Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Az Aloe Vera  és a hibiszkuszvirág kivonata ápolja a száraz és igénybevett hajat. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó glicerin és napraforgóolaj intenzíven ápolja és hidratálja a hajat, ely bársonyos tapintású, könnyebben fésülhető, valamint selymes és ápolt fényű lesz.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Dancy08

2014. október 2.

Elhasználtam 2-3 flakonnal és mostanában azt veszem észre hogy zsíros lesz a hajam bármennyire is kerülöm a hajtöveimet ezért vissza kellett térnem a gliss kur ápolókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

radirroni

2014. szeptember 24.

Nekem az új kiadású van meg, nálam is a tenyérbe fújva felvivős módszer lett a nyerő. Mivel nagyon száraz a hajam, a hajvégápolózás is kell mellé, de egyébként nagyon jó cucc, vágytam már valami könnyedebb fújós hajápolóra a szilikonmentes ápoláshoz is, nekem megfelel, a hajam is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Heloise

2014. szeptember 10.

Alapdarab hajmosás után. Itt is az adogolással kell csínján bánni. Ha túl sok megy rá, akkor zsíros érzetű lesz a hajam. Viszont azért valamennyit kell rátenni, mert a nagyon hosszú hajamat csak evvel tudom mosás után kifésülni. Az illata nagyon finom, egyáltalán nem hasonlít a natúr termékek megszokott illatára, úgyhogy ez is jó pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 10.

KG

2014. augusztus 10.

Először én is közvetlenül a hajamra fújtam, nahát úgy borzalmas lesz az eredmény :) Ha viszont a kezemre fújok jó pár fújást, és a hajszálak végeitől kezdve nyomkodom át a fejbőrömig a hajamat mosás után, akkor elég jól rendezi a hullámos, néhol göndör hajamat. Majdnem ötös, de ahhoz egy kicsit hidratálhatna jobban. De sokkal jobban megéri, mint a jóval drágább Farfallás termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Villango

2014. augusztus 6.

Nekem göndör a hajam alapból, és a szála szeretnek egyenként göndörödni ami nemcsak hogy csúnya, de azáltal szénakazal és seprű-szerűen száraz.
Na mármost, ez jó cucc rá. :) Csigásít is kicsit és selymesebb lesz az egész úgy ahogy van.
Én nagy Alverde rajongó vagyok, de azért nem szemellenzős....annak viszont nagyon örülök hogy ez (is) bevált a márkától.
Szilikonmentes életet élek már egy éve, így fontosa hogy minden amit a hajamra kenek szilikonmentes legyen. Aki a szilikonok után használja, annak nem fog hatni semmit, hisz olajat ken a műanyagra. Semmit nem ér úgy.
Érdemes kipróbálni pár hét szilikonszünet után. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Érdemes kipróbálni pár hét szilikonszünet után. ;-)

Dönci

2014. június 1.

Szeretem az édes illatokat, de ez már nekem is túl sok. A hajjal szinte semmit sem csinál, mintha zsírt kennék a hajamra.

Update:
Már majdnem egy éve megvan, de még mindig csak a kétharmada hiányzik, ebből látszik is, hogy mennyire szeretem. :D Akkor használom, hogyha nagyon rosszalkodik a hajam (vagyis össze-vissza áll), úgy, hogy kettéosztom a hajamat, fújok ebből egyet a tenyerembe, összedörzsölöm a kezeimet, és belesimítom a hajamba, majd ezt megismétlem a másik oldallal is. Így jól működik (már amikor nem szórakozik a spricnije...), de csakis így. Ugyanis semmi hidratáló hatása nincs. Semmi. Mondjuk nem is csoda, hiszen az INCI második helyén alkohol áll, ami ugye azt jelenti, hogy tele van tömve alkohollal. :( És a hibiszkusz, amivel ez a kis hajbigyó reklámozza magát, az INCI utolsó helyén áll. Szóval a „hidratáló hajkúra hibiszkusszal” enyhe becsapás. Látszik, hogy egy éve még nem tudtam INCI-t elemezni. :D És az illata (már ha ezt lehet illatnak nevezni)... Nem is tudom, olyan részeg csillámpóni? Ilyen alkoloholos „illat”, amit tömény, émelyítően édes szivárvány-gumicukor-unikornispuki illattal akartak eltusolni. Bocsi Alverde, ez nem most nem jött össze. :( Nem fog hiányozni, ha elfogy, úgyhogy nem nagy baj, hogy már kivonták a forgalomból. Legyen egy gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

Update:

anyyyca

2014. május 16.

Sajnos nem olvastam az itteni véleményeket az első használat előtt, így hajmosás után jó alaposan befújtam vele a vállig érő hajam, belepakoltam az éjszakai csavaróimat, majd lefeküdtem aludni. Reggel nagyon meglepődtem, úgy néztem ki a hajcsavarók kiszedése után, mint aki egy hónapja fesztiválozik hajmosás nélkül. :D Így hát újra megmostam. Puhának amúgy puha lett, majd update-elem a további tapasztalataimat. Az illata viszont nagyon nagyon tetszik!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Blame

2014. április 17.

Rendszeres használat után kicsit tényleg zsírosítja a hajat, szépen fokozatosan... úgyhogy vagy csak időnként használom, vagy pedig azt amit pöttyenet is javasolt, hogy a kezemmel viszem fel a hajamra. Na majd meglátjuk... de abban már most biztos vagyok, hogy nem fogom megsiratni ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Inumyra

2014. március 1.

Szeretem az illatát és arra jó, amire gondoltam venni.
Az elején én is befújtam vele az egész hajam, amitől zsírban úszott utána.
Aztán rájöttem hogyan használjam:
- összefogom a törülközőszáraz hajamat és előredőlök
- csak a hajvégeket befújom vele
- megszárítom
- fésülés után finoman átmegyek a hajamon hajvasalóval,
ami mintha "elpárologtatná" a fölösleges olajat

Eredmény: puha, finom illatú haj, ami nem zsírban tocsog.

Viszont nem értem, hogy miért "nem gyártják" címke van rajta... :(
Alig 1 hete találkoztam több flakonnal is a DM-ben. Az utolsó darabokat láttam volna?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Szeretem az illatát és arra jó, amire gondoltam venni.
Az elején én is befújtam vele az egész hajam, amitől zsírban úszott utána.
Aztán rájöttem hogyan használjam:
- összefogom a törülközőszáraz hajamat és előredőlök
- csak a hajvégeket befújom vele
- megszárítom
- fésülés után finoman átmegyek a hajamon hajvasalóval,
ami mintha "elpárologtatná" a fölösleges olajat

Eredmény: puha, finom illatú haj, ami nem zsírban tocsog.

Viszont nem értem, hogy miért "nem gyártják" címke van rajta... :(

Ewee

2014. február 19.

Nagy reményekkel indultam neki, de sajnos csalódnom kellett. Szárazabb lett tőle a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid