Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. március 31.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém rózsakivonattal, szőlőmagolajjal és mandulaolajjal. Gyorsan beszívódik, nedvességgel látja el a bőrt.

Tvylvis

2021. március 10.

Mostanában nagyon jók az Alverde limitált kézkrémjei. A levendulás talán még egy leheletnyivel jobban tetszett, de ezt is nagyon szeretem. Közepesen testes krém, gyorsan és nyomok nélkül beszívódik. Éjszakára, nagy hidegben elkél mellette egy testesebb kence, de napközbeni ápolásra, melegebb időben kiváló. Az illata finom, rózsás, nem művi. Szívesen elkenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

fabyen

2021. február 8.

Gyorsan beszívódik és kellemes kis rózsás illata van. Az alkohol valóban érezhető.
Nem as az igazi , zsíros kézkrém, de egy gyors kézkenegetésre nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

Nem as az igazi , zsíros kézkrém, de egy gyors kézkenegetésre nekem tökéletes.

EugeniaBlue

2020. augusztus 30.

Eléggé érezni benne az alkoholt, s sajnos a hidratáló hatása szinte nulla. Ráadásul zsíros érzetet hagy, s mire teljesen beszívódik, ugyanolyan száraz újra a kezem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Az illata nagyon kellemes, viszont a hidratáló képessége nálam elég gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Az illata nagyon kellemes, viszont a hidratáló képessége nálam elég gyenge.

balkanfan

2020. június 15.

A Covid miatti nagyon gyakori kézmosásokat ellensúlyozandó kerestem zsírosabb, de jól beszívódó kézkrémet - a kedvenc kis "The Body Shop"-os, nem kifejezetten pánztárcabarát, de annál finomabb illatú krémeim ennyi kézmosásnál nagyjából semmit nem értek, komplett pazarlás volt őket használni. Ez a kézkrém elsődlegesen a csomagolása és a "limited edition" felirat miatt vonzott - elolvasva az összetevőket a kosárban is landolt azonnal. Nem bántam meg! :) Az illata tetszik, de a lényeg, h. bekenem vele a jó száraz kezeimet és az esetek nagy százalékában 1-2 perc alatt teljesen beszívódik. (Néha nem, nem értem a logikát, de nem baj. :)) Pár napja felkarra testápoló helyett is használtam, mert épp kifogytam másból: tökéletesen bevált, így gyorsan megvettem a testápoló változatát is (még nem teszteltem).
Összességében nekem nagyon tetszik ez a kézkrém, természetes(ebb) krémek közül eddig ez a legjobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Boriskajuliska

2020. május 5.

A szép tubus vonzza a tekintetet, nem kell sokat gondolkozni a kipróbálásán. Illata sokat változik, kevéssé rózsás mint gondoltam de kellemes. A krém lágy nem túl sűrű, ennek ellenére nem szívódik be rendesen, órák múlva is ragacsos így csak este tudom használni. A kezeim puhák és viszonylag hidratáltak a használatát követő reggelen, de sajnos az érzés nem tart túl sokáig de ezt a vírus (covid) miatti fertőtlenítő kézmosás miatti igénybevételnek tudom be. Limitált kiadás lévén aki szeretné kipróbálni siessen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

Kamea

2020. április 29.

@szeliger kedves, olyan gusztusosan jellemezte, hogy én is megkívántam. :D
Kellemes illatú, állagú, jól beszívódó krém. Rózsát én se igazán érzek benne, de sebaj! És igen, a jelenlegi ingerszegény életemben még látványnak se utolsó. Gyógyír testnek és léleknek. Így hát áll belőle egy a munkahelyi íróasztalomon, egy pedig az éjjeliszekrényemen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

@szeliger kedves, olyan gusztusosan jellemezte, hogy én is megkívántam. :D

aidanne

2020. április 23.

Imadom! Igaz, a rozsa illat miatt vettem meg de mivel ez a csodalatos virag semennyire nem erzodik ki a krembol nem vonok le pontot. Szokasos Alverde krem illat. A hatasa azonban csodas. Fantasztikusan kremes, de nekem nem ragad. Olyan barsonyos lesz tole a borom amitol mar reg nem volt. Kellemes, finom, puha bor. Meg kezmosas utan is. Isteni! Tenyleg az illatot nagyon sajnalom. Aki direkt a rozsa illatra hajtana -mint en- akkor ne vegye meg. De ha egy remek kezkremet keres, ki ne hagyja ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

szeliger

2020. április 22.

A csomagolás volt az, ami miatt nem tudtam otthagyni. Lágy, nőies rózsaszín rózsák, meg persze a limitált kiadás felirat, ha most kihagyom, soha többet nem lesz rá lehetőségem:) - persze nem így van, de jó ezt hinni. A kupak pattintós és szerencsére jól használható, stabilan tart, de nem körömgyilkos, kis mélyedést képeztek ki az ujjbegynek rajta. A méret tökéletes, táskába dobni, az autó ajtójának zsebébe rakni, de az asztalra helyezve is jó ránézni, dísznek sem utolsó.
A krém fehér színű és az Alverdétől meglepően rózsás illatú. Eleinte. Sajnos úgy öt perc múlva átvált a szokásos alverdés illatvonalra, jobban örültem volna, ha az illatot tartósabbra sikerül készíteni. A krém egyébként jól hidratál, de kicsit ragacsos, én csak a kézfejemre szoktam belőle rakni, mert zavar, ha nem tudom utána használni a kezeimet.
Szóval aranyos darab, az ára sem húzós, de az igazi rózsás kedvenceimtől eléggé lemarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate