Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Testápolók

Karácsonyi kiadású erdei gyümölcsös testápoló

-Lili-

2014. május 13.

Elsőre kicsit émelygősnek éreztem,de felkenés után enyhül az illata,kifejezetten kellemesé válik. Hozzáteszem,én az erdei gyümölcsöt általában csak frissen tudom elviselni,mert a kozmetikumokban túlságosan is mű jellege szokott lenni. Ez a termék az egyik kivétel. A vizes jellege pedig még jobban megszerettette velem,gyorsan beszívódik. Összességében nagyon jó kis kence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

garamvari84

2013. április 23.

Az illata mesés.Jól hidratál ,de a száradás előtt kicsit ragadok tőle pár percig, de összeségében jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

liviaraganyi

2013. április 3.

átlagos termék, kellemes illattal, de legalább nem mérgező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

átlagos termék, kellemes illattal, de legalább nem mérgező

Szaszmancs

2013. február 15.

Jobban bejött,mint a tusfürdő,bár ennek is elég fura az illata szerintem. Viszont vizes állaga ellenére elég jól hidratál és persze könnyen be is szívódik,úgyhogy amikor nincs időm a testvajra,akkor érte nyúlok. Az árát mindenképpen megérte,de azért nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

jesuisunchat

2013. január 14.

nagyonnagyon szeretem. az illata meg a hatása is szuper. nem extra száraz bőrre szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

zsazsa

2013. január 6.

Ajándékba kaptam egy ilyen csomagot :) Kellemes illata van, meglepően jól hidratál, hamar beszívódik. Nekem nagyon tetszik a csomagolása, szerintem nagyon szép, ezért kicsit sajnálom is, hogy nem tégelyes, akkor biztos, hogy megőrizném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Rose23

2012. november 16.

Az őszi-téli hidegben eléggé kiszárad a bőröm, és erre kicsit kevésnek érzem, viszont akinek nem extrán száraz a bőre, nagyon jó választás lehet. Szerencsére itt is a lista végén van az alkohol, mint a tusfürdőnél. A használata, állaga, illata mind kellemes, neki is jár az 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

azursatellite

2012. november 4.

Először furcsa volt, mert az általam eddig ismert alverdés testápolókhoz képest ez elég vizes, inkább csak lotionnak mondanám. Napi szintű hidratálásnak megteszi, jó párost alkotnak a tüsfürdővel, így megkapjuk a hőn áhított illatot amit tartósabban szeretnénk érezni és az idő múlásával egyre kevésbé lesz a bőrön cukros illata, jobban érvényesül a gyümölcsös jellege. Komfortos bőrérzetet nyújt normál szárazságra hajlamos bőrön, de akinek intenzív ápolásra van szüksége annak nem ez a krém való. Én újabban szeretek kenekedni, úgyhogy nem jelent problémát, hogy ő napi szintű krémezéshez való. Az illata kb annyira intenzív mint egy hatalmas tál friss zamatos gyümölcs, nem is értettem, hogy az erdei gyümölcs mitől karácsonyi..
Jó kis párost alkotnak azért ők ketten, az árukat megérik mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Jó kis párost alkotnak azért ők ketten, az árukat megérik mindenképpen.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate