Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes hatóanyagú, antibakteriális hatású tonik, mely csökkenti a pattanások kialakulásának esélyét. Összehúzó és pórusfinomító hatású. Bőre friss és tiszta lesz. Vegán termék.

Ár: csere , Eladó: DianaS
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

EvandEra

2020. június 30.

Nagyon szeretem, szépen nyugtatja a bőrt jól mattit. Amit nem szeretek benne, hogy fehér réteget marad a bőrömön és száradás után ragacsos utóérzetet hagy. Mindezek ellenére a top 5 tonikban van nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

BJucus

2020. június 23.

Nagyon imádom. Először azért vettem, mert nem volt abból, amit korábban használtam. Azt kell mondanom, hogy jobb eddig bármelyik toniknál, nagyon tudom ajánlani. Mattít + eltünteti a pattanásokat villámgyorsan (nálam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

xyz1xyz

2020. május 11.

Nem mindennapos használatra vettem, csupán a pattanásos napokon használom az arclemosójával és az sos-szérummal együtt. A három termék együttesen csodákat tesz a kisebb és nagyobb pattanásokkal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

kzmdra

2020. április 30.

a gyulladásokat szépen leviszi és mattítja a bőrt. csak ne felejtsétek el felrázni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

bibike2000

2020. április 16.

Nem rossz,szépen tisztít,de nem jön be se a színe, se az illata. Többet nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Tuesday110

2020. március 4.

Szépen teszi a dolgát. Általában nagyon zsíros a bőröm és egyes tonikok után is még csillog, hiába szedik le a felszínen lévő szennyeződést. Ennél az arclemosónál viszont nem így van. Az egyébként könnyen pirosodó bőrömet még nyugtatja is. Halványítja a mitesszereket és a rendszeres használatával nekem látványosan kevesebb pattanás jött ki az arcomon. Nagyon meg vagyok elégedve. A szaga tényleg nem a legkellemesebb, de ilyen hatás mellett szerintem ez elhanyagolható, viszont azt nem értem miért van benne illatanyag, nem nagyon van hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

nyuszika39

2020. január 8.

szeretem, szépen tisztít, mattít, leviszi a pattanásokat.
Én is jól csapdában estem azzal mint az előttem szólók :D nem ráztam fel,és most a végén egy sűrű konkrétan iszap jön belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

szeretem, szépen tisztít, mattít, leviszi a pattanásokat.

Bettii98

2019. december 20.

Még több pattanást okoz. A szaga büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Még több pattanást okoz. A szaga büdös.

Ascyra

2019. november 25.

Ezt a tonikot már egy éve használom, van, hogy napjában kétszer és nem tud elfogyni. Az arcom tapintása érezhetően simább, puhább, pattanásom mondjuk nem nagyon volt, viszont zsíros a bőröm, amit egész jól kordában tart, és nem fénylik fél óra múlva át a homlokom a sminken, ha ezt használom. Nagyon elégedett vagyok vele. Ahhoz képest, hogy mennyi ideig elég és milyen szépen teszi a dolgát (tisztít, mattít, pattanástalanít - és tényleg!) nagyon jó áron van. Remélem, ezt legalább nem vonják ki a forgalomból monstanában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

csaktimi

2019. július 9.

Én szerettem egy darabig, tudtam errre fogni a pattanásaim csillapodását de szanaszét szárítottam vele a bőrömet mindennapos használattal pedig zsíros a bőröm alapvetően..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.