Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Baktériumölő hatással.

kivike

2018. szeptember 29.

Csodálkozom, hogy az van a termék adatlapján, hogy már nem gyártják, és az utolsó vélemény 2015-ben született róla. Ehhez képest én nemrég vettem egyet, és még maradt a polcon is, ezek szerint újra gyártják. A kiskamasz lányom enyhén mitesszeres homlokára akartam valami natur terméket, ezért esett rá a választás. Egyelőre jónak néz ki, az ára is baráti, de hosszú távú hatásáról nem tudok még beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sofi3

2018. január 21.

Szerintem jó kis termék, csodát nem tesz, de ennyi pénzért nem is kell neki. Gyorsabban elmúlnak a pattik, kevésbé hegesednek, és korrektor alá is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

RarityRose

2018. január 15.

Az illata isteni, talan eg picit segített, de nem tulzottan. Ugyan ugy maradtak pattanásaim

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Captainblonde

2017. május 18.

Előzőleg egy alkoholos, teafaolajos oriflame-es pattanásleszárítót használtam, és az használt valamennyire. Ez semmit! Kezdődő pattanásra, már kialakult pattanásra is próbáltam, sehogy nem működik. A keződő pattanás nem múlik el, hanem hatalmas fehérközepű kinyomásra várakozó pörsenés lesz, a már kialakult pattival pedig nem csinál semmit. Sajnálom pedig, mert próbálok áttérni az organikus, barátságos kozmetikumokra, de ez nem az a termék amire azt mondom, hatásos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Sini09

2017. január 26.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Két hónapja használom kitartóan, ha már megvettem alapon... Kentem kezdődő pattanásra, mitesszeres területre, pattanás utáni hegre. Csodát nem vártam, de nekem abszolút semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Kispingvin

2017. január 23.

Megvettem, mert rendszeresen használok egy nagyon jó arcpakolást, ami ugyanebből, az un. "heilerde"-ből készül. Sajnos a szérum nem javít semmit, minden este felkenem a piros részekre, de csak azért, hogy végre elfoggyon. Biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

asztromélia

2016. december 1.

Szuper! Éjszakára teszek belőle a piros pöttyeimre (újonc és leszáradásban lévőkre is), nem folyik arrébb mint egyes zselék, hamar megszárad és reggelig meg sem moccan, úgy kell levakarni. A pirosság reggelre szinte teljesen eltűnik! Maga a krém barna színű amúgy, így nappalra nemigen használható.
Nagyon örülök hogy ez a termék létezik, abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Nagyon örülök hogy ez a termék létezik, abszolút újravevős.

Lunuska

2015. október 3.

Pár hete használom az arctisztítás után reggel-este. Általában a nagyobb, sebes, piros, gyulladt foltokra kenem, és azt vettem észre, hogy mikor felteszem csíp, amit örömmel fogadtam, mert a fertőtlenítésnek tulajdonítom. Ezekre a piros foltokra hatásos a krém, hamarabb elhalványulnak és lejjebb is húzódnak a gyulladások, ellenben úgy vettem észre, hogy a pórusaimat eltömíti, így máshova nem is nagyon kenem. Ezeket a gyulladásos pattanásokat viszont szárítja, és ha meg tudnám állni, hogy nem kaparom az arcom folyton, minden bizonnyal sokkal gyorsabb lenne a hatás is. A pórustömítés miatt kap csak négy csillagot, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Noxika

2015. szeptember 18.

Nekem sajnos nem vált be. Az állam alatti területre szoktam kenni, illetve közvetlenül nagyobb pattanásokra, naponta kb 2x hétvégenként és éjszakánként. Nem vitte le gyorsabban a gyulladást, mintha semmit sem csináltam volna. Piros pont, amiért nincs erőteljes illata, illetve diszkrét, bőrhöz illeszkedő színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Picipötty

2015. február 2.

A kezdődő, gyulladt göböket szenvedés nélkül pár nap alatt elmulasztja, hegesedés nélkül-én akcióban vettem 499 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.