Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2013. december 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló összetételének (melyet a barna- és zöldalga kivonatok, valamint a tengervízből származó nyomelemek és ásványi anyagok biztosítanak) köszönhetően a krém 24 órán át bizonyítottan pótolja a nedvességet, felfrissíti a bőrt és véd a kiszáradástól.

(A kétszer szereplő összetevőkből az első ökológiai gazdálkodásból, míg a második hagyományos mezőgazdaságból származó terméket jelöl; A Parfum - azaz illatanyag a termékben természetes illóolajokat jelöl.)

Vegán minősítésű natúrkozmetikum.

katalin7

2019. július 8.

Nekem sajnos nem vált be, max 3x használtam, de felhagytam vele, mert borzasztó volt sajnos. Ragadt tőle az arcom és nem éreztem hidratáltnak. Az illata nem rossz, olcsó, de biztos, hogy nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

themrsnero

2019. február 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez a filmréteg szinte fullasztó, le kell törölnöm törölközővel, hogy megnyugodjak. Az illatát sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Anita1978

2018. november 20.

Hm...az allaga kellemes, h kremgel, de olyan szornyu filmreteget kepez az arcomon, h a dekoltazsomra kenem el.Szornyu!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Kristin

2018. október 31.

Éjszakai krémnek vettem, vegyes, főleg mitesszeres bőrömre.
Az állaga valóban krémes-géles, de felkenés után szokatlan, maszk szerű réteget hagy maga után amihez nem tudok hozzászokni.
Illata számomra elsőre kellemetlen volt, most hogy már használom egy ideje kezdem megszokni.
Mindezektől függetlenül jól hidratál, de valószínűleg másikat fogok keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Éjszakai krémnek vettem, vegyes, főleg mitesszeres bőrömre.
Mindezektől függetlenül jól hidratál, de valószínűleg másikat fogok keresni.

N.A.

2018. október 11.

2014. január 24.: Nagyon könnyű, fehér színű, gél állagú nappali "krém", gyakorlatilag azonnal beissza a bőr, semmilyen zsíros érzetet nem hagy. Bár normál és kombinált bőrre írja, én bátram ajánlanám zsíros bőrűeknek is.

Elsőre nagyon "zöld" növényi illata van, konkrétan olyan, mint a frissen szedett kerti reteknek :D de szerencsére ez hamar elillan és egy nagyon halvány kicsit sós, tengerillat marad egy ideig.

Arcon kellemes hűsítő hatású, az alkohol nem csíp (pedig érzékeny bőröm van).

Azt írja, lehet rá sminkelni is, ezt még nem teszteltem, sőt barbár módon púder fölé kentem fel először és nem veszett össze vele, hanem szépen feltöltötte az arcom, kb. 5-10 percig hagyott kis ragacsos érzetet maga után, de ez elmúlt (mint a gyíkká változtatás a Gyalog Galoppban, meg lehet, hogy nem púder felett kellett volna kipróbálnom..)

Nekem nem fénylik az arcom, szóval fogalmam sincs, hogy mattít-e.

Hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, mivel ma vettem, de mindenképpen updatelek.

Kedvenc gyanús. :)

Nincs kint teszter.
999 Ft volt.
50 ml, de az állaga miatt van egy olyan gyanúm, hogy hamar el fog fogyni.

UPDATE: Sajnos le kell, hogy pontozzam, mert a tubus végére már nem voltam ilyen lelkes. Azóta le is cseréltem (visszatértem a CDF termékekre). Az alkohol nagyon szárított benne és egy-két hónap után fura szaga lett a krémnek és nehezebben szívódott be. Azért csak egy csillagot vonok le, mert elképzelhető, hogy megromlott a fürdőszobában és hűtőben tárolva az állagromlás megelőzhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Arcon kellemes hűsítő hatású, az alkohol nem csíp (pedig érzékeny bőröm van).

Nekem nem fénylik az arcom, szóval fogalmam sincs, hogy mattít-e.

Kedvenc gyanús. :)

Nincs kint teszter.
999 Ft volt.
50 ml, de az állaga miatt van egy olyan gyanúm, hogy hamar el fog fogyni.

VictoryFord

2018. július 24.

Nekem sajnos nem vált be. Nem szívódik be,ragad és csillog utána a bőröm. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

meseke

2018. április 20.

Könnyű állaga van, de felkenés után húzódik a bőröm tőle. Illata "elmegy" kategória. Ár-érték arányban jó, de nem ájultam el tőle. Újra nem valószínű,hogy veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

tbanett

2018. március 19.

Az első alkalmakkor nagyon látványos volt a hatása, én a hidratáló esszencia párjával használtam és odáig voltam meg vissza tőlük. De smink alá valóban nem jó, pár óra elteltével kifényesedik a bőrömön. Nem újravevős. Nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kovacsrekaa

2018. március 13.

Olcso de natur kremet kerestem arcradirozas utani apolonak. Tokeletes arra. Arcmaszk, arcradir es ez a kence. Iszonyatosan zsiros krem, az illata nekem inkabb uborkas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Leminda

2018. február 20.

Nyáron éjszakai krémnek zseniális, télen viszont nem elég, nagyon száraz lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!