Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: springsteen33, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajkak a lágy, krémes textúrának köszönhetően lenyűgözően fényesek lesznek. Tápláló jojobaolajjal dúsított. A benne levő gránát por ragyogó színt biztosít.

4 féle ármyalatban kapható

Tiziana

2018. február 25.

Nagyon kellemes, pont ezt az illatot/ízt szeretem, nem azt a régimódit. 03 és 04 árnyalatok
jól rétegezhetők. Azt vettem észre,ha két közeli árnyalatot teszek egymásra,az eredmény sokkal teltebb, mélyebb szín.
Sajnos könnyen kopik, csak beszélni lehet benne, evés-ivás kizárt. Nem elhanyagolható zsírégető faktor Hölgyeim!!
Krémes korrektor stifttel alapozva kicsit tovább marad fenn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Krémes korrektor stifttel alapozva kicsit tovább marad fenn.

Yeticica

2017. május 4.

Ma vettem meg az 53-as, Cherry arnyalatot. Nagyon szep szin, egesz jol pigmentalt, es hamar mattra szaradt az ajkaimon. Viszonylag tartosnak tunik bar errol meg korai nyilatkoznom. 999 ft volt, ennyi penzert megerte. Erös 4-es mert a szine tenyleg nagyon szep. Piros es rozsaszin kozott valahol, igazi tavaszi vidamsag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Babsszi

2017. április 9.

52-es primerose nagyon szép árnyalat, igazi hétköznapi szín. Nekem kicsit csillogós, de hát igazából sehol nincs feltüntetve hogy ez matt rúzs, szóval nem is kell annak lennie. Nagyon jó krémes, könnyű felvinni, kényelmes viselni, nem szárít egyáltalán,viszont a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Tinamina

2017. április 9.

Tegnap vettem meg a 64-es pink magnolia árnyalatot, és ki is próbáltam ma. A kezemen jobban tetszett a színe. Szájon már közel se annyira élénk. Hirtelen azt hittem másik rúzst hoztam el. Lehetne sokkal pigmentáltabb, több rétegben kell felvinni hogy kellemes/elfogadható színe legyen. A tartósságával se vagyok megelégedve, 4 óra után már nem néz ki jól (bár lehetne rosszabb is), még enni/inni se kell feltétlenül ahhoz.
1000 ft-ért lehet ennél jobb rúzsokat is venni. Örülök, hogy volt rá 50%os kupon, különben sajnálnám a ráköltött pénzt. Nekem nem jött be, bár ha csak pár órára kell megjelenni valahol, szerintem még hasznát veszem, ha már van. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

anett095

2017. február 6.

Lehetne tartósabb, de a színek nagyon szépek. Találni köztük visszafogottabb, hétköznapra való rúzst. Megéri megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

henczen

2017. február 2.

Meglepően tartós, hidratál, és gyönyörű színei vannak. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

PschCsenge

2017. január 15.

Van egy jó pár Alverde rúzsom, az igaz, hogy az árnyalatok tényleg tök szépek, és jó árban vannak, de abszolút nem tartósak.. Nem rossz, nem rossz de igazából jónak sem mondanám!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Prikkel

2016. december 28.

Azért vettem meg, mert olvastam milyen jól hidratál, és tényleg kifogástalan, talán mondhatom ,hogy az eddigi legjobban bevállt.
Nálam jobban szuperál mint pl egy Clarins szájápoló termék. A szín tartóssága viszont közel sem olyan kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Nancika

2016. december 27.

Hasonló dolgokat tudnék csak elmondani erről is, mint az Alverde zöld rúzsáról. Valóban igazán kellemes viselet, órákat kibírok ilyenkor ajakápoló nélkül, a lemosása után se szárazok az ajkaim, megfelelő alapozás és fixálás után tartós (tartósabb, mint a sima rúzs), könnyű pótolni és gyönyörű árnyalatokban kapható ez is.

Szerintem viszonylag tartós (de azért mondjuk egy folyékony matt rúzshoz hasonlítani sem lehet), nagyon kellemes viselni, és ez egyike azon néhány rúzsnak, amit viselve nem érzem azt fél óra után, hogy "Ide nekem egy ajakápolót!". Órákat kibírnék mindenféle ajakápoló nélkül ilyenkor. Ugyan panaszkodtak arra, hogy nem tartós, a megfelelő fixálás mellett azért jó pár órát kibír. Bár nem tart egy teljes napig, és egy 10 fogásos ebédet sem vészelne át, könnyű javítani, nem lesz tőle kukacos, csúnya, nem látszódik, hogy több rétegben lenne kenve. Szerintem ár-érték arányban kiváló darab.

És az 52-es Primrose valóban meseszép árnyalat, az egyik kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

És az 52-es Primrose valóban meseszép árnyalat, az egyik kedvencem. :)

enieni

2016. december 19.

Szép szín, jó ár, viszont a tartósságán/ elállási idején csiszolhatnának. Nekem 2-3 hónap és megavasodnak..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!