Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 20.

hannus.senator

2016. január 24.

2016. január 24. Hirtelen tus nélkül maradtam, így előkerült a táskám legmélyéről... Mintha az idő csodát tett volna vele! Szép, intenzív fekete színe marad egész nap! Most nagyon szeretem! Viszont első használattól kezdve így kellene ennek lennie, nem csak egy bizonyos idő után!

2013. április 30. Nagyon örültem, mikor rátaláltam: régóta kerestem már bio szemhéjtust, meg olyat is, ami csillog. "Ez mindkettőt tudja!" - gondoltam, és boldogan vittem haza a kis táskámban... :) Ez kettőnk kapcsolatának boldog része - erre kap 2 csillagot... Egyébként pénzkidobásnak tartom, mert a szép fekete színe 1-2 óra szürkéssé válik, ami elég rondán néz ki (legalábbis nekem nem tetszik). A másik, hogy elég rossz ecsete van, és a festék is gagyi minőségű, nem csak a színelváltozás miatt, hanem azért mert a bőrön csomókba ugrik össze, amivel olyan hatást kelt, mintha lekopott volna itt-ott. :S S hiába kenem újra, ezt a dolgot produkálja újra és újra. Lehet, hogy csak nekem sikerült egy ilyen darabot kifognom, de magamtól soha az életben nem fogom újra venni, hiába bio, és hiába csillogó. (Ha másik tussal sminkelek először, és arra kenem ezt, akkor a csillogó része viszonylag jól működik... De csak ezért nem fogok 2 tust használni.) Kár érte... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

timity

2015. január 17.

Akciósan vettem fekete színben. Kicsit vastagabb a tus feje, mint más nagy cégek márkáinál... Nem nehéz vele vonalazni, de meg kell szokni, hogy vékony csíkot nem lehet húzni, vagy csak nagyon nehezen. A legnagyobb baja, hogy valóban hamar lekopik. Viszont én azért váltottam, mert más nem natúrkozmetikumoknál ha felkentem, csípte a szemem. Ennél ilyen nincs! Szép színe van, de mivel kopik, a színe is halványul. Próbálok márkán belül másikat keresni, mert ennek a tartósságával nem vagyok megelégedve! Erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

SzaboLili

2014. július 27.

Borzasztó, addig se marad fent amég kilépek a házból, és mindenhova kerül a csillámból az arcomon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Mesy

2013. december 9.

A kéket vettem meg akciósan. Szép intenzív kék színe van, nem túl sötét. Az ecsete is rendben van, én tudok vele szép vonalat húzni.
Ha fúj a szél, a szemem hajlamos a könnyezésre, így a meghúzott farkinca kicsit elmosódik, de nem vészes. Stabil maradt 4-5 órán keresztül, igaz esti buliba kentem fel. Lemosóval nagyon könnyen lejön, nem kell dörzsölni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

d-i_n-a

2013. július 4.

ma vettem meg ákcióóshán :D
kék és zöld szín..éés nekem rohadtuuul tetszik..vegyük azt hogy tus mániás vagyok..nagyon sok tus-t kipróbáltam már...
nagyon szép intenzív kék színe van a kéknek és szép zöld a zöldnek.. :)
nekem bejön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

ma vettem meg ákcióóshán :D
nagyon szép intenzív kék színe van a kéknek és szép zöld a zöldnek.. :)
nekem bejön :)

Flami

2013. június 30.

Sajnos ezt én is megvettem...tetszett az ecset és hogy kicsit csillog a festék. Szép vonalat lehetne húzni, ha a festék rajta maradna a szemhéjon és nem kéne vagy ötször nekifutni, mert olyan híg és csíkos. KUKA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0