Alverde

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DiaM, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A vegán arcmaszk intenzíven ápolja az arc, a nyak és a dekoltázs bőrét az éjszaka folyamán. Ezenkívül a maszk frissességgel tölti fel bőrét a következő napra. A kellemesen friss illatú, könnyű receptúra könnyen felvihető és nem ragad.

• Ápoló arcmaszk
  • Frissít és hidratál
  • Vegán

albaserra

2020. június 29.

Nem igazán tette meg a hatását, mintha semmit nem használtam volna. Az éjszakai arcmaszk lényegét sem értem, mivel a kence nagyrésze a párnámon volt reggelre. Kipróbáltam a maradékot napközben, de semmi különösebbet nem láttam a használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

szombatijulcsi

2020. május 19.

Puha és hidratált lett a bőröm reggelre, egyenletesebb az arcom színe, és a dekoltázsom is kisimultabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

RekaEr

2020. május 5.

Szerencsére meg kora délután felkeltem kipróbálni és 2 órát bírtam benne, utána már kellemetlen érzés volt viselni és nagyon megijedt tett az ezüstös csillogás.

Nagyon sok vízbe került lemosni magamról, több percig mostam vizes szivaccsal az arcomat mire teljesen leszedtem az ezüst csillogást és utána ugyanolyan száraz volt az arcom mint előtte!

Biztos hogy nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Biztos hogy nem veszem újra!

davidkriszti

2019. október 8.

Nem hagytam fent egész éjszakára csak 1-1,5 órára, mert nagyon csípte a bőrömet. Ez volt az oka, annak, hogy nem is vettem meg többször. Amikor megszáradt, akkor egy érdekes ezüst réteg vonta be az arcomat, és a bőröm valóban sokkal szebb lett a használat után. Az arcbőröm frissebb és hidratáltabb volt utána. Nekem nagyon sok volt az adag még úgy is, hogy a dekoltázsomat is alaposan bekentem vele, szerintem simán lehetne két alkalommal is felhasználni. Vagy ha csajos estét tervez valaki, akkor ketten is simán elhasználhatját. Nem fogom újra megvenni a használat közbeni irritáció miatt, de ha valakinek nem érzékeny a bőre, akkor egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

DiaM

2019. augusztus 23.

Nem hagyom fent éjszakára, csak 1-3 órát, de így is szépen lehúzza a piros pöttyöket és feltölti a bőröm, kisimít és hidratál. Mivel nem bírom centis vastagságban elviselni így eléggé sok használatra elég a 10ml. Érdemes egy kis tégelybe kitölteni, hogy ne száradjon be, ha nem használod el egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice