Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes és vegán. Festett és színezett hajra.

Kiszerelés: 200 ml

postareb

2017. november 20.

Számomra egyáltalán nem vált be, bármennyire is szerettem volna. Egyáltalán nem habzott így elég nehéz volt vele hajat mosnom, egyáltalán nem volt utána olyan érzésem, hogy szép tiszta lenne a hajam. Emellett alig tudtam kifésülni, teljesen összegubancolódott (az ehhez passzoló balzsamot is használtam). 2x próbáltam vele hajat mosni, utána kidobtam.

Festett, igénybevett, vékonyszálú hajra egyáltalán nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Festett, igénybevett, vékonyszálú hajra egyáltalán nem ajánlom senkinek.

shel8y

2016. október 25.

Szeretem az illatát, de semmi különbséget nem tudok felfedezni egy átlagos samponhoz képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

mk17

2016. május 13.

Hát, sajnos be kellett látnom, hiába próbáltam SLS-mentesíteni a fürdőszobámat, a sampont egyszerűen nem tudom ezekkel a termékekkel helyettesíteni. Nagy reményem volt ebben a samponban is, de borzasztóan szárította a hajamat, balzsam nélkül csak tépve tudtam (volna) kifésülni hajmosás után). Az meg, hogy fényt adna a hajnak? - hát, inkább elveszi azt... Hogy normális habot kapjak, minimum 2X kellett egy jó nagy adagot a fejemre tennem (kb vállig érő hajnál), így viszonylag gyorsan is fogyott. Persze az ára kedvezőbb mint más SLS-mentes samponoké, de még így is drágább, mint egy "normál" sampon.
Nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos ez nem jött be. Azért 1 csillagnál többet adok rá, mert az illata rendben van, és az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

mujerconfused

2016. február 9.

Ez egy borzalom... összetapsztotta és -gubancolta a hajamat, 2x kellett egy másik samponnal kimosnom mielőtt ki tudtam fésülni és tényleg "csikorgott" tőle, még hozzáérni is rossz volt. Ez az első benyomás, adok neki még egy esélyt, de nem hiszem, hogy javulna a helyzet, eddig pénzkidobás.

Update: Semmi javulás, kipróbáltam a nemrég hennázott hajamra is, de ugyanúgy összegubancolta. Próbáltam összekeverni a Balea koffeines samponjával, de úgy sem lett jobb. Nem tudom, hogy melyik összetevőt utálja ennyire a hajam, de ez a sampon számomra teljes mértékben használhatatlan.

Update2: Még mindig borzalmas, odaadtam anyukámnak kipróbálásra, neki teljesen szétszárította a haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Leti01

2015. november 15.

Szuper az illata és az állaga, jól habzik, akár egy 'hagyományos' sampon. De a sötétbarna festett hajamból két hajmosás után vöröses barnát csinált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

nayliey

2015. október 21.

Egyik kedvencem volt, az illatát nagyon imádtam, puha + selymes lett tőle a hajam kb balzsam sem volt szükséges utána, nem habzik annyira az SLS hiánya miatt ugye, de engem megnyert, tökéletes összetevők a balzsam párját is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

bvlgari pour femme

2015. október 10.

Mínusz 5 pontot lehet adni? Simán megkapná. Ez valami rettenetes, konkrétan csikorgott a hajam tőle mosás közben, és betonkeménnyé vált. Hiába használtam mosás után dupla mennyiséget az Alverde shea-avokádó balzsamból, majd pedig hajolajat is a végekre, alig tudtam kibontani a hajam... szörnyű! :(
Nekem az Alverde shea-avokado sampon és balzsam nagyon beváltak, jól hidratált, rugalmas, dús és selymes lesz a hajam tőlük. Mivel festett, gondoltam teszek egy próbát a kimondottan festett hajra való termékkel... kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

sweetmedusa

2015. augusztus 25.

Hígítás nélkül nagyon nehéz vele hajat mosni, rengeteget kell belőle használni. Én ezért egy kis tálkába nyomok belőle, felhígítom, és jól felkeverem, ha így öntöm a hajamra már sokkal könnyebb dolgom van vele. Festett fekete hajamból szinte alig szed ki színt mosáskor, csak halványan fogja be a vizet, míg más samponoknál teljesen matt feketére szokott válni a víz! Ezért cserébe megéri, hogy gyorsabban fogy :) Nem utolsó sorban gyönyörű fényt varázsol, nekem a tapintása is tetszik a hajamnak utána. A balzsamját viszont lehetetlen kimosni a hajból, ezért én azt csak a hajvégekre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

0bikbik0

2015. július 4.

Ez sajnos nem az igazi. Ahhoz, hogy érezzem, hajat mosok, elég sokat kell belőle használni, hamar fogy. Szárítja a hajvégeimet, ugyanakkor a hajtövem extragyorsan zsírosodik. De legalább jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Stenico

2015. május 17.

Te jó ég! Hennával festett hajra próbálom megtalálni azt a színvédő sampont, ami szilikon- stb. stb. mentes, lehetőleg természetes alapanyagokból készül. Már kezdtem örülni, amikor felfedeztem ezt a sampont, de sajnos rettenetesen csalódnom kellett. Mintha folyékony ragasztót kentem volna a hajamra, de még a körmeim is egy pillanat alatt ragacsossá váltak, kész horror volt! Pánikba estem és gyorsan lemostam az egészet, sőt még másik samponnal gyorsan át is öblítettem. Az Alverde balzsamok közül a Nutri-Care (mandula és argán) már leszerepelt nálam, szóval ennyit a termékcsaládról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine