Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: biolady, Módosítva: 2013. november 15.

Kategória:   Hajápolás

jkrisztie2

2011. december 18.

Nagyon szeretem ezt a sampont, illatát, hatását egyaránt. Idén teljesen áttértem a
natúrkozmetikumokra, mostmár mindenem natúr! Sokkal jobb így!
Egy baj van vele, nálunk sajnos nem kapható. Amúgy ezt nem értem, miért van így! Én is Szlovákiában vettem a balzsamjával együtt, több flakonnal is, hogy kitartson sokáig. Fogok még belőle venni, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

natúrkozmetikumokra, mostmár mindenem natúr! Sokkal jobb így!

bogyó

2011. december 18.

Nem rossz sampon, a haj tényleg fényes lesz, de nem különösebben puha. Szőkítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

uaim

2011. március 6.

Szlovákiában jártamban jutottam hozzá, nem tudom hozzánk miért nem jut el, nem vagyunk túl messze, nagyon jó termék. Szép fénye lesz a hajnak, kellemesen hidratálja nagyon jó minőségű, kicsit frissíti a szőke haj fényét.
Aki hozzájut a saját hajszínének megfelelőhöz, javaslom próbálja ki. Van vörös és barna hajra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.