Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

2 az 1-ben tisztító és ápoló arcmaszk

1. A fekete peeling maszk édesgyökérrel, fűzfakéreg kivonattal és agyaggal mattítja és tisztítja a bőrt, eltávolítva a szennyeződéseket, elhalt hámsejteket és a felesleges faggyút.
  2. Az intenzív ápoló maszk tökéletesen táplálja a bőrt, lime és alma tartalma révén extra adag nedvességet biztosít.

Dolly33

2020. május 20.

Ez a maszk a legjobb ár/érték arányban, amit boltból próbáltam. Olvastam a kommenteket és döbbenettel tölt el, hogy vízhiányos bőrrel egyáltalán miért ezt választjátok?! Szerintem a leírás és a csomagolás is jelzi, hogy inkább zsíros és problémás bőrre való! A fekete maszk annyira szuperül megújította a bőrömet, hogy erre a fehér behidratálása volt a korona. 🥰👌 Én azt le sem mostam úgy beszívta! Egyenletes és szép lett tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

hdori23

2020. február 25.

Nagyon megszerettem már első használat után. Igaz a fekete maszkot nehéz volt lemosni de megérte. Nekem a termék állaga és illata is tetszik, a bőröm utána puha és tiszta lett. Szerintem megéri az árát, valószínűleg újravevős lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

szandi08

2019. október 29.

Kétes érzéseim vannak eziránt a maszk iránt.. csatlakozom az elottem szólókhoz, nekem is rák vörös lett az arcom a pakolás után... kellett egy fél óra mire teljesen eltunt. Azonban puha lett tole a arcom és úgy érzem az arcszínem is végezetül kiegyensúlyozottabb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Rzsofi

2019. október 27.

Az itteni vélemények miatt félve mertem kipróbálni.. azóta többször is ujravasaroltam. A legjobb arcmaszk, ügyelek arra, hogy mindig legyen itthon belőle! A pattanásokat leszárítja, a bőrpirosságot halványítja. A csomagban található adag bőséges. A lemosása macerás, minden tiszta fekete lesz, de megéri használni. Amin mindig jót nevet a tükörbe nézve: ahogyan szárad a fekete maszk, úgy hasonlítok egyre jobban egy kövülethez. Nekem öt csillagot megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

AnnaLAKK

2019. május 26.

Első használata nekem nagyon bejön. A fekete rész tényleg szárít alig tudtam leszedni szivaccsal, de utána eszméletlen puha lett tőle a bőröm. A hidratáló maszk kell utána az biztos és az érzékeny bőrömet egyáltalán nem bántotta. Ami még az előnye, hogy nagyon sok van a tasakokban úgyhogy arc, nyak és dekoltázsra is bőven jut belőle. Nekem csodamaszknak számít biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Limonata

2019. március 6.

Imádom. Külföldön vettem először, azóta elfogyott, de alig vártam, hogy újra vehessem. Nagyon puha, kellemes tapintású és sima lesz tőle az arcbőröm. Az összetevői nagyon jók. Számomra az ára miatt is vezeti a mezőnyt, a The Body Shop és Lush termékekkel szemben. Egy ideig biztos a kedvencem lesz (remélem jó sokáig).
Az illata számomra fura, de abszolút megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Az illata számomra fura, de abszolút megszokható.

zagyvanetti

2019. március 6.

több, mint borzalom. Konkrétan úgy éreztem, mintha kiégette volna a bőröm. A fekete cucc szárított, kipirosodott a bőröm abban a vonalban ahogy felvittem, az almás hidratáló krém pedig semmit nem segített. Hideg vízzel borogattam az arcom, hogy helyre jöjjön, mert nagyon megijedtem. Soha többé újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

virag2020

2018. november 18.

A fekete rész nagyon szárította az arcomat, míg a hidratálós rész után konkrétan az egész arcom piros volt. Másnap a szokottnál jobban hámlott az orrom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

daisydream

2018. november 7.

Ezzel a maszkkal minden teljesen rendben van. A fekete rész nagyon jó tisztít,egyáltalán nem csíp,felfrissíti az arcom. Ezt kb negyed óráig hagytam fent,amíg szürkére nem száradt.A második,tápláló krémnek olyan illata van,mintva gyümölcsös rágónak,a textúrája zsíros-olajos,10percig hagytam fent,aztán a nagyját lemostam,a maradékot belemasszíroztam az arcomba. A végereemény szembetűnő,puha,hidratált (nem olajos),tiszta arcbőr és nem okozott másnapra pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Aadrii

2018. október 13.

Az első maszk iszonyatosan csípte az arcomat, a második valamelyest enyhítette ezt. Nem igazán jött be. Semmit nem csinált az arcommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0