Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mizsancsa, az összetevőket feltöltötte: enci5, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30 éves kortól javallott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Annai

2019. július 26.

Mennyire imádtam! Az illatát, állagát, s rendkívül jól feltöltötte a bőrt. Utoljára tavaly nyáron tudtam venni egy vidéki Dm kiárusításában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Dorci1987

2016. december 6.

Pár hónapja felvettem a kesztyűt a mimikai ráncaimmal, most minden erőmmel ellenük küzdök :D Azt már sikerült elfogadnom, hogy elmúlni nem fognak, de szebbé varázsolni lehet őket ;-) Itt olvastam nagyon jókat erről az ampulláról, gondoltam kipróbálom. Tegnapi DM-es körutam során beszereztem egyet, és alig vártam, hogy hazaérjek, neki is estem :D A csomagolása szerintem nagyon ötletes és praktikus, visszazárható, és az ampulla alját nyomogatva adagolható a kézre/arcra. (Én azért inkább a hűtőben tárolom, nehogy megromoljon.) Tényleg jó érzés felkenni, nem hagy ragacsos érzetet, kb 3-4 cseppet oszlattam el az arcomon, és a csipkebogyó olajom kiegészítéseként használom. Valóban talán kicsit kipihentebb arccal ébredtem, és feszesebb lett a bőr a mimikai ráncok területén is (természetesen a szememnél :D ), így elsőként azt mondanám, hogy igen, 5* :-) Sztem mindenképpen érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

borbala08

2016. szeptember 5.

Az itteni vélemények alapján mertem megvásárolni. A nyaralás alatt semmi mást nem kentem az arcomra, mint ezt a szérumot reggel-este, (plusz nappal fényvédő krémet). A szabadság után folytattam otthon is ezt az ápolást, és így három hét alatt fogyott el az ampulla. Az én bőrömön erősen érzékelhető változást hozott: a szemem körüli kis ráncok mélysége csökkent, és a homlokom lévő vonalak szinte láthatatlanná váltak. Az illata egy kicsit érdekes, de nem zavaró, gyorsan beszívódik. A most forgalomban lévő ampullára már vissza lehet tenni a kupakot. Biztos hogy még veszek belőle. Számomra az ár-érték arány tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

natasa

2016. július 13.

2013. január 8. : Én nem kúraszerűen kenem, hanem a hidratálómmal keverem, mielőtt a krémet az arcomra kenem. Nagyon jól feljavítja a hidratálót. Így aztán még gazdaságos is. Esténként csak a szemem köré kenek ebből kicsit (amikor eszembe jut). Szépen ápolja a bőrt. Az illata is nagyon tetszik!

Update: Most nyáron újra megvettem, mert éjszakára nem kenek krémet, nem esik jól a bőrömnek. De ez a kis szérumka annál inkább! Bőven elég éjszakára, reggel szép, hidratált bőrrel ébredek. Tudom, hogy kúra, de nem nagyon érdekel. Amíg nem lesz kevés a bőrömnek, éjjelre csak ezt használom, már nemcsak a szemkörnyékre, hanem a teljes arcra. Nagyon jó termék, szerintem is az Alverde egyik legjobb alkotása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 13.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. június 6.

Teljesen jó! Tökéletes nyári hidratáló,frissítő szérum. Felvitelkor néha csipkedi az arcom,de ez inkább kellemes,mint kellemetlen érzés! Sokáig marad meg a bőr komfortérzete! Ahhoz képest,hogy akciósan néha 1000 Ft körüli áron lehet hozzájutni - leveri a drágább márkákat!
Újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 6.

Újraveszem!

kismadár

2015. október 10.

Jó kis szérum, nagyon könnyed, másodpercek alatt beszívódik, nem zsírosít, csak puha bőrt hagy maga után. A ránctalanító hatása nem tökéletes, de azért érezhető, csak nem olyan nagyon látványos, viszont én valamiért nagyon szeretem. Az illata két dologra emlékeztet: régen (és talán még ma is) százforintos boltokban lehetett kapni szőlőzsírt, mindenféle ízesítésben, erre a retró ajakápolóra engem nagyon emlékeztet, a másik pedig a friss kékszőlő. :-) Szóval az illata kellemes. Ez a 10 ml kb. 10 napra elegendő, ha napi kétszer használjuk. Szerintem újra fogom venni, én valamiért nagyon kedvelem és a bőrfeltöltő hatása talán még jobban fog érvényesülni rendszeres használat mellett. Az ára lehetne alacsonyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

liviaraganyi

2015. július 13.

Jó kis kúra és nem drága, feszesít, hidratál, és ennyi épp elég kúraszerűen, de a csomagolás elég béna miután kinyitod nehéz tárolni mert nem egy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 13.

beginner

2014. február 13.

Nem kúraként, csak az esti tisztítás után használom kb. heti egyszer az éjszakai krémem helyett, a változatosság kedvéért. Ha kicsit többet viszek fel, mint szükséges, ragacsos lesz, nem mindig könnyű eltalálni a mennyiséget. Cserébe reggelre kellemesen puha, üde arcot varázsol. Olyan, mintha feltöltené a bőröm, jól hidratált lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

xndpt

2013. szeptember 15.

Még a 7 db-os kiszerelést használtam belőle és nagyon kellemes volt, jól beszívódott és selymes, hidratált érzetet hagyott maga után. Jó kis cucc, ideje beszereznem az új kiszerelést.
Köszi a tippet, amit a hozzászólásokban olvastam, hogy hozzákeveritek a nappali ill. éjszakai krémhez, nagyon jó ötlet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

anszan

2013. május 30.

Pár napja használom ezt a szérumot és nagyon elégedett vagyok vele. Szépen kisimította a bőröm, eltüntek a pattanások is, pedig úgy egy hete volt egy jó pár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>