Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

nature12

2017. november 8.

Az elején nagyon szerettem, de hosszabb távon borzalmas... rengeteg mitesszert okozott, az arcom nagyon fénylik tőle. Kár érte, mert az összetevői szépek.
Anyukám használja, neki jól beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Anyukám használja, neki jól beválik.

Cicus01

2016. december 28.

Nagyon szeretem! Naponta kétszer használom (nem vettem külön éjszakait is, éjszakára gyakran az olajat kenem fel), és gyönyörű tőle a bőröm. Érdekes módon, ha a dekoltázsomra viszem fel a maradékot, ami már sok az arcomra, akkor ott pattanásos lesz a bőröm, az arcomra viszont kiváló. Semmivel sem rosszabb, mint eddig más (sokkal drágább!!!) krémjeim, amiket használtam, és nem utolsó sorban az összetevői is figyelemre méltóak. Az egyik nagy kedvencem lett, nem kérdés az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Zaynab

2014. október 12.

Mar nem gyartjak? Kevesebb mint fel eve meg vettem ilyet es nemreg a boltban is lattam azt hiszem.
Szamomra ez a krem csalodas volt. Mar az illata sem tetszett igazan, az arcom viszont tenyleg rozsas lett tole (olyan szinu).
Viszketest ereztem es a szinbeli elvaltozast lattam. Az ejszakai kremet elajandekoztam es lehet hogy a nappalival is igy teszek, mert nekem nem tetszik es nem latom hogy pozitiv hatasa lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

chili-p2

2013. július 26.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, jól hidratál, gyorsan beszívódik és nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

Glitter

2013. július 25.

Meg vagyok elégedve vele, hisz NEM szárítja az arcbőröm! Ez eddig nem sokszor fordult elő. Mióta használom, hidratált a bőr az arcom területén. Nem okozott semmi kiütést sem, vagy mást. Illatával sincs semmi bajom. Egy picit lehetne több mondjuk a tubusban,dehát.. :)
Most olvasom, hogy már nem gyártják?! :O Remélem, ez csak valami elírás..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Most olvasom, hogy már nem gyártják?! :O Remélem, ez csak valami elírás..:(

Kiscsillag5

2013. június 27.

Régebben használtam. Nem voltam megelégedve a hidratáló hatásával. Az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

mreka

2013. április 9.

Nem voltam vele megelégedve. Az éjszakai párja tökéletes, de a nappalitól fénylett a bőröm, és órák után is úgy éreztem, mintha egy maszk feszülne az arcomon. Emellett, bár elvileg vízhiányos bőrre van, nem hidratált eléggé, még nyáron sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

encimokus

2013. március 28.

Szeretem az Alverde termékeket, de ez nagyon nem jött be. Az enyém szemcsés, karcolja a bőrömet, ahogy kenem, kézkrémnek tudom csak használni. Az illata egyáltalán nem rózsa, inkább olyan, mint a vatta cukor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

whyteangel

2013. január 5.

Ha száraz a bőröm, akkor ezt szoktam rákenni, nekem bevált. Nem is drága, és kevés is elég belőle. Szerintem az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

pimi

2012. október 5.

Éjszakára szoktam használni és csak ettől nem zsírosodik le és nem nehezdik el reggelre a bőröm, Az illatát szeretem, ráadásul egy kis alapozóval elkeverve még színezett hidratálót is készítettem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!