Best of Beauty 2019

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A glicerin és búza alapú hidratáló táplálja a bőrt és nedvességgel látja el. Vitaminokkal, antioxidánsokkal és ásványi anygokkal dúsítva.

hetesiedit

2019. július 8.

Nagyon nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a krémet, mert a leírás alapján pont nekem találták ki. Fiatalít, kisimítja a ráncokat, kifejezetten 30 fölöttieknek készült. Nagyon tetszik benne, hogy natúr, gyógynövényes krém létére, tele van aktív anti-aging hatóanyaggal. Nagyon szép harmonikus összképet tudtak elérni a gyártók az összetevőket tekintve. És az illata.... Mindig alig várom már, hogy magamra kenjem. Tápláló, hamar beszívódik, hidratál, és bármit fel lehet még rá vinni. Még boldogabb lennék, ha valahogy még tudnának "zöldíteni" az összetevőlistán :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Tinti

2019. május 22.

Próbáltam már, jól hidratált, nem lettek tőle pattanásaim, ami nekem nem kis szempont, viszont nem vettem újra, mert azóta már mást használok, ami még jobban bevált, de összességében nem rossz kis krém ez :) kicsit talán az illatából elegem lett :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Lisana

2019. március 23.

Nekem nagyon bejött. Szuper kevés elég belőle. Még így is, hogy keveset nyomok, sokszor landol a vége a kézfejemen. Tényleg simítja a bőrt, nekem az illata is ok. Pattanásokat nem okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Andrea1985

2019. február 14.

Nagyon szeretem! Reggelente alig várom, hogy arctisztítás után bekenjem vele a bőröm. Pillanatok alatt beszívódik, puha lesz utána a bőr, könnyebb felvinni az alapozót utána. Az illata is kellemes. Másodszor veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

nori1993

2019. január 5.

Egyszer vettem, alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata tetszett, de hiába nem raktam sokat nagyon ragadt tőle az arcom, be sem akarta szívni a bőröm :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

cukicsajszi

2018. október 16.

Szuper krém! Pillanatok alatt beszívódik. A szemránckrémével együtt használom és én látom a hatást. Egyedül az illata volt furcsa elsőre de megszoktam. Jobb, mintha agyon lenne parfümözve! :) És natúrkozmetikum!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Heine

2018. június 15.

Koreai termékeket váltottam ki vele, mert rájöttem, hogy nem fogok húszévesen az esszencia+szérum+ (szilikonos) arckrém kombinációval vacakolni, hatszor drágábban, amikor mikrotápanyagokról beszélünk -amíg rendszeresen edzek, sok vizet iszok, tisztán eszek, és fogyasztok vitaminokat, addig igazából tökmindegy, hogy plusz hány kivonatot kenek magamra.

Nagyon könnyű krém, felkenés után pár másodperccel teljesen beszívódik, és matt, puha, ruganyos felületet hagy maga után. Jól szabályozza a faggyútermelést, nem fényesedik át az arcom, saccra négy-öt óráig. Öregedésgátlással nincs még tapasztalatom, de szerintem a fényvédő, a vízivás, és a nemdohányzás többet ér, mint a Q10. Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

feheremese

2018. május 12.

Könnyen felszívódik, azonnal látható az eredmény. Simább, egyenletesebb a bőröm tőle. Az illata visszafogott, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Kinleyni

2018. április 13.

Ezt használom nappalra az ugyanezen márkából való színezett nappali körömvirágos hidratálóval.
Gyorsan beszívódik, nem zsíros, viszont különösebben nem érzem hogy feszesítené a bőröm.
Színezett hidratálóval használom, mert az sötét a fehér bőrömhöz és eldolgozni is jobb keverve, véletlenül sem lesz foltos.
Ha találok jobbat lecserélem, addig pedig hátha megakadályozza a további ráncosodásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

googles

2018. február 2.

Imadom ezt a kremet es az ejszakai tesojat, meg a szemkornyekre valo tesojat is. Mindegyik szuper. Latom a hatasukat. Nalam mindig ez az elai szempont. Ha csak azert kenem a boromre, mert elvileg jo, de semmit se latok, az nem jo. Na ennel latszik a szuper hatas. Kisimit, taplal, kicsit feszesit is, szoval mas a borom utana es a tetejebe meg jo az osszetetele is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Squalane, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Rhus Verniciflua Peel Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Myristyl Myristate, Hydrogenated Palm Glycerides, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Hydrogenated Palm Glycerides
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene, Citral, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Squalane eo 1 0

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0