Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Cellulit elleni testolaj, amely 1 hónap alatt megszabadít a kellemetlen gödröcskéktől és láthatóan feszesebbé teszi a bőrt. Citrom és rozmaring illóolajat tartalmaz.

babszem81

2020. július 29.

Igényes, hogy üvegben kapható. Az illata először rozmaringos, de kis idővel szerintem is halszag érződik, ami undorító. Amúgy jól ápol, nem szárít, amit más olajoknál már tapasztaltam. Idő kell a beszívódásához. Páromnak tetszik az illata, azt mondja rá, hogy szaunaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 29.

lucisunderground

2020. május 25.

Az illata kellemes, jól beszívódik. De nyilván a narancsbőrre ez édeskevés, max jó kiegészítő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

PKJ

2019. július 9.

Az illata csodás.Nagyon jó bőrápoló, adni kell neki időt a beszívódásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Az illata csodás.Nagyon jó bőrápoló, adni kell neki időt a beszívódásra.

Catyx

2019. március 3.

Finom illata van, a zseléjével felváltva szoktam használni tavasszal. Csodát nem csinál, de ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

PatriciaF

2019. január 28.

Az első elhasznált üveg után már látszik a hatása, mellette természetesen fontos egészségesnek maradni, csak csodát a semmiből nem lehet elvárni, de nagyon kis rásegítéssel már is van eredménye! :) Nekem bejött, szépen be lehet dolgozni a bőrbe, nem szívódik fel azonnal, és jó az illata. Ha ügyesen használjuk nem kell sokat elhasználni belőle egy alkalmazás alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon sokat kellett belőle használnom, azonnal beszívta a bőröm mintha nem is kentem volna rá, meg az illata is haléra emlékeztetett. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

jkrisztie2

2018. március 22.

Míg télen a kókuszos Alverde olajat használom, amint itt a tavasz, egyből ezt veszem. Nekem ez igazi tavaszi felüdülés, friss citromos rozmaringos illat. Forró fürdő után vastagon bekenve valami fantasztikus wellness érzés, imádok ebben illatozni. Kár, hogy a radíros tusfürdőjét már nem lehet kapni. A narancsbőr elleni hatását hagyjuk....😝 Nem is azért szeretjük..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Felhi1

2017. augusztus 31.

Nem tudom, csinál-e bármit is a cellulitisszel, nem azért használom. Nagyon jól táplál szerintem , puhítja a bőrt, testápolóba keverve használom, isteni az illata, teljesen felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Reni39946

2017. január 23.

A narancsbőröm eltüntetését nem is vártam el, viszont imádom az illatát és puha lesz tőle a bőröm. Sokszor vettem újra és szerintem, még fogom is, de csodát nem várok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

shel8y

2016. október 25.

Sportolok, és evvel együtt használtam, mig el nem fogyott, a bőröm selymesebb lett, de a kicsi narancsbőrömön aligha segített. Bár egy krémtől nem várok csodát, ha az étkezéssel nem segítek rá... Nekem egy kicsit sűrű volt az állaga, sosem szívódott fel rendesen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.