Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkoholmentes, bőrsemleges pH-jú nedves arctisztító kendő 100% pamutból. Organikus limett-olajjal és almavízzel. Gyengéden távolyítja el a szennyeződéseket, felesleges faggyút és sminkmaradványokat. Már a tisztítás során ápolja a bőrt az emulzió.

tric

2019. március 24.

Az illata nagyon erős volt, csípte a bőrömet,de a sminket leszedte. Nyáron egy ideig próbáltam frissítőnek használni, de nagyon elnehezítette a bőrömet. Végül bútorápolónak kellett elhasználnom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

trixyyhprincess

2017. október 1.

Nem értem, miért kapott ilyen alacsony értékelést. Szerintem jól teljesít, szépen leszedi a sminket. A szemem nekem is csípte, de végülis arra vannak külön sminklemosók.:)
Valóban jó illatú, viszont a bőrömön sokáig erősen érzem, ami kissé zavar. Egyébként nincs vele különösebb probléma, nem szárít, puha a kendő, szerintem szuper termék.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

viki0322

2017. augusztus 18.

Na érdekes termék az biztos. Illatával nincs bajom, nekem semleges. Úgy került hozzám, hogy a barátnőmmel csajos mászkálós napot tartottunk Pesten a 40 fokban és megfigyeltem magamon ha izzadok és sokat törölgetem a fejemet a kezemmel akkor hatalmas gyulladt patik jelennek meg másnap, na erre befutottam a DM-be és levettem a polcról izzadság törlőnek rohangálós napokra. És erre szenzációs, nem dörzsölöm meg semmi de mivel natúr cucc nem okoz bajt a bőrömön, de szememet csak óvatosan törlöm át vele. Inkább T-zóna és arc tisztítására használom, most nyúzom a második zacsit és imádom. De nem a funkciója szerint használom ezért csak 4* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

busa01206

2017. augusztus 15.

Nagyon válogatós vagyok, ha lemosókendőkről van szó, és ez majdnem tökjó, de mégse. Sokaknak irritáló az illata, de én imádom, nekem nagyon tetszik :) a kendő állaga is szuper, puha és nem sérti a bőrömet, általában egyébként ez az én gondom, hogy minden kendőt durvának érzek az arcomon. Sminket is leszedte, nyilván nem csodaszer, de átlagosan jól leszedte. Idáig minden tökéletes, de csípi a szemem, és sajnos ez az, ami miatt nem lett a kedvencem, pedig nagyon ígéretesnek tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Black Fairy

2017. június 6.

Én vagyok az egyetlen, akinek tetszik az illata? Olyan jó ablaktisztító szaga van, amit én általában a tisztaságszaggal szoktam összekötni...xD

Viszont az illata a legjobb tulajdonsága számomra...a kendők túl kicsik, nem szedik le a sminket, és a szemem vörös és dagadt lett tőle - próbáltam ledörzsölni a sminket, bár annyira nem nyomtam rá - elég fájdalmas volt, órákba telt, mire lenyugodott...Az arcomat meg szárította, illetve a szemkörnyékem is dupla adag krémet igényelt: úgy beszippantotta a shea vajat, amivel hidratálni szoktam, mintha gélkrém lenne...

UPDATE
Kipróbáltam a karomon...swatch eltávolításra...olyan durva allergiás reakciót váltott ki, amilyet az eper szokott - allergiás vagyok az eperre, de az a kedvenc gyümölcsöm, szóval kiló számra eszem, amit a bőröm több hétnyi piros égésszerű kiütéses valamivel hálál meg...Szóval most épp tiszta vörös az egész karom, úgy néz ki, mintha leforráztam volna... szerencsés vagyok, mert a bőrömön megjelenő allergiás reakciók nem fájnak, csak érzékeny lesz a bőröm érintett felülete, de féltem a bőröm és ez a termék sose fog többet az arcomhoz érni. Sajnos nem tudok csillagot levonni, mert már a múltkor is csak egyet kapok, de allergiások, óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

UPDATE

3366

2017. június 6.

Sajnos ez az arctisztító kendő nálam nem vált be, alig szedi le a szennyeződést az arcról, a szemről pedig erősebb dörzsölgetéssel sem tudja eltávolítani még a nagyját sem. Nem is értem, hiszem a tisztító habja és a micellás vize nagyon jóra sikeredett. Nem ajánlom vagy csak "vészhelyzetre"; monjuk nyaraláskor praktikusabb bevágni a táskába, de más előnye sajnos nincsen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

piccem

2017. május 18.

Miért van az, hogy ha hirtelen felindulásból veszek meg bármit anélkül hogy utánanéznék, annak kuka lesz a vége?! Én naivan azt gondoltam ez egy finom kis nyárias lime-os almás fuvallat lesz ...nagyot tévedtem. Ez a szag valami botrányosan émelyítő. Már az első találkozás elég rossz élménnyel gazdagított, ugyanis egy átbulizott éjszaka után gondoltam felavatom, nagy hiba volt. Konkrétan levegőt visszatartva kellett gyors mozdulatokkal lemosnom a sminkem, ugyanis azt hittem szó szerint elhányom magam. Nyilván az sem tett jót, hogy az este folyamán vodka-szódát ittam és émelyegtem ettől az alkoholos lime-os förtelmes szagtól. De ettől eltekintve sem szeretném többet használni, szóval a minőségéről nemtudok nyilatkozni, mert túlságosan lekötött a szaga :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Luna11

2017. május 18.

Számomra az illata elviselhetetlen. Annyira erős és kellemetlen, egyszerűen borzalmas. Valaki írta előttem, hogy pezsgőtablettára hasonít az illata, ezzel egyet kell értenem. A sminket nehezen szedi le, főként a szempillaspirált és a vízállótust, sokáig kell dörzsölni és még akkor sem jön le teljesen. Nekem is irritálja a szememet, de én nem úgy írnám le az érzést, hogy csíp, inkább amolyan nagyon meleget érzek a szemem környékén, de őszintén szólva elég kellemetlen, olyan, mint amikor azt érzi az ember, hogy valami nincs rendben. Akciósan szereztem be, ha jól emlékszem 425 ft körül volt, hát... a hatását tekintve még ez is pénzkidobás szerintem. Kidobni nem fogom, takarítani jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

tundi0427

2017. március 30.

Kicsit erős illattól eltekintve nekem nagyon tetszik. Próbálok mindig figyelni egyaránt a kozmetikumoknál és arcápoló szereknél, hogy minél kevesebb "káros" anyagot tartalmazzanak. Így esett a választásom erre a termékre. Én sokkal inkább előnyben részesítem az arctisztító kendőket, mint a vattakorong és arctisztító kombót. Tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is egyaránt. Minden napos használat mellett sem száradnak ki a kendők, jól záródik a tasak. Már többször újravásároltam és biztosan fogom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Csillagporocska

2017. január 30.

Egyszer egy hűtlen pillanatomban megvásároltam. Arra gondoltam, megpróbálkozom egy 'zöldebb' kendővel a kedvencem helyett. Egész kellemes darab, jó az anyaga, nem sértette a bőrömet, viszont a sminkkel nem bánt el tökéletesen, és az illata... Nos, nekem nem tetszett. A gyerekkoromban elfogyasztott pezsgőtablettákra emlékeztetett, amit akkoriban imádtam, de ma már túl műnek találom (főleg egy olyan terméknél, amit az arcomon használok). Összességében nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de maradok a kedvenc arctisztító kendőmnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!