Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. január 19.

Kategória:   Fürdőtermékek

A harmónikus illatú alverde habfürdő majoranna és citromfű kivonattal, illetve levendulaolajjal segíti Önt ellazulni és a stresszt leküzdeni. A habfürdő kényezteti és hidratálja bőrét.  A hatóanyagok gondoskodnak a kellemes bőrérzetről, bőrét selymessé, lágy tapintásúvá teszik.

unicole

2013. január 19.

Az utolsó darabot vettem féláron és mondhatom nagyon megérte. Én is tusfürdőnek használtam, nagyon jó illatú, jól tisztít, nem szárít, szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

szkeri

2012. február 22.

Én karácsony környékén vettem meg az egyik DM-ből az utolsó darabot. Tusfürdőnek használom inkább, nagyon szeretem, jó az illata, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

natasa

2012. január 18.

Tényleg jó volt. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 18.

Tényleg jó volt. Kár, hogy már nem gyártják.

Ancsi78

2012. január 18.

Tényleg nagyon jó. Kellemes levendula illatú. Sajnos csak limitált kiadás volt és már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

melindadd

2012. január 18.

Az illata nagyon jó, a hátasa is lazító! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Az illata nagyon jó, a hátasa is lazító! :-)

jkrisztie2

2012. január 7.

Téli estéken használom tusfürdőként. Imádom! Ápolja bőröm, miközben ellazít. Forró fürdőnek is kiváló! Ajánlom mindenkinek! Egy baj van vele, nem mindig látom a dm polcain, pedig mindig lesem, ha van, bevásárolok belőle! A múltkor 299 Ft volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

További info az összetevőről a KM-blogon >>