Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2021. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

• Bio rózsa virágvíz
  • Száraz, érzékeny és igénybe vett bőrre
  • Növényi glicerinnel
  • Frissítő, regeneráló, kiegyenlítő és tonizáló hatású
  • Azonnal beszívódik és ápolt bőrérzetet nyújt

102panda

Korcsoport: >54
2021. szeptember 27.

Nem jó illatú. Zavar az alkohol tartalma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nem jó illatú. Zavar az alkohol tartalma.

Teokleia

2021. július 29.

Hát szerintem ezt eléggé árulják még, a DM polcon egy teljes sor volt belőle. Nem szeretem, hogy alkoholt tartalmaz, de a többi összetevője szimpatikus, nekem az illatanyagokkal sincs bajom. Ebből készítettem nyári arcpermetet, mindig a táskámban hordom. Finom lett, természetesen elhasználom, de próbálok következőre még natúrabb lehetőség után nézni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Celaena

2021. június 8.

DMbe még lehet kapni, mi ott vettük és nem bántam meg. Imádom az illatát, nagyon kellemes és könnyed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Boriskajuliska

2021. március 10.

Nem ez a legtökéletesebb arcpermet amit valaha használtam (azt már nem gyártják) de szeretem krémezés előtt fújkálni. Segíti a felszívódást, jó az illata, ár érték aránya kedvező. Kár, hogy nálunk csak limitált volt, Ausztriába, Németországba szoktam pótolni.

Up: Újra lehet kapni itthon is, ami jó hír ha nem tudunk eljutni "csak úgy" pl. Ausztriába:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

JVica98

2020. május 13.

Már párat elhasználtam belőle :) kellemes, nem tolakodó az illata, a reggeli rutinomba használom tisztítás után, krémezés előtt. Picit enyhíti a pirosabb részeket az arcomon, és felfrisít :) a száraz arcbőrömnek jót tesz 😊szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Sisszy

2020. április 14.

Nagyon kellemes (nem mű) rózsaillata van, gyorsan beszívódik a bőrbe, én az esti rutinomban használom arctisztítás után. Pici pluszt ad nekem, erre mehetnek a mindenféle finom krémek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

And1

2019. február 3.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, nem is értem... Reggel igazán frissítő és hidratál is. Ár-érték arányban nagyon jó termék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Lolychan

2018. december 26.

Nappal szoktam használni, arcfrissítés gyanánt. Legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Nappal szoktam használni, arcfrissítés gyanánt. Legjobb. :)

szabadkap

2018. október 16.

Én nagyon nagy rajongója vagyok a rózsavíznek, ezért is nagyon megörültem, amikor megláttam a polcon, elég jó áron.
De egyáltalán nem tetszett! Borzasztóan érződik rajta az alkohol, már már elkábít. Ragad tőle a bőröm, és zsírosodik is!
Nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Nem ajánlom!!

Tvylvis

2018. október 6.

A hidratálókrém előtt szeretek fújni egy kis virágvizet, egy kis extra hidratálásnak. Ez egy kellemes darab, nem csodaszer, de szívesen használtam. Nagy melegben a hűtőben tartottam (ahogy a csomagoláson is ajánlják), és nagyon kellemes volt egy kis hűsítésnek a bőrömre fújni. Az illatát is szerettem, decens, rózsás. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.