Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviab, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Imladris

2016. január 8.

Én is ezt használom felnőtt létemre, főleg éjszakára. Az én bőröm vegyes, nem igényel komolyabb krémet, viszont érzékeny az átlag arckrémekre. Néha smink alá is használom, mert nem zsírosít. Szépen hidratál, amennyire engem kell, az illata is jó. Már több éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

zsofbar77

2015. június 1.

Nagyon jó állaga van, nekem nagyon tetszik. :) szépen beszívódik, a sűrű állaga ellenére is, de nekem nem volt alkalmas hosszútávú hidratálásra, nem éreztem a bőrömet tápláltnak.a többi Alverde krémről kb ugyanez a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 1.

nikittta

2015. május 20.

Nagyon jó kis krém.Nemcsak testápolásra használjuk,hanem amikor a kisfiam kicsikarja a bőrét,arra (is) szoktam kenni és szépen leviszi a pirosságot és hamarabb gyógyul.Mindig újraveszem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Lills

2014. október 31.

Tömény, mégis könnyen beszívódó krém. Pici mennyiség kell belőle (szerintem soha nem fog elfogyni) mégis nagyon jól hidratál. Éjszaka használom, de akár nappalra is jó lenne, mert teljesen matt, nem fénylik tőle a bőr. Nagyon jó illata van, szépek az összetevői, és olcsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

istar

2014. július 10.

Tényleg szuper krém hosszabb ideje használom már több mint 1 éve semmi hibát nem tudok róla mondani mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

brizsitke

2014. január 13.

Miután ismét visszavedlettem egyetemistába egy év munka után (mesterdiploma nélkül félkarúnak éreztem magam bölcsészként) kénytelen lettem, olcsó ámde annál hatékonyabb, vagy más szóval minőségi termékeket keresnem. Őt is ezen tengely mentén sikerült választanom, a sok jó vélemény, illetve a reklámokba illően szép összetevők, nomeg a tény h alverde, és valamiért nekem a dm márkáinak termékei nagyon bejövősek. De magáról a krémről, pici sárga tégely, nívea szerű sűrűségű krémmel, finom természetes illattal, és csodálatos hatással. Arcbőrre kenem éjszakánként, és jó zsíros, szépen hidratál, és ennek ellenére sem okoz mitesszereket! Reggelre, puha sima, és boldog arc néz velem szembe. Egyelőre marad mint állandó éjszakai krém, maximum nyáron váltok majd ha már sok lesz. Az meg majd kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

diane

2013. szeptember 20.

Arckrémnek használom, és annak csodaszer. :) Villámgyosan beszívódik, nagyon jól hidratál, és láthatóan szebb tőle a bőröm. Az illata is finom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 20.

davincsike

2013. augusztus 26.

Kolléganöm véleménye:
Klassz kis krém, kellemes illattal, gyorsan beszívódik a viszonylag sürü állaga ellenére.
Száraz, kipirosodott börre kiváló de én speciel leggyakrabban borotválkozás után használom, hogy ápolja, nyugtassa a bört. Ha elfogy, tuti újra veszem.
5 csillag, nincs mit magyarázni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Kolléganöm véleménye:
5 csillag, nincs mit magyarázni rajta.

Réka001

2013. június 24.

Ez a krém egyszerűen imádnivaló. Én minden krémre hamar ráunok:) Mindig újra, újabbra vágyom. De erről nem tudok leállni! Imádom az illatát! Végre nem egy pacsulis illat. Friss és természetes. Aknés, de ugyanakkor száraz arcbőröm éjszakára kenem vele. Szuper. Használom dekoltázsra is. Jó választás, ha elfogy még szép hogy újra veszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

dobi

2012. október 24.

Nagyon kellemes krém. Az állaga, illata, hogy nyom nélkül beszívódik és csak kevés kell belőle.... Egyetlen negatívum, hogy csak kézmosás után merek belenyúlni, így utcán nem tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.