Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetesiedit, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Arctisztító gél tengeri algával hatékonyan tisztítja meg az arcot a sminktől, a szennyeződésektől és a felesleges faggyútól. A tengeri alga felfrissíti, hidratálja és kiegyenlíti a bőrfelszínt.

MesMess

2020. július 5.

Tényleg elég alkoholos illata van, de ha tenyérben felhabosítom, ahogy ajánlják, mintha elmúlna ez. Elég jól tisztít, kicsit túlságosan is, én mondjuk szeretem ezt. ( de nem sminkelek, azzal nem tudom, hogy bànik.) sokáig elég ez a tubus, ha elfogy, lehet, hogy újraveszem. ( ja, szokásos pozitívum: vegán és olcsó, könnyen beszerezhetô).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

LeSzi

2020. június 15.

Ha lenne "mínusz csillag" opció, azt adnék. Alkoholos, borzalmas, csíp és tele vagyok tőle pattanással. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

vgeorgina

2020. május 29.

2020.február: Egyszerűen tökéletes. Eltávolít minden sminket és szennyeződést egyszerre, nem is beszélve az ár érték arányról...:) Igyekszem natúr termékeket használni, emellett elég problémás a bőröm is, az összes termék közül úgy gondolom ez a napi szépségápolási rutinom egyetlen biztos alapja, a többivel még kísérleteznem kell mellé.

UPDATE: Az alkohol és a parfüm miatt lecseréltem, nem rossz tartaléknak, de szárít rendesen, ami 1-2 hónap után még nem szembetűnő, de ennyi idővel már igen. Illatra is nagyon átütő már az alkoholszag. Mínusz 1*, és sajnos bizony ő nem egy jó alap már így számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

kisszandi

2020. május 11.

A Nivea rózsás micellair arc lemosó zseléjéről váltottam erre. Egyrészt, mert az előző szárított másrészt szeretnék teljesmértékben natúr kozmetikumokra átállni. Abszolút pozitív a véleményem. Nem szárít, nekem friss uborka pakolás illata van (nagyon tetszik). Csatlakozom az előttem szólokhoz, nagyon kevés is elegendő a megfelelő tisztításhoz. Én is inkább arctisztításra használom, nem feltétlen smink lemosásra.
Megjegyzem, már ez a verzió is megújult és pluszba még olcsóbb is lett, -699 ft-ért szereztem be. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

lilaszilva

2020. április 12.

Az itteni pozitív vélemények alapján választottam ezt a lemosót. Hát a szaga konkrétan egy rossz gin-tonic-ra hasonlít, ez szerintem nem túl nyerő. Viszont nagyon kevés mennyiség is elég belőle kb egy nagyobb borsónyi és szépen tisztít. Nem lemoshatatlan, de azért alapos átmosás/dörzsölés kell, hogy lejöjjön az arcomról ez a zselés (algás? :D) réteg. Picit szárít, ami nem is csoda a sok alkoholtól, ami benne van, viszont én ezt nem bánom. Legalább még erősebben szívja az arcom az utána következő szérum és hidratáló krém kombinációt. :P Összességében nem rossz termék, ár-érték arányban pedig tényleg nevetségesen olcsó, de nem estem vele szerelembe valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Yubiri

2020. március 1.

Hatékony termék# a smimket leszedi, szempillaspirállal együtt, bár én nem kifejezetten erre használtam, hanem inkább arctisztításra. Valóban van egyfajta hidratáló hatása, én úgy gondolom, amit a termék ígér, azt maximálisan teljesíti is. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Bogirl*

2020. február 20.

Nagyjából fél úton járok, hogy az arc tisztítási, ápolási, és sminkelési termékeimet natúr változatra cseréljem.. Ez a termék nagyon a szívemhez nőtt, kb fel éve vettem először. Volt egy időszak amikor sajnos elhanyagoltam használatát, ennek eredményekènt ismét hámló száraz bőr mellé mitteszerek, pattanások jelentek meg, és a bőrkèpem cseppet sem volt esztétikus. Most kb két hete használom újra, néha még picit száraz a bőröm, de nem hámlik, és sokkal egészségesebb borkèpem van, a pattanások elmúltak.

Nálam nagyon jól bizonyított a termék, használata után mindig tisztának és frissen érzem a bőröm. Újravevős mindenképpen! Jár az öt csillag 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Sziporka88

2019. október 20.

Arctisztító kefével szoktam használni. Szépen tisztítja a bőröm. Nem szárít és friss érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Abszolút meg vagyok elégedve, néha még jönnek ki itt-ott pattanások meg egy kis kipirosodás, de az inkább a melegtől vagy fűszeresebb ételektől (sajnos ezeket nem szereti a bőröm) de láthatóan javult a bőrképem. napi egy használat elegendő, sokáig kitart, nem kell sok belőle, szóval csak pozitívumot tudok mondani róla. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Varazs

2019. szeptember 20.

teljesen okes arclemoso, én sminklemosonak is használom és mindkettokent jol működik. Valamiért azthittem hogy száraz borom van ezért mikor rajottem hogy nem, ezt a lemosot vettem meg es mióta használom a texturam es az aktiv pattanásaim is enyhultek, ami ugye annak is köszönhető hogy vegre boromnek megfelelo termekeket hasznalok (mint utolag megtudtam a coco-glucoside egy tok jó gyenged arclemoso osszetevo, szoval az is plusz) az algas része ugyan ketlem, hogy annyira barmi pluszt adna hozza, kicsit erős az alkohol szaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua