Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Hidratáló krémek

30 év felett az arcbőr más ápolást igényel, mint korábban. Az alverde goji-bogyó kivonatot tartalmazó termékei öregedést gátló anti-aging hatóanyagokat tartalmaznak, így megfelelő ápolást biztosítanak az arcbőrnek 30 év felett.

Reddiamond

2015. április 30.

Javítani nem javított, ártani nem ártott. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Javítani nem javított, ártani nem ártott. Nem veszem újra.

lujzi

2015. február 9.

meglepő módon javított a bőröm állapotán (legalábbis látszólag). de amióta tudatosabb vagyok a kozmetikumaim kiválasztásában, eszembe nem jutna megvenni: egyrészt az előkelő helyen szereplő alkohol, másrészt egy szérumhoz képest egyértelműen szegényes tudása miatt. szerintem pénzkidobás, többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Christy

2014. augusztus 15.

Imádtam, de mostanában már nem találom a szérumot, csak a krémeket, de azok nekem nem váltak be, csak ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Barack

2013. augusztus 24.

Kb. 3 hete kezdtem használni arckrém helyett. Himalaya uborkás szappan és himalaya frissitő tonik után reggel és este is ezzel kenem be az arcom. Nekem nem ragacsos, egy cseppet eloszlatok a toniktól enyhén nedves arcomon és nyakamon. Pattanást, mitesszert nem okozott. A ránctalanító hatásról nem tudom beszámolni, mert egyébként sincsenek ráncaim. Ez számomra csak olyan megnyugtató/megelőző ápolás. Amióta így ápolom a bőröm a zsírosodás mértéke csökkent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

zsu044

2013. március 26.

Alverde rajongó vagyok, de ez egyáltalán nem jött be. :( A legnagyobb hátránynak a kiszerelését mondanám, ez a pipettás verzió nem igazán működik. A csőből soha nem jön ki teljesen a felszívott szérum, az üveg aljáról pedig már fel sem lehet szívni. Így teljesen gazdaságtalan, szét kell vági az üvegét, ha maradéktalanul ki akarjuk használni. A szérumról pedig: azt gondoltam, mivel szérum, sokkal ápolóbb, intenzívebb, mint egy sima krém. Az én bőröm szinte be sem akarja szívni, fényes marad utána. Így, ha a krémet a tetejére kentem, még rosszabb volt a dolog.. A végén már csak a dekoltázsra alkalmaztam éjszakára. Nem nyújtott töbett hatásra, mint egy sima testápoló. Biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 26.

shpgrl08

2013. február 24.

Tökéletes. Nyáron önmagában, télen krém alá, feszesít, frissít. Nekem semmiféle zsíros érzetet vagy bevonatot nem hagy. Éppen azért használom, mert jó kis vizes szérum. Nagyon szeretem. Nekem a termékcsalád többi tagja nem vált be. De bármelyik másik használt krémem alá is nagyszerűen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 24.

devababa

2013. február 9.

Illata tetszik, allaga nem zsiros. Ejjel es nappal is hasznalom es nagyon elegedett vagyok vele. Ha a dobozra irt korosztaly hasznalja, akkor nem zsirosit. En 38 eves vagyok s borom azonnal felszivja s utana johet a krem. Tenyleg feszesiti az arcot. Akciosan vasaroltam, ugy nagyon megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 9.

Schmetterling

2012. november 11.

Feszesítí az arcom, de a fényes, zsíros érzettel nem tudok megbarátkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Feszesítí az arcom, de a fényes, zsíros érzettel nem tudok megbarátkozni...

Alice83

2012. július 29.

3-at használtam el belőle, nagyon szerettem mert könnyű..nem tudom miért hagytam abba, komolyan gondolkodom de nem tudom..:S...mindenesetre hagy egy finom nagyon finom fényes, olyan egészséges nem zsíros fényes réteget az arcon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

tomkogy

2012. július 15.

Kb. 2 éve használom a goji bogyós termékeket - ezt a szérumot is. Kisimítja a bőröm, feszesíti, már függő vagyok. Szerintem ár/érték arányban is nagyon jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).