Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. január 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A gyengéd Clear Beauty aktív szenes tisztító maszk intenzíven tisztítja meg az arcbőrt. Fűzfakéreg kivonattal, bio hamamelisszel, bio rozmaringgal és bio borsmentával gazdagított formulája egyidejűleg mattítja, ápolja és frissíti a bőrt. A kellemes állagú maszk könnyen felvihető és lemosható, maradványok nélkül.

Scillamolnar

2020. január 6.

Féláron vettem, "egy próbát megér" alapon. A próbát talán megérte de újravenni biztos nem fogom. Az túlzás hogy egyszerű felvinni: híg, géles, (bocsánat de) takony állagú az egész. 25 perc után megszáradt, de lemosásnál ahogy víz érte újra takony állaga lett ami sehogy nem akart lejönni az arcomról. Ennyi ideig még maszkot nem sikáltam az arcomról... Nem sok változást érzek az arcomon, max annyit, hogy szárazabb lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

VickyV

2020. január 5.

Kezdjük ott, hogy a 10-15 perc után mossa le az úgy lenne helyes, hogy húzza le, ez ugyanis nem egy lemosós, hanem egy peel off maszk. Ahhoz viszont rettenet híg. Valóban alkohol, egészen pontosan whiskey szaga van😅
Én is féláron vettem, és annyit megért, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Én is féláron vettem, és annyit megért, de nem veszem újra.

Amarcordia

2018. november 24.

Csak azért adok neki 2 csillagot, mert erre mondják, hogy ártani nem használ. Még szerencse, hogy fél áron vettem egy impulzusvásárlás keretein belül. Más magyarázatom nincs, mert már régen elköteleztem magam a Body Shop-os arcmaszkok mellett, de hát kellett egy kis újdonság.
Ennek a maszknak semmi hatása nincs. Egyrészt nem értek egyet azzal, hogy könnyen felvihető és lemosható mivel az állaga nagyon fura. Olyan "remegős" géles, mint a kocsonya, de tényleg:) felvinni még csak-csak, de lemosni? Hát, nekem nem volt egyszerű. Egyrészt ez nem szárad meg, ugyanolyan marad az állaga lemosáskor, mint felkenéskor tehát így utólag, már inkább egy kozmetikai törlőkendővel kezdtem volna, de én a zuhany alatt vízzel próbáltam lemosni. Nos a víz konkrétan lesiklik róla, szóval muszáj volt kézzel erősen rásegíteni, hogy megszabaduljak tőle.
Én a tömény alkohol szagát nem éreztem, mert elnyomta a borsmenta és az én hülyeségem, hogy a finom lush fürdőbombás vizem illatát is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

anemon

2018. szeptember 18.

Tömény alkohol szaga van...Alapvetően nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez a maszk szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.