít a szép felvitelben... :( Két csillag, talán más pilláira jobban hat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Tavasz tündér

2018. november 4.

Nem sikerült megszeretni, pedig nagyon drukkoltam a rizsviaszos formulának. Szerencsére ajándékba kaptam. A látványos hatást szeretem, ő nekem nem tud sokat nyújtani. Kb. csak beszínezte a pilláimat, semmi extra. Küzdönem kellett, hogy egyáltalán legyen valami ívelt hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

siamensis

2018. október 27.

Imádom! Szép pillákat tudok vele csinálni, nem tapadnak össze, nagyon jó a kefe formája, jó volument ad, pedig nekem eléggé előre álló pilláim vannak, és ezzel sikerül egy kicsit formázni rajtuk. Tartós is, nem potyog, nem maszatolódik -- bár sírni talán nem érdemes benne, mert nem vízálló. És kemikáliamentes, így nem irritál (nem-natúr szempillaspirállal sajnos volt már ilyen tapasztalatom), ami szemkörnyéken nem hátrány. Aki természetes hatást szeretne elérni, de mégis adni valami pluszt, annak jó szívvel ajánlom kipróbálásra. Amíg ezt gyártják, én biztosan nem veszek mást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Gabriella92

2018. október 26.

Abszolút kedvencem lett, semmi olyan negatívat nem tapasztaltam,amit előttem írtak páran. Nagyon szép, hosszú, dús,mégis termesztés hatást kelt, nem csomós, nem okoz nekem irritációt, és emelett tartós is. Igaz, 12 óráig valóban nem bírja makulatlanul, kopik valamennyit, de nem vészes. Most vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

lumpursky

2018. szeptember 2.

Csípi a szememet felvitel közben, és gyorsan össze is csomósodik. Szeretem az Alverde termékeket de ez a spirál használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

masnis

2018. szeptember 1.

Visszafogott, mindennapi darab, de valamennyit azért hosszabbít. Minimálisan tapad felrakáskor, úgyhogy vigyázni kell vele. Estére már a nagy része eltűnik, szóval a 12h stay nálam kissé túlzás, de azért szerintem az alverdés spirálok közül a tartósabb és használhatóbb darabok között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Emike7611

2018. április 5.

Sajnos nem vált be. A spirálon összeragadnak a szemcsék így a szempillámon csomókban áll. Ráadásul nem tartós darab pedig bíztam benne. Igaz gyorsan lemosható de napközben folyamatosan elkenődik. Az mellette szól hogy alverde, de ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Klajdi

2018. január 5.

Mindennapos, napközbeni használatra kerestem CF alternatívát az eddig használt Maybelline Great Lash helyett, és ez tökéletesen megfelel a célnak. Szép pillákat csinál, szétválaszt és hosszít. Tartós, egyáltalán nem pókláb hatású. Este nem kell levakarni, a micellás víz és egy alapos arcmosás szépen lehozza. Alap nappali smink állandó eleme, de aki valamilyen alkalomra szeretne hatalmas, drámai pillákat, az ne ezt válassza. Ami negatív lehet, hogy a keféje hajlamos felvenni kis festékdarabokat, erre figyelni kell a használat során. Mindenképp újraveszem, nem kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

rlili25

2017. november 8.

Természetes sminkhez jó lenne, ha nem folyna, nem csípne. 2-3 órával a használat után kb. az egész a szemem alatt volt...Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

eszterker

2017. november 1.

12 óráig azért nem tart, de tartósabb az átlagnál, nem irritálja a szemet, könnyű felvinni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Serica
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0