Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolók

24 órás hidratálás. Ökológiai gazdálkodásból származó kivonatokkal. Gyorsan beszívódik,zsíros érzet nélkül.Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dottya

2018. február 22.

Hidratálónak vettem, de ahhoz kevésnek bizonyult, más termékkel kiegészítve viszont szépen rendben tartja a bőröm szárazabb részeit is. A tubusból kinyomva töménynek és zsírosnak tűnik, viszont hamar beszívódik. Nem olajosodik ki tőle a böröm és nem hagy plusz réteget sem rajtam.
A legjobb rész viszont most jön: remekül nyugtatja a bőrt. Borotválkozás és epillálás után ha használom eltűnnek a kis piros pöttyök, és a pattanásos bőröm is sokkal szebb tőle. A sebek gyógyulását is felgyorsítja. Ha hidratálónak nem is vált be, erre a célra valóban csodaszer.
Az illata enyhe, gyógynövényes, külön örülök, hogy nincs túlillatosítva. Sajnos gyorsan fogy, mivel magamra használom, így nem tart sokáig. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

AyaDid

2017. szeptember 2.

(Saját bőrön tesztelve.) Nagyon furcsa testápoló. Szerintem állagában és hatásában is valahol a standard testápolók és a popsikenőcsök között helyezkedik el. Testápolóhoz képest nagyon sűrű, nehéz krém, de meglepő módon teljesen beszívódik. Ez nem jelenti azt, hogy ne hagyna valami furcsa, de nem ragacsos érzetet maga után valamennyi ideig. Engem ez mondjuk nem zavar, főleg, ha egyből megyek lefeküdni vagy egyből öltözök fel. Ami még furcsa, hogy kifényesedik picit a bőr tőle, és érdekes módon a tenyeremből pl. a sokadik kézmosásra sem nagyon akar ez a fényesedés elmúlni. Látszólag olyan, mintha valami olajos komponens hagyna nyomot, de amúgy száraz a bőr, tehát nem kell vigyázni vele. Hidratálóhatását közepesnek mondanám, viszont rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amikkel egy popsikenőcs, így érzékeny vagy problémás bőrűek tehetnek vele egy próbát. Nekem epilálás-borotválkozás utáni kenőcsként is bevált. +1 pont azért, mert 2-3 nap használat után úgy érzem, simább, feszesebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

szzh01

2016. szeptember 28.

Kisfiam (8 éves) ekcémára hajlamos száraz bőrére használom. Nagy mennyiséget gyorsan, maradéktalanul felszív belőle a bőre, nem marad ragacsos, pedig elég sűrű, testes krém. Azt vettem észre, hogy bár van azonnali ápoló hatása, de pár napig folyamatosan kell használni naponta min. 1x, hogy tartósabb hatása is legyen. Ha feltöltődött a bőre, 4-5 nap után akár el is tudom hagyni egy darabig a használatát. Szépek az összetevői, enyhe babás illata van. Szerintem az illatanyagot elhagyhatták volna belőle (még ha természetes is), de nem vészes így sem, viszont nyugodtan használhatja (-ná) felnőtt is, de lehet, hogy ezzel a babaillattal nem fogja választani, valahogy nekem sem akaródzik így magamra kennem. Sajnos elég gyorsan fogy, így hamar újra kell venni, nem túl sokáig elég egy flakon. Egy gyenge 5-öst kap tőlem.

UPDATE: Kipróbáltam magamon mégis, mert foglalkoztatott, milyen lehet. Nedves bőrre kentem fel, úgy könnyen eloszlatható, 1-2 perc után szívódott fel a vízzel együtt. Az illata nagyon hamar elillant, puha, táplált bőrt eredményezett. Teljesen O. K.!

UPDATE1: Sajnos viszkető pöttyöket eredményezett kisfiamnál 2x is, így le kell pontozzam. Először nem voltam benne biztos, hogy ez a krém okozza, de biztonságból elhagytuk hosszú időre, majd később újra elkezdtük használni, s így beigazolódott a sejtésem! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Hajni1980

2016. augusztus 30.

Kentem vele a babám száraz bőrét. És csak kentem, nem hidratálta. Aztán elolvastam az összetevőket. Túl elöl van benne az alkohol. Lecseréltem Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Körper Lotionra. Na az egy csoda. Erre csak 3 pontot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

agiv

2016. június 27.

Upd.: kb 2-3hete használom majdnem minden nap.még mindíg tökéletes,annyira megszerettem,sosem volt még ennyire jó testápolóm pedig próbátam már kismilliót.Újra fogon venni,ez nálam alap darab lett.

Ekcémás bőrömre nagyon jó,pikk-pakk beszívódik, olyan jó puha utána a bőröm még később is.Én egész testre használom és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Makk Zsuzsó

2016. június 7.

Bár mostanában hanyagolni szoktam az Alverdét az alkoholtartalma miatt, ezt mégis kipróbáltam, és nem csalódtam. Nagyon enyhe, tényleg babaillata van, könnyen felszívódik, nem ragad (rögtön tudok nadrágot húzni!), nagyon klasszul hidratál, puha, rugalmas lesz tőle a bőröm. Megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

PKitty

2016. február 1.

Ekcémás baba bőrének hidratálására használom, de néha én is bekenem a bőröm vele. Hamar beivódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. A babát reggel és este is kenem vele. Habár az van ráírva, hogy 24 órás hidratáltságot biztosít, szerintem kell a napi 2 használat, hogy puha maradjon a kicsi bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

baranyeszter

2015. november 20.

Hűha....
Utálom a testápolókat kenegetni, de hófehér bőröm van, ami bizony igényli, hogy néha bekenjem.
Ez a testápoló valóban MARADÉKTALANUL beszívódik. Semmi ragacsos, fura réteg, semmi illat!
Az ára tök normális, a hidratáló hatása négyes, én viszont újra meg fogom venni, mert a zuhanyzás közbeni így télre kevés. Emiatt megadom az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Hűha....

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2