Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. július 22.

Kategória:   Tusfürdők

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Akciósan vettem, talán 400,-ft,-ért ,minimál illat, fehéres színű, zselés állagú, nem nagyon habzó tusfürdő.Ez nem egy testradír, "csak" egy enyhén radírozó tusfürdő, mindennapi használatra. Akinek a bőre határozottabb radírozást kíván, azt nem lesz vele elégedett. Nem fog hiányozni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

fokyandi

2019. szeptember 1.

Nekem ez a zselés állag jobban bejön, mint pl,. az Avonos epres, ami sűrű krémszerű. Ez könnyebben használható és bár tényleg nincs telerakva szemcsékkel, mégis jól radíroz. Alapos lemosás után friss, puha bőröm lesz .... és finom illatos. Zuhanyzás után a golyós dezodorom illata is erősebben érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Wandus

2019. február 10.

Imádom a testradírokat és szeretek mindig valami újat kipróbálni. Ezt a terméket is nagyon szeretem, igaz nem annyira sűrű, de ettől függetlenül effektív és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

micirpicir

2019. január 20.

Keresem az ideális testradírt,így került ez is a fürdőszobámba. De nem lett kedvenc. Számomra ez egy zselé,amibe itt-ott vannak karcoló valamik. Az illata nem tolakodó,ez lehet egy pozitívum. Számomra mást jelent a radír,így tovább keresek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Szintia

2018. szeptember 10.

Ezt a terméket naponta használom arcradírozáshoz. Nagyon kevés elegendő belőle. Alkalmanként leradírozom vele a testemet is. Natúr, szolid illat. Kellemes méretű szemcsék. Kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

hzs

2018. július 25.

Általában nem szeretem a radírokat, mert legtöbbször nagyon durván szemcsések és fáj dörzsölni vele a bőröm, főleg az arcom. Eddig főleg arcradírral volt dolgom, azok nagyon nem váltak be, mert fájtak vagy nagyon szárították a bőröm. Viszont a testemre is ki szerettem volna próbálni valamit, elsősorban a mellkasomra, mert sajnos legalább 15 éve küzdök a mellkason lévő pici pattanásszerűségekkel. Régebben a hátamon is voltak, de egy ideje már nincs (rejtély miért - csak pamut ruhákat hordok, nem kenem magam parfümökkel, a mellkasom is tisztítom micellás vízzel, de mégis vannak). Olvastam, hogy a bőrradír is segíthet eltüntetni a mellkason lévő pattanásokat, hagyni kell, hogy megújuljon a bőr. Hát most kipróbáltam, meglátjuk mennyire válik be. Az állaga nagyon kellemes, az illata kicsit citromos, de elviselhető, a szemcséi is aprók és jó kombó a zselés állagával. Utána tényleg pihepuha lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Neubauter

2018. május 30.

Nekem tetszik ez a natur, termeszetes illat! Finom meretuek a szemcsek is, megfeleloen radiroznak. Klasszul husit a geles allag, nem szaritja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Enne

2018. május 20.

Én csak nemrég vásároltam, de mintha az enyém nem lenne illatosított. Direkt natúrtermékként árulták. Bőrradírt kerestem üzletben, hogy legyen azokra az alkalmakra, amikor nincs kedvem vagy időm összedobni itthoni összetevőkből (hozzáteszem, hogy a házilag készített radír ezerszer hatásosabb). Nem rossz termék, frissítő hatású, heti 1-2X használom, bár nem túl hatékonyan radíroz, tényleg inkább csúszik. De zuhanyzás után puhább a bőröm, és valamiért testápolót sem kell használnom. Talán a shea vajnak köszönhető. Ha nem találok másikat, ami erősebb, lehet, hogy ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Naftalin

2017. október 10.

Finoman radírozza az érzékeny bőrt is, én hetente használom, amire vettem azt tudja, használat után simább a bőröm. Egyetlen negatívuma a szaga, azt nagyon nem sikerült eltalálni, ezt már több alverdés terméken is észrevettem sajnos, de ez szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Ryana

2016. szeptember 23.

Olcsó, az illata kellemes. Mindössze ennyi az előnye. Ezenkívül nem tud semmit. Alig szemcsés, nem radíroz, csak csúszik a bőrön. Ártani nem ártott, de haszna sincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.