Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Testápolók

Gazdag ápolókrém bio sheavajjal és kamillával. Táplálja és védi a kiszáradástól a baba érzékeny bőrét.

Ásványiolaj-származékoktól, szintetikus illatanyagoktól, színezékektől és tartósítószerektől mentes, vegán termék.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Babakorból bőven kinőve is hasznos, olyan igazi téli krém :) Csípős szeles / náthás időkben szuper ajak/orr ápolására és kisebb hámsérülésekre (az Alverde baby cold cream nevezetű termékkel együtt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

mese22

2020. április 18.

Nagyon megszerettem ezt a kis krémet. Kellemes kamilla illata van, de nem túl erős. (hatalmas kamilla fan vagyok :)) Én arca is használom, meg a szárazabb részekre, de ahhoz kevéske a mennyiség, hogy teljes testre funkcionáljon. Az ekcémám se bántotta, sőt hidratálja, nyugtatja a piros foltokat, de azért nem tünteti el őket. (Pedig sokáig azt hittem, hogy az összetevő lista végén szereplő illóolajok bántóak lehetnek)
Tuti újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Tuti újraveszem :)

tomkogy

2019. február 15.

Szemkrémként a legújabb kedvencem! Több óráig tartó bársonyos ápoltságot ad, szerintem jobb, mint az eddig használt szemkörnyék ápoló krémeim. Nem erre a célra vettem, de felfedeztem az összetevők között az árnikát, ami jó lehet a szem alatti karikákra. Gondoltam, kipróbálom, és szerintem enyhít ezen a problémán is. Viszont amiben szerintem zseniális, ahogy hidratál, ápol.
Éjszakára javaslom használni, mert időre van szüksége, amíg felszívódik. Sminkmentes napokon, most a téli hidegben én vékonyan kenve reggel is használom, és estig tart a bársonyos ápoltság érzés, nem szárad ki a szemem alatti vékonyabb bőröm.
A hűtőben tartom, mert annyira jólesik a hűvös krémet feltenni.
75ml szemkörnyék ápoló krém kb. 7OO forintért, szuper összetevőkkel a legjobb ár /érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

A hűtőben tartom, mert annyira jólesik a hűvös krémet feltenni.

Joaninha

2019. január 9.

Én ezt használom a kisfiam arcára a hideg ellen, illetve most ezzel kenem be a testét fürdés után. Hamar beszívódik, ugyanakkor hagy egy vékony védőréteget, ami kellemes érzetet biztosít. Az arcomra és a kezemre is kipróbáltam a szél ellen, nem lettem tőle pattanásos és nem is csillogott a fejem tőle. Az illata és az ára is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

AppleMaple

2018. december 10.

Úgy szerettem volna szeretni de a bőröm máshogy gondolta. Az illata nagyon bejön, az ára is jó, de én csak a kezeimen tudtam használni, úgyhogy én nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Lilluc

2018. december 4.

Imádom!!! :)
Igazából, nem tudok a termékcsalád más tagjaira sem rosszat írni.
Nagyon szép az összetevőinek a listája. Ez volt az első testápoló amit megvettem kislányomnak.
Kellemes az illata, hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Imádom!!! :)
Igazából, nem tudok a termékcsalád más tagjaira sem rosszat írni.
Kellemes az illata, hamar beszívódik és jól hidratál.

Naturbella

2017. szeptember 28.

Jó kis krém, ezt használom a 6 hetes babámra, az egy hónapos státuszon pedig megdicsért a doktornő, h milyen szép a bőre. 5*

Update: Az előző komment is valós, azonban a babám lábfején lévő ekcémával semmit sem kezdett. Vagyis már csak volt az ekcéma, mert az Alterra babaolaja pár alkalom után rendbehozta! Az illata is sokkal kellemesebb, lágyabb, ami egy babánál fontos.
Tehát leveszem 2*-ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Tehát leveszem 2*-ra.

jkrisztie2

2017. július 24.

Babáimra használom fürdetés után, nagyon szépen rendben tartja a kis bőrüket,az illata enyhe, csodás gyógynövényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

snowyfairy

2017. június 27.

Nagyon jó kenőcs, gyantázás és borotválás után csökkenti a piros pöttyöket. Illetve fürdés után vizes bőrre kenve remekül és hosszantartóan hidratál. Egyedül az arcomra nem kenem, mivel eléggé érzékeny a bőröm. A szaga fura széna szerű, de gyorsan elillan így nincsen egésznap állatgondozó szagom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

keettee

2016. november 16.

Bevallom őszintén, meguntam már az agyonillatosított arckrémeket, ami meg jó lenne annak meg borsos az ára. Így hát gondoltam teszek egy próbát egy bio baba krémmel. Úgy érzem jól tettem. Kevés is elég belőle, nagyon jól hidratál, puha lesz utána a bőröm. Az illata nekem tipikus halovány alverde illat, bejövős, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0