Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2017. június 16.

Sokoldalú szempillaspirál íves kefével a hatalmas szempillákért.

Skatie013

2020. január 13.

Természetes: ez szuper. Én speciel jobban szeretem a drámai hatást. Az illatával nincs probléma, közelről szaglászva tényleg Hubertus illatú, de minek szaglásszam? :) egész jó spirál egyébként!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

r080tc4t

2019. november 24.

Természetesebb összetevőjű szempillaspirált kerestem, ugyan irritációt nem okozott, de egyáltalán nem is látszik a szempilláimon (alapból fekete), ellenben nap közben simán lefolyik a szemem alá... Viszont a keféje nagyon tetszik, másik szempillaspirálét kicseréltem erre és úgy nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Kingucii

2019. szeptember 24.

Nem sok olyan szempillaspirál van, ami hosszú távon működik nálam, mivel egy idő után mindig el kezd viszketni a szemem tőlük. Szóval nehéz találnom olyat, ami megfelelő lenne.
1000 Ft-t vásároltam a Dm-ben.
Az illata a Hubertushoz hasonlít. (Nem alkoholizálok, de tényleg olyan:D)
Nagy dologra ne számítsatok ettől a szempillaspiráltól, hatalmas nem lesz a pilláitok, viszont valamennyit emel a tekinteten.
Felvitelével vigyázni kell, mert sokat vesz fel.
Lassan szárad, így nézzetek tükörbe mielőtt elindultok, mert én is az autóban veszem észre, hogy megfogja a szemhéjam. :(
Viszont, irritációt nem okozott, nem viszket, nem könnyezik a szemem tőle, ami nálam hatalmas pozitívum!
Nem egy csoda termék, de nem rossz, csak jól kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

1000 Ft-t vásároltam a Dm-ben.
Az illata a Hubertushoz hasonlít. (Nem alkoholizálok, de tényleg olyan:D)
Felvitelével vigyázni kell, mert sokat vesz fel.
Nem egy csoda termék, de nem rossz, csak jól kell használni.

Petra0408

2019. június 9.

Szerintem borzasztó alkoholos, könnyezésig csípte a szemem minden alkalommal pusztán a száradása közbeni párolgással.
Szerintem nem tartós és nem is olyan hatásos, max pár percig szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Szerintem nem tartós és nem is olyan hatásos, max pár percig szép.

kri64

2019. május 5.

Sajnos én sem olvastam a véleményeket - abszolút nem hozza amit ígér. Azért választottam, mert ez a formájú spirál nekem bevált régen (és kifejezetten natúrkozmetikum vonalon kerestem). Alkalmanként használom, nos, semmit, de semmit nem növel a szempilla hosszúságán vagy volumenén. Bónuszként viszont pár óra elteltével már le kell törölni egy kis festéket a szemem alól, pedig nem teszek fel többet, mint kéne. Egyedül arra jó, hogy fekete színt adjon a pilláimnak, illetve nem irritál és nem hagy nehéz, vagy összeragadt szempilla-érzetet, ezért megadom a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

abicicaaa

2019. április 4.

Eleg regen hasznaltam mar, de emlekszem hogy csípte a szemem mint az allat. Minek egy szempillaspiralba parfum?
Szokasom sirva nevetni, a legtobb szempillaspiral kibirja azt a nehany perc folyamatos konnyezest, ez nem. Panda lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

norc96

2019. április 3.

A szemem más szempillaspiráloktól hajlamos viszketni, begyulladni, ezért kerestem valami természetesebb alternatívát. Az alverde-ről tudtam és az ára sem volt utolsó szempont.
Használatát tekintve szeretem, pigmentált és pont jó mennyiségű festéket vesz fel, nem ragasztja össze a pillákat, amin amúgy tényleg durván látszik a hatása. Nem irritálja a szemem.
Ami miatt négy csillagot adtam neki az az icipicit túl hosszú kefe sörte, amivel rendszeresen a szemhéjjamat is összefestem, valamint, hogy viszonylag könnyen elkenődik (pl. a szél okozta 1-2 könnycsepptől is panda leszek).
De ezel együtt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

De ezel együtt is szeretem.

AlexaMa

2019. április 1.

Pár hónapja használom. Nekem nem volt problémám a szagával se a festék felvitellel. Szépen felviszi, maximum többször átkell menni a pillákon és akkor sem lesz póklábas. Kiakartam próbálni a naturálisabb vonalat és nekem bejött. Szépen fent maradt még a balatonban fürdés után is. Újra megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

jazsa

2019. március 24.

Kicsit félve vettem,de akciós volt. Gondoltam kipróbálom. Nekem többnyire bevált, egy Maybelline-s spirállal használom együtt, tökéletesen kiegészítik egymást. Így megérte megvenni. A parfümöt nem értem benne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Vinterblot89

2019. március 23.

Sajnos nem olvastam véleményeket mielőtt megvettem. Ez egy pocsék szempillaspirál! Azért vettem, mert gondoltam kipróbálom ezt a naturális termék vonalat hátha jó lesz.. hát nem :( a kefeje szörnyen nagy, nem vesz fel elég festéket sem, ráadásul a festék még szemirritaciót is okozott nálam, éreztem, hogy csípi a szemem lemosaskor. Szerintem pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.