Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Hidratáló krémek

Az alverde új alpesi rózsa kivonatot tartalmazó arcápoló családja a fiatal, 20 év feletti bőr igényeinek megfelelően került kialakításra.

Az alpesi rózsa a svájci hegyekben, 1500 m tengerszint feletti magasság felett nő. A gyönyörű kinézetéről híres rózsa magas polifenol tartalma megköti és semlegesíti a szabad gyököket és véd a korai bőröregedéstől.

A havasi gyopár kivonat antioxidáns hatású és segít megőrizni a bőr egészséges egyensúlyát.

A nappali arckrém, az éjszakai regeneráló arckrém és az arcszérum használatával az arcbőr frissé és ragyogóvá válik.

zsu044

2013. szeptember 18.

Még csak 1 hete használom, de nagyon szeretem. Isteni az illata. Éjszakára használom, arctisztítás után az éjszakai krém alá kenve. A két krém felvitele között várok kb. 5 percet, de maximálisan beszívódik, kellemes illatot és puhaságot hagyva maga után. Nyáron szerintem önmagában is megállja a helyét, jól ápol. Szuper termék! :) Tényleges hatásairól később..

Update: továbbra is tartom az 5 csillagot! Bár ilyet nem ígért a termék, nekem a gyulladásokat is szépen lehúzza a bőrömről. Összességében megnyugtatja a bőrt, kipihentnek látszik a krém használatával. Nyáron csak magában használtam, de a hűvösebb időkben továbbra is éjszakai krém alá. Azt gondolom, a nem túl problémás bőrűeknek tökéletes hidratáló, mint ahogy a leírásban is olvashatjuk: 20 év feletti bőr igényeinek megfelelően került kialakításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

cila

2013. június 28.

Három napja vettem a DM-ben,féláron.Amúgy is rengeteg alverdés cuccom van.Nagyon szeretem őket.Nagy meglepetés volt.Reggel és este vizes kézzel viszek fel egy keveset belőle,majd egy óra múlva pedig a másik hidratálómból.Háát,nagyon jó,olyan puha tőle a bőröm,mint amilyen még sosem volt.Úgy vettem észre, szépen feszesít és előkészíti a másik hidratálóra a bőrömet.Szerintem én újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 28.

mreka

2013. április 9.

Reggelente számomra használhatatlan. Akkor se lehet rá sminkelni, ha csak egy icipicit kenek az arcomra belőle. Az illata nekem túl tömény, hatását pedig nem vettem észre. Nagyon száraz és vízhiányos a bőröm, sajnos semmit sem javított rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

jns.melinda

2013. április 7.

Nem látszik mennyi van benne, 2 hónapja vettem, de már elfogyott, pedig csak este használtam és nem minden nap! Fél áron volt szerencsére, rácmegelőzésre vettem, de mire a végére értem két nagy egyre mélyülő ránc kezdett kialakulni a homlokomon, tehát hatása nem volt. Az állag kellemes, jól beszívódik, hidratálókrémmel jól együtt működik, csak nem erre való. A második csillagot csak azért kapja, mert fél áron volt és legalább nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

emilil

2013. március 28.

Amíg használtam semmilyen változást nem vettem észre. Magában használva kevés volt a száraz bőrömnek és nem szívódott be teljesen, egy réteget képzett a bőrömön. Végül az éjszakai krémembe kevertem bele. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Nomacs

2013. március 18.

Hát ez egy erős négyes. Már egy hónapja használom, alapvetően normál-száraz a bőröm, és így gond nélkül beszívódik. Én egy szolid pumpálásnyit használok el reggel és este a hidratálókrém alá, és még van belőle. Az illata nagyon finom, és alapvetően szeretem is használni, de semmi különös változást nem vettem észre azon kívül, hogy talán egy hangyányival jobban hidratált a bőröm. Ha elfogy, valószínűleg inkább kipróbálok mást is, de nem mondom, hogy nem venném újra, mert tényleg nem rossz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

queencessb

2013. február 5.

Oszinte leszek, fogalmam sincs van e barmilyen hatassal a borre, az illata es az allaga csodas, egy masodperc alatt beszivodik es nem is ragad vagy kukacosodik utana. De tenyleg nem vettem eszre semmi extra hatast, meg hidratalast sem pedig szaraz borom van es mar egy tubussal elhasznaltam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Nessy

2013. január 4.

Update:
Nekem nem ragadt, semmi gondom nincs vele, mindössze annyi hogy az államon eltömítette a pórusaimat, ezért nem tudom még hogyan alkalmazzam. Az arcomra marad a Clinique. Szerencsére már találtam megfelelő plusz hidratáló krémet is a kínálatukban.:) Le kell vonnom két pontot.

Azért vettem meg, mert annyira édes! Na jó, nem csak ezért. Ilyenkor télen már kevésnek éreztem csak a Clinique DDM géljét használni (tudom nem is ajánlják csak önmagában, de nekem eddig bőven elég volt, a hajvonalamat, egészen a fülemig pedig mindig is más krémekkel is kennem kellett). A Clinique három lépéses szettjére nem sajnálom a pénzt, de nem akartam most drága kencét venni, ezért választottam ezt a kis szérumot. Egy pumpálásnyit keverek egy pumpálásnyi gélbe, és az arcom máris szépen hidratált képet mutat. Kellemes illata van, nagyon praktikus, kézreálló a tubusa, elégedett vagyok vele. Ráadásul pont az én korosztályomnak készült öregedésgátló krémek elég ritkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Update:

Halfway

2013. január 2.

Tökéletes! Legalábbis az én érzékeny, száraz bőrömnek így télen. Reggel és este használom.
Mielőtt használni kezdtem nagy ritkán kijött 1-1 pattanás, azóta semmi pattanás és semmi szárazság. Szép, bársonyos, élettel teli bőr az eredménye. Nagyon nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Viki000

2012. december 27.

Nem az igazi. Az én bőrömet nem hidratálja eléggé és ragacsos. Számomra nem komfortos a használata. Vannak ennél sokkal jobb szérumok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!