Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2017. június 16.

Az innovatív ecsettel a Alverde Doll Lashes szempillaspirál segítségével  gyönyörű baba szempillái lehetnek.

rammy717

2018. június 4.

Nagyon potyog, a szemem alá, bele a szemembe, és irritál.. Természetes hatású pillákat csinál, és nem csomósodik. Szerencsére annyiba került, hogy nem sajnálom a kukába kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

illesbb

2018. március 23.

Nem vagyok elájulva tőle, mondjuk kb 300 Ft-ért vettem, szóval nem nagy veszteség. A keféjén nagyon meglepődtem. Elég fura és nem is nagyon szeretem. Alig bírok egy kis festéket rakni a szempilláimra vele. De nem is ez a legnagyobb gondom, hanem, hogy könnyen lekopik. Ha egy kicsit könnyezek, akkor az egész a szemem alatt köt ki. Mondjuk előnye, hogy könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Eperhercegno

2018. március 7.

Nem bírom elviselni a szempillaspirált, de ez annyira kevés terméket visz fel, hogy tudom viselni. Vigyázni kell vele, hamar megromlik és a szaga megváltozik. Akciósan szoktam megvenni 350 Ft körül. Egy szemöldökfésűvel együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Katie

2018. január 4.

Akciósan vettem. Mikor itthon kinyitottam, nem tetszett a keféje, de azért kipróbáltam, és nagyon kellemesen csalódtam benne. Szép pillákat csinál és nem csomósodik, és még a szememet se csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bolyka

2017. november 13.

Hát nem tudom, nem leszünk barátok. A kefe borzalom, hatalmas, ezen felül nagyon szúrós. A színe jó két rétegben, szépen kiemeli a pilláimat. Ha már hasonló "doll" hatású spirált keresek akkor inkább az Essence Lash Princess-et veszem meg. Mondjuk én 300 Ft-ért vettem, annyit megért de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

csemegeuborka

2017. november 10.

350-ért forintért vettem én is. Ennyi pénzt bőven megért.
A keféje túl ritka, vastag a hegye is. Nem olyan egyszerű dolgozni vele de meglehet szokni. Nem ragadtak össze a pilláim, nem csomósodtak, nem morzsolódott. Egy hosszabb és izzadósabb nap végére kicsit "füstös" lesz a szemem alatti rész, de addigra már valószínűleg úgy is ez a legkisebb problémám.
Nem tud semmi extrát, elhasználom de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

350-ért forintért vettem én is. Ennyi pénzt bőven megért.
Nem tud semmi extrát, elhasználom de ennyi.

Abbie182

2017. szeptember 20.

Kifutó termékként vettem a dm-be, azt a pár száz ft-ot nem sajnálom rá, de sajnos összeragasztja a pillákat, bár ami a legjobban zavar az a szaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

hadri

2017. augusztus 18.

350 ft volt most a Dm-be, látom hogy kifutó termék, azért volt ilyen olcsó. Gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Fekete színűt vettem, nem allergizálja a szememet. Elég fura a keféje, de könnyű volt használni, alsó és felső szempilláimat is szépen ki tudtam vele festeni. Nem a legtartósabb, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Annuss

2017. július 4.

Én nagyon szeretem. Kár hogy megszűnt. Én szerettem, szép pillákat csinált. Nem túl mű hatás nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Sielu

2017. május 27.

Korábban is Alverde spirált használtam, de gondoltam, kipróbálok egy másik típust. Sajnos nem tetszett meg. Elég érzékenyek a szemeim, így ez a nagy, szinte már órmótlan kefe nem ideális számomra; nem tudom úgy kifesteni a szempilláimat hogy ne szúrná-dörzsölné a kefe. Használata után a szempilláim hosszabbnak, sötétebbnek tűnnek, de összetapadnak tőle. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elhasználom, de legközelebb másmilyen Alverde spirált választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1