Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2019. december 29.

Kategória:   Sminkek

Szem alatti karikák ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Verena

2021. április 11.

Teljes pénzkidobás. Az állaga fura vizes, eldolgozni lehetetlen. Semmire sem jó. Bárcsak csekkoltam volna a véleményeket mielőtt megvettem. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Brygo

2020. november 18.

Olyan, mintha fel se vittem volna, semmit nem fed. Pénzkidobás, pedig szeretem az Alverde termékeket, ebben is bíztam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Eva1981

2020. augusztus 28.

Hát, nem ilyennek képzeltem... valójában semmi változást nem látok az előtte-utána állapot között. Még kenegetem egy ideig, placebo alapon 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

TheNancy07

2020. május 26.

Igazából arra se tudok jó választ írni, hogy miért kísérleteztem a lehetetlennel. A szemem alatti karikákkal nem hiszem, hogy valaha is barátok leszünk..... Az állaga krémes, rózsaszín. Felkenem, eldolgozom, és mintha nem történt volna semmi... Pénz kidobás volt. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

TahinZsofi

2020. május 24.

A sötét karikákat valóban szépen kiegyenlíti, de szárít és kissé szemcsés felvitel után, de eldolgozható. Na meg ismét: alkohol egy szemkörnyék termékben alverde?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

natasa

2020. február 5.

Én elégedett vagyok vele. Halványítja a sötét karikákat, egész jól felvihető. Az én bőröm nem hófehér, és valóban ez a korrektor kicsit rózsaszínes, mégis jó. Lehet kombinálni alapozóval, esetleg másik korrektorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

NovakneViki

2019. december 28.

Első próba alapján tetszik. Én már az új verziót vettem, de sajnos arról nincs infóm, hogy csak külsőségekben változott vagy belsőben is. A rózsaszín színe miatt eddig csak alapozó előtt próbáltam és úgy meglepően jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Reese

2016. szeptember 17.

Nagyon fehér bőröm van, nekem csodásan működik. Egy baj van vele, hogy összeáll az üvegben az üveg falára, amit nem nagyon lehet leszedni a szálfényekben levőhöz hasonló applikátorral. Nem rossz, de nem is csodaszer. Viszont a bőrömhöz tökeletrs a rózsaszín színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Wattty

2016. szeptember 6.

oxidálódik, túl fényes, és nagyon szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

oxidálódik, túl fényes, és nagyon szárít

Macsek23

2016. május 5.

Kipróbáltam a tesztert. Nagyon rózsaszín de oxidálódik hamar, viszont semmit nem fed, szóval szem alatti karikákra egy nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract