Alverde

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 23.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szityike

2018. szeptember 30.

Nekem semmi problémám (irritáció) nem volt tőle, a színe szép, mély fekete és az illata is szuper, ahogyan az összetevői is! Sajnos viszont nem adott olyan volument és dússágot, mint szerettem volna, inkább természetes hatása volt. Kifejezetten tetszett, hogy kontaktlencséhez is ajánlott. A tartóssága nem az igazi és nem ragaszkodott annyira a pilláimhoz, mint más spiráljaim, viszont egynek jó volt és szerettem, amíg használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

encibajbi

2017. március 17.

Szép a színe, intenzív. A keféje is jó......de kifolyik a szemem tőle!!!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Szép a színe, intenzív. A keféje is jó......de kifolyik a szemem tőle!!!! :(

nius

2017. március 1.

Irritál, így számomra teljesen mindegy, hogy csinál-e bármit a pillákkal. Hozzátenném, hogy nem, nem csinál :) Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

csibike100

2016. július 26.

Nagyon szép mély fekete pillákat csinál és szépen hosszabbít, a tartóssága valóban nem tökéletes, de ami engem a legjobban zavar, hogy lemosáskor az egész arcom fekete lesz. Ennek ellenére örülök, hogy megvettem.

Update:
Sajnos azt vettem észre, hogy irritálja a szememet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

Update:
Sajnos azt vettem észre, hogy irritálja a szememet. :(

Lillla31

2016. július 4.

Akciósan vettem a DM-ben, próba szerencse alapon. Nagyon szép pillákat csinál, mély fekete színben, de sajnos, egy idő után foltos lesz tőle a szemem alatt. Emiatt teljesen használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

tagnes96

2016. június 20.

Hétvégén vettem 600 forintért, eddig bejön amit csinál. Tetszik, hogy virág illata van, és az is, hogy (legalábbis eddig) nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

AkInImOd

2016. május 3.

Kipróbáltam édesanyámét. Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám (írnám), hogy "szelíd".
A hatása nagyon, talán túl természetes. :) Nekem hosszú, de egyenes szempilláim vannak, és ez nem tudja felgöndöríteni azokat. Nem is dúsít, cserébe nem csomósodik. A színe kellemes, természetes fekete. Könnyen pereg azonban, ha futkorászós napja van az embernek.
Aki szereti a nagyon natúr megjelenést és mellé még alapjáraton göndörek is a pillái, az lehet elégedett lesz vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

enikoo97

2016. május 2.

Első alverde termék amit kipróbáltam. Illata érdekes,de nem mondanám azt hogy kellemetlen lenne. Szép hosszú fekete szempillákat csinál ,egy hibája van hogy rengeteg festék kerül a szempillára és könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

HRenata

2016. május 2.

Borzasztó. A szempillákon nem látszik, hogy valamit kent rá az ember, nem ad színt, nem dúsít, nem hosszabbít, semmi. Viszont ha csak ülünk és mereven nézünk magunk elé, akkor is mázolódik mindenfelé és kész is a pandamaci hatás. Szépek az összetevői meg Alverde, meg minden, de használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

aguatic

2016. április 9.

Karacsonyra kaptam anyukamtol. Ez az egy szep emlek pozitivum a termekben.
Nagy lelkesen mar karacsonykor kiprobaltam, az ebed vegere szep nagy fekete foltok egtelenkedtek a szemeim alatt. Semmi extra spiral, nem dusit, hosszabbit.
Hogy anyutol kaptam igy nem kerult kukaba, de nem hasznalom, meg csak boltba lerohanosnak se lenne jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Karacsonyra kaptam anyukamtol. Ez az egy szep emlek pozitivum a termekben.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .