Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

allegra

2016. július 13.

Én pár hónapja használom, reggeli arctisztítás után, amikor az amúgy zsíros bőröm húzódik, szépen hidratálja. Jó az állaga, könnyű eldolgozni. Dekoltázsra is használom. Árérték arányban erős közepes.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

0bikbik0

2015. október 30.

Véletlenül vettem meg, az amarántos vital plus szérum mellett volt a polcon, és ezt tettem a kosaramba. Persze visszavihettem volna, de nem volt nagy összeg, gondoltam, adok neki egy esélyt, nyári kis kencének elmegy...
Nem én vagyok a célcsoport, jócskán elmúltam már 30 :-(. És nem is vált be.
1. Klassz a pumpás kiszerelés, de az adagoló egy pumpálásra hatalmas adagot ad, ki kellett tapasztalni mennyire minimális nyomással lehet elfogadható mennyiséget kivarázsolni. (Ráadásul nem szeretem az olyan krémeket, amelyekbe nem látok "bele" mennyi van még...)
2. Az én felületi száraz bőrőmbe nem szívódott fel, hanem egy elég jelentékeny réteget képzett "fölötte", alul a bőröm pedig erőteljesen húzodott "alatta".
3. Kúraszerűen használva nagy bőr alatti púpokat okozott, és semmi hatása, heti egy-egy alkalommal használva meg egyszerűen csak semmi hatása.
4. Nappalra teljesen használhatatlan a zsíros réteg miatt, éjszakára még elmegy. Ha szérumszerűen használom (tehát nem nappali vagy éjszakai krémként, hanem úgy, ahogy a szérumokat "kellene", vagyis a nappali és éjszakai krém hatásának fokozására), akkor viszont éjszakára is nagyon sok.

Ja, és persze ez sem ránctalanít :-) (Mondjuk ezt nem várom egyetlen krémtől, szérumtól sem, de hátha majd egyszer találok olyat is...)

Teszek vele még kísérletet télen, hátha akkor jobban viselem majd.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 30.

Nem én vagyok a célcsoport, jócskán elmúltam már 30 :-(. És nem is vált be.

Teszek vele még kísérletet télen, hátha akkor jobban viselem majd.

orsolyanovak

2015. április 12.

Az illata nekem kicsit sok. A textúrája elég könnyed, egész kellemes viselet, de inkább éjszakára használom, esetleg napközben, de alapozó alá már nem annyira szeretem kenni, mert egy picit ragacsos érzetet hagy maga után. Helyileg pattanásokra is elég hatásos egyébként, persze nem csodaszer, de nem is erre van. Nekem a tiszta olajok jobban beváltak éjszakára, nappalra meg nem az igazi ezért nem lesz hosszútávú a kapcsolatunk, de nem rossz krém ez. Szerintem a picit szárazabb, fakóbb bőrre ideális ez a krém, az enyém inkább vízhiányos. Akciósan vettem, így az árát megérte. :)

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

mokkalany

2014. szeptember 10.

Sokáig latolgattam, hogy különféle akciók keretében Clinique vagy Vichy szérumot vegyek-e, de örülök, hogy végül mindkettőre sajnáltam a 10-15 ezer forintot. Megvettem ezt tizedannyiért. Nagyjából ugyanilyen vélemények vannak itt, a Krémmánián a két drága márka szérumjairól is, sőt talán több a negatív is. Ráadásul azok nem is bio termékek, igaz, bőrgyógyászatilag biztos többet tudnak. Nekem ez az Alverde is sok a vegyes bőrömnek, és azok is. Ezért hetente kb. 2 éjszakára szoktam feltenni vékony rétegben, a többi napon elég egy hidratáló.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Ponyshop

2014. szeptember 7.

Nagyon tömény az illata, miután bekenem az arcom, kb tudni, merre jártam a lakásban. :P Felkenés után kicsit húzódik tőle a bőröm, viszont ami igazán zavar benne, hogy olyan, mint ha nem szívódna be rendesen a bőrömbe. Amikor reggel arcot mosok, érzem, ahogy mosom le a krémet. De az is durva volt, amikor egyszer reggel használtam, majd elkezdtem porszívózni, és ahogy kimelegedtem, szó szerint folyt le az arcomról a krém...
A hatásáról egyelőre nem tudok mit mondani, amikor elsőre kipróbáltam, nagyon szépen kisimította a bőröm, de annyira száraz volt az arcom, hogy valószínűleg bármit kenek rá, ugyanígy viselkedik. :P Nem lesz a kedvenc krémem, az biztos.

Ponyshop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

pm2013

2014. július 9.

Jelenleg a második "flakont" használom és már az utánpótlást is betáraztam, mert az egyik kedvencem. Nem szeretem a nehéz krémeket és ez pont az a fajsúlyú krém, amit szívesen használok napközben is. Nem tapasztaltam, hogy zsírosítana, de nekem még "kezdő krémező" koromban azt tanították, hogy krémet sosem szabad vastagon kenni, csak vékonyan, és ebben az adagban alkalmazva ez a krém - szerintem - még smink alá is alkalmazható.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

firea

2014. március 7.

Egy kicsit félve vettem meg, mert eddig nagyon kevés krém volt, amit elbírt a bőröm. A Nivea Aqua krémjét használtam, de már kevésnek bizonyult, ezért egy gazdagabbat kerestem. Ez tökéletes! Nem irritál, pillanatok alatt beszívódik, nem zsírosít, nagyon kellemes érzés, és az illata is szuper. Nagyon kevés is elég belőle. Ősztől használtam reggel és este is. Télen is elég volt, bár akkor vettem az Alverde nappali gojibogyós krémjét, éjszakára azt használtam, mert a hideg nagyon ki szokta szárítani a bőrömet, de nappalra maradtam ennél. Ennyi pénzért csodát nem vártam, de szerintem feszesített is a bőrömön, vagy csak simán szebb lett!

firea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

orsipanka

2013. november 21.

Csak egyszer használtam, éjszakára, de reggelre nagyon zsíros lett a homlokom tőle.
Az illata tetszik.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Az illata tetszik.

jadviga86

2013. október 29.

Nekem könnyen beszívódik, és rögtön azt érzem, feltölti a bőröm. A Weleda íriszes krémjéről váltottam át erre, először féltem, hogy pattanásokat okoz majd, de semmilyen negatív hatás nem jelentkezett a bőrömön. A Weleda még mindig vezet nálam hidratálásban, de olcsóbb alternatívának kiváló.

jadviga86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

grizus

2013. május 26.

Na végre megvan! Beírtam ezt a krémet külön, erre itt van.
Évekkel ezelőtt nagyon sokáig használtam és nagyon meg voltam vele elégedve. Újabban nem veszem, de ez még változhat. Olcsó és a homoktövis a hideg ellen is véd. Az illatát pedig külön szerettem. Nem csodaszer, de jó.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Na végre megvan! Beírtam ezt a krémet külön, erre itt van.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0