Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes hatóanyagú, antibakteriális hatású tonik, mely csökkenti a pattanások kialakulásának esélyét. Összehúzó és pórusfinomító hatású. Bőre friss és tiszta lesz. Vegán termék.

Ár: csere , Eladó: DianaS
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
csaktimi

2019. július 9.

Én szerettem egy darabig, tudtam errre fogni a pattanásaim csillapodását de szanaszét szárítottam vele a bőrömet mindennapos használattal pedig zsíros a bőröm alapvetően..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

hetesiedit

2019. július 9.

Szép összetevős tonik, mitesszeres bőrre nagyon jó, de alaposan fel kell rázni használat előtt, mert nagyon le tud ülepedni. Tápláló, jó natúr kozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

htimi1

2019. június 14.

Ebben a hőségben szinte állandóan fényes volt a bőröm, nem a jó értelemben 😂 Az itteni vélemények alapján próbáltam ki. A bőröm szép matt lett, úgy hogy délután át törlöm még egyszer vele az arcom. Az állaga és a színe érdekes, de nem zavaró. Az én bőrömön nem hagy nyomot, csak matt hatást. Biztos újra fogom vásárolni amikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

dalm

2019. június 13.

Emlékszem, kezdetben mennyire szerelmes voltam belé, főként az illata, és az első néhány használat után a hatása miatt. Csakhogy fokozatosan enyhülni kezdett az imádat - az illata szaggá vált, ami természetes, de azt vettem észre, hogy valami brutálisan szárítja a bőrömet. És talán egy jel volt, amikor egy utazás alkalmával úgy döntött, öngyilkosságot követ el, és az egész tartalma a táskámba borul. Mindenesetre mégsem tudom azt mondani, hogy nem vált be, mindössze nem ajánlatos hosszú távra terveznem vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

AdaBeller88

2019. június 6.

Ha lehetne, 100 csillagot is adnék neki! Kombinált bőröm van, tág pórusokkal, mitesszerekkel. Nyáron a homlokom és az orrom tocsog a zsírtól, ez viszont napi 2 használat, és aloe verás szérum (Terra Naturi), illetve hidratáló mellett (Alveola gél) csodásan, természetesen, ragyogóan matt! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

2019. június 4.

Tisztít, jó illatú és természetes. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Tisztít, jó illatú és természetes. Kell ennél több?

Japcsika

2019. április 24.

Nagyon szeretem. Csak akkor használom, ha a stressz vagy táplálkozás miatt bedurran az arcbőröm, de akkor nagyon jól esik és hamar zsírtalanítja úgy, hogy közben nem rossz érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

melindadd

2019. április 1.

Imádom! Tisztítás után annyira sima és puha egész nap a bőröm, hogy szinte hihetetlen! Kombinált bőrű vagyok, így sokszor zsíros és fénylő a homlokom, orrom, de ez valami csoda! Plusz, hogy amióta használom, azóta esküszöm nem is volt pattanás az arcomon! Én itteni vélemények alapján vettem meg és biztos nem mindenkinek jó, de én nagyon örülök, hogy rátaláltam! És jó, hogy olvasom a krémmániás véleményeket, mert itt olvastam, hogy fel kell előtte rázni.. :D (hiába írták a flakonra) :) Mitesszer ellen nem sokat ér sajnos, valami még arra kellene.. :/ :) Szóval nem szárít, nem húzódik a bőröm használat után, kiadós és kellemes illata van. Egy próbát megér szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

missmomsen

2019. január 28.

Csodacucc ez, jo illata van, es tisztabbnak erzem a boromet hasznalat utan. Nem huzodik es puhit. Viszont egy pillanatig marja a boromet ott , ahol elkapartam egy pattanast 😳😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Nora24

2019. január 15.

Nagyon szeretem ,az első tonik ami nem szárítja ki az arcom. Remélem hosszú távon is beválik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!