Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 30.

Műszempilla hatású szempillaspirál

kissagnes

2021. augusztus 24.

Pár óra után vagy lepereg a szemhéjamról vagy lekenődik, egyáltalán nem tartós, este viszont nehéz eltávolítani a maradékot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

slytherclaw

2021. június 1.

Első felindulásomban nagyon csúnyákat akartam írni róla, úgyhogy vártam egy kicsit a véleményezéssel. Hát, továbbra is csak nagyon rosszakat tudok mondani róla.
Csodálkozva olvasom a véleményeket, hogy nehéz lemosni. Nekem konkrétan egy tüsszentés vagy minimális könnyezés a felét lehozza. Amikor óvatlanul megdörzsöltem a szememet, a festék nagy része a szemem alatt landolt. Ez eddig egyetlen szempillaspirálnál sem fordult elő, pedig az elmúlt tizenpár évben elég sokfélét próbáltam.
Az alkohol rettenetesen irritálja a szememet, de ez az én hibám, hogy nem olvastam el az összetevőket, mielőtt megvettem.
A keféje tök jó lenne, csak hát nem ezzel a festékkel a tubusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

A keféje tök jó lenne, csak hát nem ezzel a festékkel a tubusban.

Fannie

2021. május 10.

Amikor egy-két éve először vettem meg ezt a spirált, a keféje fogott meg a legjobban. Precízen lehet felvinni vele a festéket a pillákra, könnyen hozzá lehet férni a belső szemzughoz is, mert a spirál végén rövidebben a szálak. Maga a festék teljesen elfogadható, szép fekete, nem "világosodik" ki, ahogy megszárad, emellett nekem meglepően jól tartja magát, nem laposodnak el a pilláim nap végére sem, emiatt persze nehezebb lemosni, de egy kétbázisú olajos szemsmink lemosó ezt a problémát is megoldja. Összességében szeretem, ezt használom minden nap, mert nem is irritálja a szememet, és már vagy háromszor biztos újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

zsebicat

2021. április 1.

Szerettem, de lecseréltem egy másik alverdére, mert nagyon nehezen jött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Szerettem, de lecseréltem egy másik alverdére, mert nagyon nehezen jött le.

missorsi

2021. február 9.

Én szeretem nagyon jó a keféje, szépen lehet vele dolgozni, tartós, nekem abszolút nem irritálja a szemem. Elég sokat dob a pillákon, jól dúsít és hosszabbnak tűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

juditjanka

2020. november 29.

Na jó... talán ez volt az a termék, aminél megfogadtam, hogy soha többé nem veszek natúr kozmetikumot, amiben a tartósítást sokszor olyan anyagokkal, oldják meg, ami nem igazán jó vagy megszokott egy sima társához képest. Komolyan egy szempillaspirálban alkohol van?! Konkrétan a szemgolyóm majdnem kiugrott a helyéről, annyira csípte, ahogy elkezdtem felrakni a festéket. Iszonyú. Könnyezett tőle percekig, csípte, marta, minden, amíg el nem illant. Nem érzékeny kifejezetten a szemem, de áldom az eget, hogy nem egy kontaklencsével a szememben próbáltam ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Luunar

2020. január 27.

Nagyon nehéz volt természetes és jó szempillaspirált találnom, de ez kiváló számomra. Egész napos használat mellet is csak a nap végén potyog egy picikét. Szempillagöndörítővel pedig egyszerűen gyönyörű pillákat varázsol. Nem csomós, nem maszatol és jó az aplikátora. Elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

QueenOfDisaster

2019. december 3.

Pont elég színt ad, nem tapasztja össze a szempilláimat és az illatát is kedvelem. Néha valóban kicsit le tudom pislogni a szemem alá, de nem túl feltűnő igazából. A lemosása tovább tart, mint más spiráloknak, amiket próbáltam, de megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

lacontessa

2019. november 7.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, egyértelműen 5*
Szépen elválasztja a pillákat, utálom ami csomókban "kiül", ez szerencsére nem olyan.
Szuper a keféje, tökéletesen lehet felvinni.
Nekem nem kenődik, nem is nagyon pereg le napközben.
Az összhatása tökéletes, nincs természetellenes hatása.
És a legjobb, hogy nem irritálja a szemem, nem ég, nem viszket, mint sok más festéktől.
Egy baj van vele, sajnos sokszor egyáltalán nem lehet kapni, sokszor hetekig nincs belőle a polcon, így ha érkezik készlet, mindig többet veszek egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, egyértelműen 5*
Szuper a keféje, tökéletesen lehet felvinni.
Nekem nem kenődik, nem is nagyon pereg le napközben.
Az összhatása tökéletes, nincs természetellenes hatása.

NatkoI

2019. október 3.

Szép pillákat eredményez, érzékeny szememet nem bántja. Viszont egy csepp könny és már oldja le nekem! Közepes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.