Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Dezodorok

Vegán deo alumínium tartalom nélkül, biogazdálkodásból származó zöld tea és agavé kivonattal.

Dorotea09

2019. november 12.

Az illata kellemes. Többször kell a nap folyamán felvinni, nem az izzadást fogja vissza, inkább az izzadságszagot semlegesíti. Barátságos ár és összetevők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Annai

2019. július 2.

Kedvelem a pumpás dezodorokat, ezért gondoltam kipróbálom. Jól működik, könnyed megoldás nyárra. Az illatélmény az elmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kittyki

2019. június 17.

Az első 1 hónapban mág csak-csak segített, de utána semmi. Volt amikor még csípett is kissé. Azt hittem ez be fog válni, tévedtem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Virvatuli

2018. június 25.

Szerettem volna valami könnyű, vízszerű, pumpás deót a nyárra, és ennek az illatába beleszerettem. Eddig teljesen jól működik, legalábbis nem vagyok feltűnően büdös :) Nem azt mondom, hogy nehézsúlyú bajnok a szagtalanításban, de nem is lenne fair elvárni egy deótól (vagy egy zuhanyzástól), hogy harminc fok felett is egész nap tökéletesen teljesítsen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

seppunkata

2018. május 11.

Alapvetően nem vagyok az a büdös izzadós, max ha nagyon stresszes vagyok aznap, de ezzel aztán... Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen iszonyat büdöset tudok izzadni :D Már pár hete nem használom, érdekes, azóta nem is izzadok annyira és semmi szagom. Valami nagyon nem jó ebben a termékben, pont az ellenkezőjét teszi annak, amit kéne.
Egyedül arra adok 2 csillagot, hogy természetes, illetve az üvege miatt, kiöntöttem belőle ezt a förtelmet, alaposan kimostam, majd felhasználom valami máshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Vanesszaeszter

2018. április 3.

Nagyon nagyon nagyon pocsék! Szörnyen rossz! Csíp, büdös és izzadok tőle:D a csomagolása viszont tetszik:D Pénzkidobás! Kínszenvedés elhasználni! Nagyon rossz a termék! NE VEGYÉTEK!!!!! Pénzkidobás, szerintem én kevésbé izzadok nélküle:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

gabrielladunai

2018. március 18.

Ahogyan az előttem szólók is, én is alumínium mentes dezodort kerestem, de sajnos nem ő lesz az igazi. Egy rohangálósabb, idegesebb napon igazából nem sokat ér. Ha csak otthon vagyok egész nap, akkor még elmegy, de egyébként sajnos szagos leszek. Az illata viszont isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Dhewilgirl

2018. január 23.

Alumínium-mentes alternatívát kerestem, hajtógáz nélkül, de nem stifteset, így rá esett a választásom. Kb az üveg feléig tök jól működött minden, utána viszont elkezdett egyrészt a dezodor, másrészt én is büdösödni... Kínkeservesen használtam el napi többszöri fújogatással, nem tervezem többet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Alumínium só mentes alternatívát kerestem, és megtaláltam. Az illata kellemes, de nem lesz a kedvencem. Naponta legalább háromszor kell használnom, hogy egész nap kitartson a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

promoc

2017. június 26.

Az illata remek, viszont használat után a bőröm rendkívűl ég, ezért nekem nagyon nem vált be,továbbadtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.