Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetesiedit, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Arctisztító gél tengeri algával hatékonyan tisztítja meg az arcot a sminktől, a szennyeződésektől és a felesleges faggyútól. A tengeri alga felfrissíti, hidratálja és kiegyenlíti a bőrfelszínt.

Sziporka88

2019. október 20.

Arctisztító kefével szoktam használni. Szépen tisztítja a bőröm. Nem szárít és friss érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Abszolút meg vagyok elégedve, néha még jönnek ki itt-ott pattanások meg egy kis kipirosodás, de az inkább a melegtől vagy fűszeresebb ételektől (sajnos ezeket nem szereti a bőröm) de láthatóan javult a bőrképem. napi egy használat elegendő, sokáig kitart, nem kell sok belőle, szóval csak pozitívumot tudok mondani róla. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Varazs

2019. szeptember 20.

teljesen okes arclemoso, én sminklemosonak is használom és mindkettokent jol működik. Valamiért azthittem hogy száraz borom van ezért mikor rajottem hogy nem, ezt a lemosot vettem meg es mióta használom a texturam es az aktiv pattanásaim is enyhultek, ami ugye annak is köszönhető hogy vegre boromnek megfelelo termekeket hasznalok (mint utolag megtudtam a coco-glucoside egy tok jó gyenged arclemoso osszetevo, szoval az is plusz) az algas része ugyan ketlem, hogy annyira barmi pluszt adna hozza, kicsit erős az alkohol szaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Lills

2019. július 28.

Már megvan egy ideje, de valahogy sosem akaródzott használni, mindig micellás vízzel mostam le a sminkem, valamiért volt bennem egy olyan érzés, hogy a megfelelő tisztításhoz kell a vattakorong enyhe dörzsölő hatása. Viszont egyszer elfogyott az aktuális sminklemosóm, nem volt más, elővettem ezt. Minimális mennyiséget használok belőle az előre picit bevizezett arcomon, és olyan szépen leszedi a sminket, hogy még így hetekkel az első használat után is meg tudok lepődni, hogy semmi szempillaspirál maradékot nem hagy fent, pedig csak épphogy áttörölgetem a szemem és a bőröm az ujjaimmal, semmi dörzsölő hatás nem kell. Bár nem hiszem, hogy újra fogom venni (nem szeretem ha alkohol van egy termékben, pláne ha ennyi, valószínűleg csak elnéztem valamit, amikor vettem) de elhasználom mindenképp. Nálam nem szárít (bár így nyáron nem is vagyok rá hajlamos), az illata kellemes, és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

hetesiedit

2019. július 9.

Ez az arclemosó gél az egyik kedvencem a napi arcápolási rutinomban. Kiválóan tisztít, hidratál és táplál. Érzem, ahogy minden alkalommal felfrissíti a bőröm, és előkészíti a további arcápolásra. Mind az összetevőivel, mind az árával maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua