Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Fényvédők

F30 (erős) UVA/UVB védelemmel. Parfümmentes, vízálló, tisztán ásványi fényszűrővel. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagokat, színezéket, tartósítószert, ásványi olajokat, szilikont, parabéneket és állati eredetű összetevőket.

wildrose

2019. június 27.

Szinte alig érezhető illatú, sűrű krém, nehezen kenhető, nem is szívódik fel teljesen, fehér réteget képez, de jól véd. Az eltávolítása is nehézkes, összességében nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 27.

Japcsika

2019. április 24.

Megőrültem a felvitel nehézségétől! Nem hiszem, hogy újraválasztom, bár csak emiatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Kislányomnak eléggé érzékeny a bőre, szóval valami olyan terméket kerestem, ami elérhető áron van és nincs tele irritatív anyagokkal.
Próbáltam más Alverde baby kozmetikumot is, így erre esett a választás.
Teszi ami rá van írva. De tényleg, még csak meg sem pirult a kis bőre. Viszont nagyon nehéz felkenni. Eléggé sűrű az állaga, nem lehet rendesen eloszlatni, de ok, így pluszba egy kis fizikai védelmet is nyújt.
A -1 pontot a felkenhetőség miatt vontam le.....viszont ha kifogy, nem kizárt, hogy nem veszem újra, hiszen alapból jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Próbáltam más Alverde baby kozmetikumot is, így erre esett a választás.

susie.birkas

2018. június 12.

Mindenképpen natúr fényvédőt szerettem volna elérhető áron, ezért esett a választásom erre a krémre.Nekem elég macerás a felvitele, mivel sokáig tart úgy eldolgozni, hogy ne legyen kék színű a bőröm. Amint lehetőségem lesz egy másik fizikai fényvédőt beszerezni, azonnal le fogom cserélni. Az összetevői miatt viszont jó a véleményem róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

pm01

2017. június 22.

Rossz krémhez írtam véleményt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Rossz krémhez írtam véleményt...

Leti01

2015. november 15.

Az arcomra kellett egy megbízható natúr fizikai fényvédő. Mivel elég olcsó a termék, gondoltam kipróbálom. Ártérték arányban tényleg szuper, lehet úgy kenni, hogy ne legyek falfehér utána. Az tény, hogy egész testen már lehet nem próbálkoznék vele... De pl. gyerekeknek tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

papucsallatka

2015. július 9.

bekentem vele magam, mert az elmúlt napokban 35 fokos kánikula volt, hát komolyan inkább bevállalok egy bőrrákot, mint ezt mégegyszer!!! szerintem hülyének nézett mindenki, ugyanis nem tudtam normálisan elkenni, órák után is VILÁGOS KÉK SZÍNE VOLT az egész testemnek és az arcomnak is... az orvosi rendelő falát ahogy izzadtam teljesen szét kentem vele... a szaga is büdös... aztán azthittem a fürdés után jön a megváltás, 3x mostam le magam DE NEM JÖTT LE RENDESEN!!! utána is zsíros maradt a bőröm. soha többet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

LaurenC.

2015. március 25.

A szemem körül napfoltok vannak, ezzel védem azt a területet. Nekem sikerül elkennem úgy, hogy ne legyek tőle fehér.
Nem értem azokat a szülőket, akiknek problémát okoz, ha a babájukon fehér réteg lesz, akkor mi van? inkább az legyen mint a véráramba felszívodó kémiai szűrök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

LaurenC.

2015. március 25.

cicuka

2014. október 2.

zsíros, fehér színű, nehéz krém. az arcomon alig tudom rendesen eldolgozni, annyira kell masszíroznom a bőrömbe, hogy eltűnjön a fehérség, hogy az már fáj és úgy érzem ezekkel a mozdulatokkal csak rásegítek a bőröregedési folyamatokra. alapozó alá, az arcomra szeretném/szerettem volna használni, de még a bőrszínemtől eggyel sötétebb árnyalatú bourjois alapozóm is fehér felette, és ez így elég csúnyán mutat. még szerencse, hogy csak a 20 ml-s kiszerelést vettem meg, pedig nagyon szerettem volna szeretni. pozitívum: nem okozott irritációt, parfümmentes és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.