Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivlafnuk, Módosítva: 2012. március 30.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Makk Zsuzsó

2012. június 2.

Az Alverde testápolók közül a Sensitive és a rózsás-mandulás viszi a prímer nálam, ezt inkább átlagosnak mondanám. Az illatát nem szerettem és nem szívódott fel rendesen. Egyszer elment, de nem venném újra. Anti-ageing hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Monee

2012. május 4.

Kevés olyan testápoló van, ami kellemes a bőrömnek, finom az illata, natúr és mindezek mellett megfizethető. Az illata valami isteni, nem a megszokott "natúr" illat, hanem finom mangó illatú . Könnyen felszívódik, nagyon jól hidratál. Ha este bekenem magam, a reggeli tusolás után sem szárad ki a bőröm, ez egyik testápolóról sem mondható el, amit eddig használtam.
Nálam ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Nálam ötös :)

babyface

2012. április 29.

ma vettem meg és már be is kenekedtem vele! hát valami isteni... csak most látom, hogy kifutó termék :( finom mangós gyümis illata van a bőröm pedig valami elképesztő puhaságú lett tőle. én még mindegyik dm-ben láttam bőven, de lehet én is beszerzek még egy flakonnal! az anti-aging felirat ne tévesszen meg senkit ez egy nagyon jó kis feszesítő vitamin koktél :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

jkrisztie2

2012. március 30.

Nagyon finom, gyümölcsös illatú, szuper kis testápoló. Picit nehezen szívódik be, de a hatása fantasztikus! Semmi káros összetevő! Ötös! Újra és újra vásárolom!

Update: kifutó termék!!!! 2-3 flakonnal be kell szerezzek belőle! Aki szereti, még most vehet belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

ircsi

2012. február 24.

Szeretem, mert a testvajon kívül talán ez hidratál a legjobban. Puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

barbel

2012. január 8.

Nekem nagyon tetszik az illata, és az állaga is, puha lesz tőle a bőröm. Viszont esti használat után, ha másnap az ember picit megizzad, érzi, hogy a testápoló még mindig a bőrén van... Ennek ellenére ajánlom, de nem mindennapos használatra (vagy legalábbis másnap ne sportoljon az ember lánya).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

marcypaan

2011. október 16.

Nekem nagyon tetszik az illata, és selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Nekem nagyon tetszik az illata, és selymes tőle a bőröm.

eszter

2011. május 23.

Imádom az illatát!Kicsit tömény, de finom.Kevés kell belőle, de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

Bettuska88

2011. május 6.

az illata nem túl jó, és az állaga is nagyon sűrű, nehéz szétkenni. de a bőröm bársonyos tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil