Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. október 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó rózsa- és bergamottkivonat, valamint a kímélő tenzidek csodás keverékéből készült Alverde tusfürdő gyengéden, mégis alaposan tisztítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná. Gondosan válogatott összetevői gazdagon hidratálnak, így a bőr kellemesen puha és selymes marad. Kellemes illata kényezteti az érzékeket és fokozza a zuhanyozás élményét.

Ellenőrzött natúrkozmetikum. Vegán.

AVoracsek

2020. október 19.

Ajándékba kaptam. Nekem illatra nagyon erőteljes volt és szárította is a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Sisszy

2019. október 1.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, bár szerintem semmi köze nincs se a rózsához, se a bergamonthoz, inkább citromos túrós sütire emlékeztet :P Nem szárít, viszont nem érződik sokáig az illata sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Norcsi0701

2019. január 9.

Túl sokat kell kinyomni belőle és az illata sem olyan kellemes, mint számítottam rá a leírás alapján. De legalább nem szárítja úgy a bőrömet télen se, mint egy "normál" tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

cattitude

2019. január 7.

rózsát nem érzek rajta, inkább a bergamott dominál - de csak a flakonból, használat közbenés után varázsütésre eltűnik mindennemű illat. zselés, nehezen habzik, bár ez nem zavar annyira. nem szárít. egynek jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

szgreta

2018. november 2.

Megszagoltam a boltban,és kellemesnek tűnt az illata,szóval gondoltam kipróbálom.Sajnos használat közben már kevésbé tetszik,bár a bőröm nem irritálja vagy szárítja,de a szagát nem tudom elviselni.Kifejezetten büdösnek találom,gondolkoztam is,hogy mire hasonlít,talán a gyerekkoromban kapható szúnyogriasztókra.Rózsát vagy virágillatot én nem érzek,bárhogy igyekszem beleképzelni.Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Csillagporocska

2018. október 20.

Nagyon kis kellemes tusfürdő, igényes, cuki csomagolásban. Finom az illata, rendesen habzik, sokáig elég. A száraz, érzékeny bőröm is szerette, nem irritált, de testápolót azért igényeltem zuhanyzás után. Egy flakonnal már elhasználtam, sajnálom hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

szeliger

2018. október 5.

Jaj, te kis cukiság! Ahogy a flakonon a felirat sejteti, itt valami aranyos cuccról van szó. Az átlátszó tusfürdő illata kellemesen édeskés-virágos, noha az a jellegzetes alverdés jegy meg-megcsapja az ember orrát. A tusfürdő jól habzik, nem szárít, kíméletes a bőrhöz. Az új flakon megjelenés pedig igazán jól sikerült, a flakon kézreáll és végre a kupak is kényelmesen nyitható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol